Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotrek wora nie wietrzy od 2 tyg :gwizdanie: Widze ze tu sie nic nie zmienia wraz z upływem lat :polew: :polew: siema nuti no pochwal no sie nowym nabytkiem
-
Pracy szukam
a ja pomagam szukać pracy dla żony okolice Częstochowy jak by co to dajcie znać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja przyjadę ale późno niech ktoś inny weźmie grilla
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no to co kto sie pisze jeszcze
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to co może jakiś grill na wyrazowie niedziele po południu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
qutwqa podjechał bym dzisiaj dzodzo mam cos dla ciebie [br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 20:35_________________________________________________powitać nowego kolegę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
cegła gnojowozie :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: miało być padaczke :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chyba nam wątek padł ;(
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
mam pytanie tak tam wszystko kolego upychasz a jeszcze musisz mieć miejsce na parownik centralke i filterek
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a ja wróciłem do domu z Kołobrzegu i do roboty
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
a taki ładny tdi był ;(
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a co motor też
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a ty kikson wogole cie w galeri nie widze a jadam tam u was ostatnio
-
Najlepsze wtryski - jakie polecacie lub nie polecacie?
ja mam czerwone to takie same a i wogóle nie klepią
-
Najlepsze wtryski - jakie polecacie lub nie polecacie?
dlatego sołtys przekonały mnie valteki koszt naprawy bardzo mały
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to jest sympatyk naszego ulubionego klubu
-
Najlepsze wtryski - jakie polecacie lub nie polecacie?
kolego masz avf-a więc temat cie chyba nie dotyczy no chyba że handlujesz lpg
-
Najlepsze wtryski - jakie polecacie lub nie polecacie?
proszę cie każdy sprzedaje to na czym ma najlepszy zysk
-
[B5 ADR] Spalanie na poziomie 13L/100km
adr to samochód dla emerytów też założyłem lpg bo jak nie jedzie to niech będzie tanio spalanie do 12 po trasie do 11
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
raz na pół roku sie odezwie i od razu kropek
-
[B5 ADR] Spalanie na poziomie 13L/100km
depnac adr-em dobre :polew:
-
Spotkania na drodze
dzisiaj w kołobrzegu a4 b5 szara na rankach klubowych pozdro dla kierownika blachy zkl
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
i na gazie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
sysiek szkoda mogliśmy se zrobić jakiegoś spota :kox:ja wylatuje za jakieś dwie godziny na rano bede