Treść opublikowana przez Lucek1973
-
[ALL] Felgi Oryginalne - made in china, czechy itp
Seegi...niemiecka jakość...moim zdaniem liczy się materiał z jakiego został wykonany produkt i technologia, a czynnik ludzki w bardzo małym procencie.Myślisz że w niemczech to niemcy produkują?Oni są tylko od zarządzania, a od tyrania przy produkcji to są Turki,Polacy,Czesi,Jugole itd...
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
pamiętam że mój ojciec trep w stanie wojennym chodził z klamką i mógł jeździć najeb... z czego często korzystał i nikt go nie ruszał bo był w mundurze...
-
Czy będzie dobra?
Kurcze trochę roboty z tym jest...ja myślałem że tylko wyjmę stare radyjko i włożę navi.
-
Czy będzie dobra?
Czy do b6 pasuje? http://moto.allegro.pl/item827665454_nawigacja_audi_a4_aisin.html http://moto.allegro.pl/item837397547_nawigacja_navi_plus_audi_a6_a4_a8_polskie_menu_map.html http://moto.allegro.pl/item842031801_w_ofercie_radyjko_z_nawigacja_audi_a4_rns_e_2008r.html
-
[ALL B5] Amortyzatory MTS-Technik - historia (nie)zwykła.
tak
-
[ALL B5] Amortyzatory MTS-Technik - historia (nie)zwykła.
A co myślicie o czymś takim? http://www.moto.allegro.pl/item809309958_sprezyny_sportowe_fk_audi_a4_8e_35_40_mm.html czy zda to egzamin?
-
[ALL B6] Czy te sprężyny zdadzą egzamin?
Chciałem trochę obniżyć zawiechę...czy to się nadaje? http://www.moto.allegro.pl/item829489863_sprezyny_progresywne_30mm_audi_a4_01_07_sedan.html
-
Co myślicie o takich zegarach?
ringi to ja mam oryginalnie...szukam do b6...
-
Co myślicie o takich zegarach?
ja bym brał czarne...ale jak zdemontować licznik i tarcze, wskazówki?
-
Co myślicie o takich zegarach?
jak w temacie http://www.allegro.pl/show_item.php?item=827597046 czy łatwo jest wymienić tarcze zegarów?
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
ja też już założyłem 18 ...225/40
-
[B5 ADR] Podwozie całe w oleju
Miałem podobnie...a przyczyna prozaiczna ...niedokręcony filtr oleju...
-
[ALL B6] Czy będą pasowały te koła ?
15 u mnie nie podejdą napewno...a takie? http://moto.allegro.pl/item784995227_alufelgi_felgi_kola_opony_zimowe_audi_a6_allroad.html
-
[ALL B6] Czy będą pasowały te koła ?
a jak mam to jakie?
-
[ALL B6] Czy będą pasowały te koła ?
Czy te kółka będą pasowały do mojej a4? http://moto.allegro.pl/item777019060_4_kola_zimowe_16_oryginalne_audi_a6_a8_5x112.html
-
[ALL B6] Prośba o pomoc
Dzisiaj chciałem założyć stalówki 15 zimówki do mojej a4 i się okazało że nie pasują.Powiedzieli mi że przeszkadza zacisk z przodu.Czy ewentualnie 16 podejdą?
-
[ALL B6] Opony zimowe 17cali 235 50-55 przy zawiasie ori S-line- wkładał ktoś ??
ja mam 235/45/18 i jest ok
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Krótsza antenka mniejszy zasięg...ale z takim batem 2 m na dachu autko wygląda jak model zdalnie sterowany...ja mam sirio 145 ale na magnes na klapie i jestem zadowolony, ale radyjko też jest ważne...
-
[ALL B5] Skrzypienie w przednim prawym kole
u mnie też zaczęło skrzypić...ale po paru jazdach w deszczu jakby ręką odjął...cichutko..
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich klubowiczów!!!