Treść opublikowana przez zlota1977
- Spociki Łódzkie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a no mamy.... pół godz rano niunie odśnieżałam :gwizdanie: fajna zabawa
-
Spociki Łódzkie
ale jazda!!!!!!!!! :kox: :kox:
-
Spociki Łódzkie
jakie zdjęcia??????? :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 22:30_________________________________________________ tak trzymać, święte słowa
-
Spociki Łódzkie
Kraków juz w Krakowie Dobrej nocy imprezowicze Ogólnie stwierdzam że jesteśmy wszyscy mocno wyje...bani w kosmos :evil:
-
Spociki Łódzkie
dzień dobry pobódka w Zgierzu udana już pijemy z Mariem może uda sie nam dzisiaj dojechać do Krakowa :gwizdanie: dzięki za impre było SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Spociki Łódzkie
To ja zaświece co bym dzisiaj do Was trafiła
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a kto płaci
-
Spociki Łódzkie
cisza przed burzą
-
Spociki Łódzkie
w niedzielę skomentujesz w niedziele zjem a potem skomentuję
-
Spociki Łódzkie
nie bede tego komentowac :polew:
-
Spociki Łódzkie
Oj będzie będzie, tym bardziej, że Kraków przyjeżdża :evil: no i już po niespodziance :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 13:04_________________________________________________ Miodzio Numer do mnie 0 700 701 702 703* *Koszt połączenia za minutę 10.88 + VAT sex telefon... :gwizdanie: a mruczy prezes do słuchawki...
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Maczete oglądałam, kino dla twardzieli a co się pośmiac przy tym można :polew: spokojnie oglądnij w domu
-
Spociki Łódzkie
prawie, prawie weekend... oj będzie się działo!!!!!!!!!!
-
Spociki Łódzkie
Co trenujesz? nie wiedziałeś???? już szerszy niż wyższy
-
Spociki Łódzkie
Kalesony nie są sexi to przynajmniej slipki włóż Mam taką głowę słonika, dostałem na 18-kę Trąbka słonika służy za "futerał" To może takie coś? to chyba już przeterminowana... :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Kalesony nie są sexi to przynajmniej slipki włóż
-
Spociki Łódzkie
pożyjemy zobaczymy....
-
Spociki Łódzkie
kto?????? :gwizdanie: Kasia o był żarcik zresztą ty wiesz Tak to jest jak się knajpke rezerwuje 3 dni przed Andrzejkami
-
Spociki Łódzkie
tak to jest jak 3 knajpy na całe MIASTO :gwizdanie: :evil: (joke)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
każda godzina jeden punkt mniej??? prawo jazdy...bezcenne
-
Spociki Łódzkie
obiecujesz czy grozisz :gwizdanie: normalnie jakbym Miśka słyszała oni wszyscy tacy sami czesc Zgierzanko kochana :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W niedzielę po spocie nie wiem czy będe na spocie, ale na kręgle moge iśc
-
Spociki Łódzkie
makabryczne wręcz poczucie humoru
-
Spociki Łódzkie
asfalt imitują