Treść opublikowana przez zlota1977
-
Spociki Łódzkie
hej żyję ale już byłam nisko :gwizdanie: dzień dobry
-
Spociki Łódzkie
STO LAT dla męża pani Kasiu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
maniacy imprezowi
-
Spociki Łódzkie
to już jest ALKOHOLIZM kolego ze Zgierza!!!!!!!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hej w niedziele po spocie kręgle na godz 20.30 zarezerwowane na Kamiennej zapraszam/my
-
Spociki Łódzkie
Taaa... Po tym co zobaczyłem w Twojej odpowiedzi na post rkwona - śmiem wątpić... pozory mylą
-
Spociki Łódzkie
ja taka nie jestem
-
Spociki Łódzkie
kto??????????? ja?????????????? niemożliwe :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
tak to robią dzieci :gwizdanie: dorośli robią tak
-
Imię dla kota :D
to nie wątek o moich butach ale dzięki
-
Spociki Łódzkie
widze że dzisiaj kolorowo u Was od samego rana Buziaki na dzień dobry
-
Złudzenie optyczne
co Ty nam z głową robisz :gwizdanie:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
no troche dalej będziesz miał do mnie jakieś 1500km :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ale w styczniu to mnie już w Krakowie nie będzie panie Sebastianie
-
Spociki Łódzkie
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :naughty: :naughty: :gwizdanie: jakby nie patrzeć do Basi masz bliżej niź do mnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robert nie bądz taki :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
to przyjade do pracy i bede cie kontrolowal A kto będzie kontrolował kontrolujących? KONTROLA JAKOŚCI
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A co też chcesz do mnie dzwonić nie daje wszystkim!!!!!!!!!!! szykuj się Karol na kręgle na niedziele lepiej
-
Imię dla kota :D
ja mam Czesia, babcia go tak ochrzciła :gwizdanie: najpierw wymyśliła asfalt to w sumie Czesiek lepiej????
-
Spociki Łódzkie
zazdrosny.... :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak wyszłoposzedł na PW
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja też bo mi ma piwo postawić :naughty:
-
Spociki Łódzkie
no myśle, nie pali się ale z góry dziękuje [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 21:36_________________________________________________ a ja samą samą sałatke
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mareczku olej kolegów i chodz na piwko ze mną