Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sir_Gustavo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sir_Gustavo

  1. zrobiłem jak napisałeś ale sterownik nie przyjmuje tych wartości i wywala poniższy błąd
  2. ok, sprawdzę połączenia i spróbuję jeszcze połączyć się innym interfejsem pytanie, czy w kodowaniu pozostałych sterowników jest wszystko ok ? czemu mój sterownik hamulców 03 ma inne kodowanie ? mam tam coś zmieniać ?
  3. tak, coś takiego: Vcds Online 96-23r Vw Skoda Audi Seat Diagnostyka Interface 2023 Vag Kraków Dębniki • OLX.pl WWW.OLX.PL 350 zł: Zastrzegam prawa autorskie opisu oraz zdjęć, które są moją własnością. Mam przyjemność zaprezentować państwu model interfejsu, którego używa większość mechaników, profesjonalistów...
  4. Witam, Prośba o podpowiedź. Zamontowałem hak i wiązkę dedykowaną Westfalia. Prawie wszystko zakodowane, ale natrafiłem na dwa problemy. Pierwszy, u mnie kodowanie sterownika hamulców 03 wygląda inaczej, nie wiem jakie wartości tam wpisać i czy coś zmieniać. Drugi problem - nie mogę połączyć się z modułem przyczepy 69. Rozpoznaje tylko numer VAG i wychodzi z powrotem. Wrzucam pełny autoscan po dokonanych zmianach. Proszę o podpowiedź. Log-WAUZZZF43HA144253-39366km.txt
  5. Witam, Jak zakończyła się operacja, czy wymieniałeś sam, jakieś trudności ?? Jaką finalnie chłodnicę założyłeś? Czeka mnie ta sama operacja, więc chętnie zapoznam się z Twoimi doświadczeniami.
  6. Witam, może ktoś miał podobny przypadek. Dwa dni temu po przejechaniu kilku kilometrów i kilku minutowej przerwie próbowałem uruchomić samochód i się nie dało. Zaraz po uruchomieniu gasł, immo go odcinało. Problem w tym że po przekręceniu klucza w pozycje zapłonu nie zapalały się kontrolki ani zegary - zapaliły się tylko kontrolki air bag i abs. Przez kilkanaście minut prób zauważyłem że raz mi migła cała deska rozdzielcza tak jakby brakowało styku - nie było zasilania. Po jeszcze kilku próbach nagle zasilanie wróciło, samochód odpalił i wszystko samo wróciło do normy. Do dziś działa bez zarzutów. Po powrocie do domu podpiąłem VAGa i oto wyniki. Wskazują na brak komunikacji CAN między sterownikami. Gdzie szukać problemu? Boje się, że następnym razem sam się nie naprawi i gdzieś utkne. VAG-COM Version: Release 311.2-N Chassis Type: 8E - Audi A4 B6 Scan: 01,02,03,08,09,15,16,17,26,36,37,45,46,55,56,63,76 Address 01 ------------------------------------------------------- Controller: 038 906 019 LJ Component: 1,9l R4 EDC G000SG 5934 Coding: 00002 Shop #: WSC 63251 4 Faults Found: 18058 - Powertrain Data Bus: Missing Message from Instrument Cluster P1650 - 35-10 - - - Intermittent 18107 - Powertrain Data Bus: Missing Message from Steering Wheel Electronics P1699 - 35-10 - - - Intermittent 18043 - Powertrain Data Bus: Missing Message from A/C Controller P1635 - 35-10 - - - Intermittent 17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer P1570 - 35-00 - - Readiness: N/A Address 03 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 614 517 Component: ABS/ESP front 4529 Coding: 04255 Shop #: WSC 00000 2 Faults Found: 18265 - Load Signal: Error Message from ECU P1857 - 35-10 - - - Intermittent 01317 - Control Module in Instrument Cluster (J285) 49-10 - No Communications - Intermittent Address 08 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 820 043 AA Component: A4 Klimaautomat 1323 Coding: 00000 Shop #: WSC 63251 2 Faults Found: 00474 - Control Module for Immobilizer 