Treść opublikowana przez miikii
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
Panowie pytanie mam. męczę się z wyciągnięciem starych rygli ( tak je nazwę ) rolety. jak to mądrze zrobić bez większych strat ? już MAM
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
Potwierdzam Co do wybieraków to zastanawiam się nad pewna kwestią. Mianowicie u mojego Tatusia w Skodzie SUPERB po przelocie 400 000 biegi wchodzą cudownie, lepiej niż w mojej A4 B6 po 286 000. różnica to Skoda 5 biegów u mnie 6. Z czego może to wynikać ? trwalsze materiały pakowali do Skody ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
tyle ile kupujący będą chcieli zapłacić.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Spoko tylko reszte gratów już mam. brak mi tylko mocowań. A ile chcesz za swoje Q
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Pany szukam mocowań pod wał napędowy gdyby ktoś miał to proszę na pw.
-
JAK ZMIENIĆ głośne powiadomienie o połączeniu telefonu z bluetooth
raffaello dzięki za odpowiedź. Nie za bardzo cię zrozumiałem możesz jaśniej. bardziej zrozumiałym językiem ?
-
JAK ZMIENIĆ głośne powiadomienie o połączeniu telefonu z bluetooth
Witajcie. mam problem z bardzo głośnym powiadomieniem o połączeniu mojego telefonu z oryginalnym bluetooth. Dźwięk który pojawia się w głośnikach jest bardzo uciążliwy. Na pokładzie jest RNS-E Led. Oczywiście chciałbym to zmienić szukałem ale nie znalazłem. Jeśli możecie mi pomóc to bardzo was proszę.
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
a no to już dla mnie to jasne. Myślałem że jakiś nowy myk kolega wyczaił.
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
podaj jak możesz numery z etki gratów na jednomas ? 240mm bez większej roboty ?
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
rozstaw otworów montażowych skrzyni do bloku i rozrusznik w skrzyni 5b a 6b jest taki sam . Sam rozważam do skrzyni 6b i AVF włożenie zestawu opisanego przez DEVa. Kwestia wydaje się prosta tylko rozrusznik od skrzyni 5b będzie potrzebny. Jeśli się w czymś mylę to proszę poprawcie mnie. Mam dwie obudowy skrzyń na zakładzie które dosyć dokładnie porównuję.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
bobikos dzięki. jakby ktoś miał jakieś zdjęcia to będę bardzo wdzięczny.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Chłopaki niech nikt nie żartuje że moje pytanie jest aż tak trudne.
-
8E0 804 172D Osłona termiczna na lewą czy prawą stronę ?
szeryf dzięki. Też myslę że na prawą tak głosi ETKA.
-
8E0 804 172D Osłona termiczna na lewą czy prawą stronę ?
Nie wiem na która stronę mam osłonę. Pomożecie ???
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Chłopaki potrzebuje info na temat podpory wału. Może macie jakieś zdjęcia jak to dobrze zrobić.Podobno trzeba spawać uchwyty do ramy co nie za bardzo mi się uśmiecha. Proszę o waszą pomoc w tej sprawie.
-
Nawigacja RNS-E zwykła czy ledowa, różnice - softy - info
wyrażę sie bardziej ogólnie ale z doświadczenia. Kupisz za pierwszym razem zwykłego bo sobie pomyślisz a po co mi taki LED i w ogóle te 500 zł więcej. Ale gdy już go zamontujesz zaczniesz używać i okaże się że np: karta max 2gb ( malutko ) a ledowiec kusi max 32gb, lepszą grafiką to wymontujesz zwykłego rns-e i kupisz LEDowca. Kupuj ledowca.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
ma tak samo. W jakim aucie masz ten moduł, a4 b6? To dlaczego chcesz zakodować diagnostykę przez CAN? Prawidłowe kodowanie to 0011822. A4 b6. próbowałem zakodować 0011822 ale też nic. dopiero jak po koleji zmieniałem jedną z cyferek i klikałem "od it" kodowanie jakoś szło ale cyfry nr 3 nie da się zakodować gdyż wyskakuje wspomniany przeze mnie błąd.teraz mam kodowanie bodajże 0001822.Temat będę ogarniał w przyszły weekend więc się odezwę czy mi to wszystko działa.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
ma problem z zakodowaniem modułu 8P0 862 335 D po połączeniu kabelkiem vdcs 10.6 i zakodowaniu np 0011422 po naciśnięciu komendy do it wyskakuje mi ikonka 'Coding rejected error 31:request out ofrange' Powiedzcie mi o co chodzi ? co robie nie tak ?
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
ja cie rozumiem, ale jednak wolałbym mieć gotową wiązkę dzięki czemu zaoszczędzę swój czas i może też nerwów. a jeśli ktoś jest w trakcie dokładania elektryki na tył to niewielki wysiłek w tym by zrobić pasujący wzór i jeszcze na tym zarobić. Ktoś chętny ?
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
chłopaki jest ktoś w stanie wykonać dla mnie wiązki L + P strona łącząca słupek A z B ??? Nie chciałbym by coś mnie zaskoczyło a graty już mam. tylko boję się by czegoś nie zepsuć. Ktoś jest chętny ??
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
chłopaki małe pytanie które mnie nurtuje otóż powiedzcie mi w jakim module mam wykonać kodowanie ???
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Bardzo konkretnie mi odpowiedziałeś . wielkie dzięki jutro działam. no i działa kosteczka nie była podłączona do licznika. podłączyłem ją, zrobiłem reset ,zegar na 2:55 i po 10 min mam idealny automatyczny czas. dzięki chłopaki :hi:mieć palemkę BEZCENNE
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
tak. będę go ściągał by zobaczyć co i jak jest podłączona ta kostaczka od licznika do modułu.
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
no to jutro się biorę za licznik. gdzieś w tym wątku było opisane jak się do niego dostać tak ??? dobrze pamiętam ???
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Mam ten sam problem. Nowy moduł z ASO , resety, ustawianie zegarka czy odłączanie aku nic nie daje. Powiedzcie mi do której kostki w liczniku jest podpięty moduł ??? A czy vagiem moge sprawdzic czy działa mi moduł ???