Treść opublikowana przez mikefoto
-
Jak internet z kabla przekazać z kompa na wifi ?
OT. Spiż hihi przynajmniej u nas w Katowicach to za bardzo rozmawiać się tam nie da No chyba, że o jakiś porach przed 18? Ze swojej strony dodam, że Linksys to porządny sprzęt za małe pieniądze, warto jak najbardziej. Raz dobrze skonfigurowany będzie działał długo i bez problemów. Tak jak wspomniał kolega @hornet warto zwrócić uwagę na możliwość blokowania stron na routerze a także na tryb inteligentnego podziału łącza QOS
-
[B5 ARM] Czyszczenie zbiornika płynu chłodzącego
Zauważyłem, że cały zbiornik jest brudny w środku, szlam, rdza - jednym słowem syf. Przepłukiwałem nagrzewnice (zimno w aucie), mam teraz ciepło, ale chciałbym wyczyścić zbiorniczek płynu i zobaczyć czy dalej będę miał ten syf. Jak najlepiej to zrobić? Cały płyn chciałbym spuścić i zalać nowy, wystarczy odłączyć wszystkie węże? Zbiornik jest mocowany tylko na kilku śrubkach? Jest coś na co powinienem zwrócić szczególną uwagę ? Szukałem ale nie znalazłem nic w tym temacie, choć temat o wymianie termostatu był pomocny trochę
-
[ALL B5] Żywotność silników benzynowych
Mój A4 B5 - jak w opisie, czyli silnik 1.6, przejechane 240tys, z wymian to co rok olej, filtry, przy ok 200tys rozrząd był robiony. Drobne naprawy w zawieszeniu - wahacze i końcówki drążków, hamulce. Wymieniłem także akumulator (chyba tamten był od nowości), termostat i wkład do stacyjki. Tyle BTW. Ale starocia odkopałem, przy okazji, może pochwalcie się jak wam się benzyniak sprawuje teraz ?
-
Jak internet z kabla przekazać z kompa na wifi ?
można ad hoc, ale musisz posiadać kartę sieciowa z taka funkcją i wtedy jeden laptop musi być cały czas uruchomiony aby na innych był internet.
-
[ALL B5] Problem z ogrzewaniem
albo zapchana nagrzewnica, ja tak miałem. mam klimatronika, przepłukałem nagrzewnice i aktualnie ciepło
-
Telefon z dużym wyświetlaczem
zadzwonic z tego po pijaku po taxi graniczy z cudem. nie przesadzaj, wystarczy dodać telefon do ulubionych i robisz to jednym kliknięciem
-
Telefon z dużym wyświetlaczem
iPhone 2G - wszystko, duży wyświetlacz, wifi, brak GPS. Ogromna ilość oprogramowania, łatwy w użytkowaniu, posiadam od 1,5 roku i jestem zadowolony. Mój brat i ojciec też mają tę wersję. Dlatego też polecam iPhone 3G i 3GS - to samo + GPS.
-
Telefon z dużym wyświetlaczem
a może iPhone ?
-
Jak internet z kabla przekazać z kompa na wifi ?
Lepiej kupić coś firmowego Linksys, D-Link i mieć spokój Wszystko też zależy czego potrzebujesz. Ale najlepiej kupić router z wifi np taki: Linksys Router WiFi WRTU54G za ok. 100zł można nówkę dostać
-
PS3 vs XBOX360
Występuje prawie w każdym modelu. Czasami jest to spowodowane przegrzaniem a czasami nawet na chwile możemy zobaczyć 3 czerwone pierścienie po zbyt szybkim uruchomieniu konsoli, tzn. po włożeniu wtyczki do prądu chwilkę należy odczekać
-
PS3 vs XBOX360
Kupcie 360, wszystko smiga ladnie A tak swoją drogą to może Wii? Też jest złamane Przy problemach z 3ROD także można sobie poradzić, podobno ludzie wysyłają takie konsole do MS i dostają naprawione lub nowe Oczywiście MS dał 3 lata GW na tę usterkę.
-
[ALL B5] Wymiana lusterka zewnętrznego
Miałem ostatnio mały wypadek i musiałem wymieć lusterko prawe (od strony pasażera). Przy okazji zamieszczę krótki opis i fotki poglądowe. Całość trwała ok 15-20min. Potrzebne: - śrubokręt z końcówką typu krzyżak i torx - nożyk Pierwszy krok - ściągamy tapicerkę, dokładnie 5 śrubek (oznaczone czerwonymi strzałkami), dwie są ukryte pod rączka. Po odkręceniu delikatnie wysuwamy do góry boczek i nie musimy go odpinać. Teraz czas na wewnętrzną zaślepkę do lusterka (niebieska strzałka). Jest ona przymocowana na jednym wciskanym bolcu, więc chwytamy to pociągnijmy, powinno bez problemu wyjść. Wtedy zobaczymy ukrytą w "gąbce" wtyczkę z elektrycznym sterowaniem do lusterka, powoli odwijamy wtyczkę i wyciągamy gąbkę. Wtyczkę należy rozłączyć - tutaj może przydać się nożyk. Następnie odkręcamy śrubę torx (żólta strzałka na foto poniżej [wyciągnięte już lusterko]): po odkręceniu, można wyciągnąć lusterko, najlepiej podnieść je do góry i takim sposobem powinno wyjść Na fotce powyżej zdjęte lusterko, zaznaczyłem strzałką zieloną "gąbkę". Teraz czas na montaż, czyli najpierw wkładamy lusterko, potem przykręcamy, wtyczki spinamy, owijamy w "gąbkę", następnie zaślepka od strony wewnętrznej i zakładamy tapicerkę boczka, przy zakładaniu warto pamiętać o rygielku - aby wszedł tam gdzie powinien Może komuś się przyda
-
Serwis klimatyzacji - gdzie w okolicach Mysłowic, Tychów, Katowic ?
akjam: dzięki wielkie, na pewno przejadę się tam w przyszłości niedalekiej
-
Czerwona Niunia :D RH 19 cali :D Gwint FK
taka jak moja czerwona hihi ciekaw jestem jak będą wyglądać chromowane ramki przy szybach - też chcę takie zrobić
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
fotele są super prezentuje się świetnie, ciemne auto jasna skóra
-
[B5 AJM] Ruńcza Strzała
ładnie, wypasiona wersja skórka widać troszkę pomarszczona ale przebieg świetny
-
Gmail.com nie dochodzą maile...
a nie trafiaja do spamu czasami te wiadomosci?
-
Serwis klimatyzacji - gdzie w okolicach Mysłowic, Tychów, Katowic ?
Czy moze ktos cos wiecej powiedziec o serwisie klimy w Bedzinie? Gdzie dokladnie to jest? Chyba ze cos blizej na slasku (ok. Myslowice, Katowice, Sosnowiec, Jaworzno)?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Rozpoczynam przygodę z Audi A4 Fakt, mam je już 3 lata ale teraz zapisałem się na Wasze forum, witam Wszystkich serdecznie !