49-10 - No Communications - Intermittent 00474 - Control Module for Immobilizer 27-10 - Implausible Signal - Intermittent Address 09 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 907 279 C Component: int. Lastmodul RDW 0606 Coding: 00001 Shop #: WSC 63251 No fault code found. Skipping Address 15-Airbags Address 16 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 953 549 L Component: Lenksáulenmodul 0308 Coding: 00042 Shop #: WSC 63351 1 Fault Found: 00474 - Control Module for Immobilizer 49-10 - No Communications - Intermittent Address 17 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 920 900 M Component: KOMBI+WEGFAHRS. RB4 D42 Coding: 00001 Shop #: WSC 00000 No fault code found. Address 46 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 959 433 AR Component: Komfortgerát T85 1412 Coding: 06976 Shop #: WSC 63251 1 Fault Found: 00532 - Supply Voltage B+ 37-10 - Faulty - Intermittent Address 56 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 035 152 C Component: chorus II GRO 0001 Coding: 01000 Shop #: WSC 63251 No fault code found. End -------------------------------------------------------
  7. problem wydaje się być rozwiązany, po wymianie modułu w drzwiach wszystko działa jak należy, teraz tylko poczekam czy przy niskich temperaturach i zwiększonej wilgotności też będzie działał, jeśli tak to jesteśmy w domu niestety jak wam padnie moduł w drzwiach to trzeba rozcinać tapicerkę
  8. na górze masz różowe zabezpieczenie, przesuwasz je w kierunku tyłu pojzdu i po zwolnieniu blokady kostkę wyciągasz na zewnątrz, przemierz sobie kabelki między kostką przy słupku a tą przy silniczku w drzwiach ruszając nimi na boki bo może być gdzieś wewnątrz przerwa
  9. na tę chwilę skończyło się rwaniem tapicerki od środka, a właściwie wycinaniem w niej dziury (to bolało), żeby dostać się do sterownika, po zwarciu do masy nóżek przekaźnika od zamka idzie impuls na siłownik i drzwi się otwierają... to jest sposób na otwarcie drzwi (trzeb zakupić nową tapicerkę) problem polega na tym, że w dalszym ciągu moduł nie pracuje, wiązka jest w porządku została przemierzona, sygnał z modułu komfortu idą, te cyfrowe też, sprawdzaliśmy, a moduł dalej nie rusza, poprawiliśmy wszystkie luty na im i nic... zadziałał na chwilkę ale potem zdechł pytanie, mój sterownik w drzwiach ma numer : 8E1 959 802B czy sterowniki musi mieć dokładnie ten sam numer, czy inne różniące się ostatnią literką bądź zaczynające się na 8E2 .... będą działać, macie może z tym doświadczenie?
  10. dwukrotne pociągnięcie za klamkę ani odpięcie klemy akumulatora nie pomaga, w drzwiach wogóle nie ma prądu, a zerwanie tapicerki w zamkniętych drzwich lub ściągnięcie chociażby schowka pasażera wiąże się z połamaniem części elementów, wygląda to źle
  11. sprawdzałem tylko wizualnie, nie mierzyłem oprócz samej wiązki drzwi pewnie wartoby było sprawdzić jeszcze połączenie między sterownikiem a słupkiem teraz pojawił się inny kłopot - drzwi są zamknięte i nie ma możliwości ich otwarcia, trzeba rwać tapicerkę na zamkniętych drzwiach a to jest kłopot
  12. koledzy pomóżcie bo skończyły mi się pomysły nie działa nic co elektryczne w dwiach przednich pasażera (lusterka, szyby, centralny) drzwi są zamknięte i nie da się ich otworzyć, po podpięciu vaga pokazuje taki błąd: Control Module Part Number: 8E0 959 433 AR Component and/or Version: Komfortgerát T85 1412 Software Coding: 06976 Work Shop Code: WSC 63251 Additional Info: 8E1959801B Tőrsteuer.FS BRM 0103 Additional Info: Steuergerát Beif. antwortet nicht 1 Fault Found: 01332 - Door Control Module: Passenger Side (J387) 49-00 - No Communications sprawdzałem kabelki w drzwiach ok, wyjąłem sterownik w drzwiach - brak jakichkolwiek śladów wilgoci i uszkodzeń, sprawdzałem moduł pod wykładziną pod nogami kierowcy, wygląda OK
