Treść opublikowana przez zlota1977
-
Spociki Łódzkie
wjechał na sopelek
-
Spociki Łódzkie
ja już 0.5 litra wina chlupłam jeszcze pół mi zostało
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie ma bardziej kobiecych sportów :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
takiej to dobrze :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I DOBRZE :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: wiecie ile jest warte moje Audi :gwizdanie: 27 tyś chesz sprzedac??? :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
jest lubie takie warunki
-
Spociki Łódzkie
A nas kufa zasypało :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zgadza się ale przy takiej pogodzie i temperaturze sól się nie chce roztapiać :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron typowo polskie gadanie... Przy tym jak teraz sypie to choćby jezdziła piaskarka za piskarką to i tak będzie biało... no tak. Ale w taką pogode nic się nie zrobi niestety. I tutaj akurat uważam że nie można za to winić drogowców.. jestem tego samego zdania. Nawet nie mają jak odsnieżać bo wszystko stoi!!!!szlag mnie trafia bo z pracy do domu jechałam 2 godz
-
Spociki Łódzkie
Czuję się pominięty :polew: :polew: sorry Prezes jechałam przez Częstochowe, Lublin mi nie po drodze :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
hej łódzkie człowieczki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zwlekłam swoje stare kości z łóżka i idę zobaczyć czy niunia odpali :gwizdanie: Wstawać Kraków!!!!!!!!!!! [br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 06:34_________________________________________________ ja np. noże nożyczki ostrze krawaty wiąże i usuwam ciąże to jestem lepszy od Kercziego widzę że beze mnie też dajecie radę :polew:
-
Spociki Łódzkie
co sesja to ładniej wychodzisz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobre spadam znowu będzie że spamujemy same strony o dupc... a tu wątek motoryzacyjny :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 21:53_________________________________________________ długa lufa nie mogłam się oprzeć, musiałam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
miałam dopisać że upiekę na ognisku kiełbaski ale kiełbasa uciekła[ KERCZI]
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ok rozpalę ognisko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a na powaznie to wymyslcie cos na niedziele co bym znowu nie marzła razem z Wami na parkingu [br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 21:28_________________________________________________ dobrze że zaznaczyłeś techniczną :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kilkanascie stron wczesniej mialem dobra Nauczycielke... wiek robi swoje nauka nie poszła w las
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
póki co to widzę Karolku że ty łapiesz i to w mig :gwizdanie: :evil:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w sumie to u mnie nie paruje i co mnie to nie obchodzi Ale Tomasz masz wiedze
-
Spociki Łódzkie
Skończyłem zarządzanie i marketing , ale jakoś nudno było w weekendy to poszedłem na socjologię patologii nie było
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tomek tak czytam te Twoje posty...jestes Ty ŁEB... Jeżdzaca encyklopedia motoryzacji
-
Spociki Łódzkie
dodam Wam zdjęciaz trasy Michała "polskie drogi"
-
Spociki Łódzkie
Prezes wieczny student widzę :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
dobra jak to Kimi mawia... zawijam na kwadrat całuski łodzianie Kasia tobie takie słodziutkie