  13. panowie i panie wracam do tematu, robi się dla mnie wyjątkowo meczący, błędy jakie zaobserwowałem: Control Module Part Number: 8E0 959 433 AR Component and/or Version: Komfortgerát T85 1412 Software Coding: 06976 Work Shop Code: WSC 63251 Additional Info: 8E1959801B Tőrsteuer.FS BRM 0103 Additional Info: Steuergerát Beif. antwortet nicht 1 Fault Found: 01332 - Door Control Module: Passenger Side (J387) 49-00 - No Communications czyli brak komunikacji z drzwiami pp, problem pojawia się szczególnie jak jest wilgotno i zimno, jak jest ciepło jest ok, drzwi działają. problem ustaje po przejechaniu kilku kilometrów, drzwi zaczynają działać jak autko się zagrzeje... sprawdzałem kabelki w drzwiach ok, wyjąłem sterownik w drzwiach - brak jakichkolwiek śladów wilgoci i uszkodzeń, sprawdzałem moduł pod wykładziną pod nogami kierowcy, wygląda OK. czy jest jeszcze jakiś sterownik lub strategiczne miejsce??
  14. z tym że u mnie nie da się otworzyć ani zamknąć drzwi pasażera z przodu, pozostałe zamki działają
  15. no właśnie nie... jakby je ktoś trzymał od środka
  16. problem rozwiązany - wymieniłem cały przewód od samej poduszki po wtyczke w podłodze pod fotelem z pominięciem kostek i od miesiąca kod błędu nie wraca
  17. witam, mam problem, nie działa mi elektryka w drzwiach pp, tzn: szyba, lusterko i centralny zamek... podejrzenie pada na wiązkę w drzwiach, jest tylko problem jak się do niej dostać skoro drzwi są zamknięte?? czy jest jakiś sposób otwierania ręcznego??
  18. pojawia się taki błąd 01218 - Side Airbag Igniter: Passenger Side (N200) 007 - Short to Ground - Intermittent jedna wtyczka w podłodze zlutowana na stałe, była sprawdzana raczej zwarcia nie ma... wtyczka pod fotelem też wygląda ok błąd pojawia się jak siedzi ktoś ciężki, ponad 100 kg sprawdziłem cały przewód w fotelu aż po samą poduszkę, żadnych śladów przetarcia... kończą mi się pomysły, walczył może ktoś z was z tym??
  19. W silniku pojawia się takie błąd, brak możliwości wykasowania. 18097 - Powertrain Data Bus: Implausible Message from Elect. Load Controller P1689 - 35-10 - Brak jakichkolwiek objawów, tempomat i pełny FIS działają OK. Nie znalazłem nic konkretnego na ten temat w internecie. Proszę o pomoc.
  20. nie mogę się połączyć ze sterownikiem AirBag w B6 programem VagCom Beta 0.78 czym to zdiagnozować??
  21. Dziś w nocy między 1 a 6 rano w Katowicach przy ulicy Radockiego 92 skradziono A4 B6 Avant Ciemny na numerach granat SK9052R na oryginalnych alufelgach 15" z nowymi zimówkami Kleber znaki szczególne: drobne rysy na błotniku pp (błotnik niedawno wymieniony na używany w identycznym kolorze posiada też drobne pęknięcie lakieru przy lampie pp), mały wgniot na drzwiach pp na środku na wysokości klamki oraz lekki zagniecenie na drzwiach lp w środkowej części u dołu. I na dodatek dziś jest 13 piątek
  22. Witam, niedawno zakupiłem drugi swój wóz marki Audi i jest to druga A4, poprzednio B5 teraz 8E... na codzień pracuje dla serwisu Toyoty, więc gdyby ktoś się chciał coś dowiedzieć to chętnie służę pomocą Pozdrawiam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.