Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MercDG

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MercDG

  1. Takie jupitery po II lifcie to by mu się bardziej na przodzie przydały
  2. Jest moc te ledy z tyłu za***iście pasują do białego koloru i czarny dach robi robote
  3. dokładnie ale jak wisiała w połowie oderwana było jeszcze gorzej dzisiaj zamawiam komplet tego badziewia
  4. NIe masz, odstaje tak od zimy już i nie wiem co z nim zrobić, tą nakładke da się jakoś ściągnać żeby zobaczyć co tam sie stało? Może nawet dzisiaj mi sie uda podjechać na myjnie, bo juz nie moge patrzeć na ten syf. Białe auto ma to do siebie że co chwile trzeba je myć, ale jak sie je już umyje to wygląda [br]Dopisany: 09 Luty 2011, 12:31_________________________________________________Autko dostało springi H&R -30 i alu RIAL 17'' z przodu 225/45 z tyłu 235/45 :gwizdanie: siadła całkiem ładnie może przód ciut za wysoko, ale ogólnie jestem zadowolony z efektu wizualnego: A tak się prezentuje na tych alu: Reszta zdjęć na 1 stronie wątku
  5. Fajna bryka Jak Ci sie jeździ na tych felach i zawiasie MTS'a ? bo sam taki setup rozważam założyć u siebie i nawet ta samą felgę mam w planach
  6. Może być te felgi 17' co miałeś to sprzedałeś ?
  7. Wzór numer 2 bezapelacyjnie i do tego 20''
  8. Jak dla mnie biały z czarnym dachem jest the best Niebieski też nie głupi :kox: Ewentualnie pomyśl nad żółtym
  9. Widziałem ostatnio takie cudo tylko, że znaczek był pomalowany na czarno. Tak jak ktoś pisał z daleko wyglądało to jeszcze znośnie, ale jak się przyjrzeć to
  10. hahaha dokładnie :polew: Ps fajne autko, pare modów i będzie jedyna w swoim rodzaju
  11. zbieraj na poliftowe zespolone, będzie najlepiej
  12. oj zdziwiłbyś się ostatnio to na allegro są drożej niż w ASO dokładnie za te drobiazgi wołają takie ceny, że aż głowa boli
  13. Nie nie nie to dawno było i nie prawda, teraz widze jaki to paździerz jest
  14. No to jedno z drugim się wyklucza więc albo odpuszczasz swapa albo sprzedajesz kółka i kupujesz 16
  15. Poliftowe lamki to jest to! Dobra zmiana
  16. Ja mam gdzieś znaczek a4 jak byś chciał, ale moim zdaniem lepiej wyrzucić oznaczenia z tylnej klapy, lepiej to wygląda
  17. Noo właśnie o takie coś mi chodziło, ale narazie odpuszcze temat i pomaluje samą ramkę BTW: Jutro będzie montaż kiery i grilla to pewnie jakieś zdjęcia wrzuce [br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 13:02_________________________________________________Narazie takie tylko fotki nie ma sensu robic nic lepszego, bo auto brudne jak..
  18. Moim zdaniem PROSIAK!! Avusa już miałeś, więc nie będzie takiej radochy ze zmiany felgi
  19. 380 Właśnie tak mam zamiar zrobić, jeszcze się zastanawiam czy całego nie odświeżyć malując wszystko oprócz znaczka CCCO
  20. Jakoś mi się to nie widzi jak by do tego jeszcze biała felga była to wtedy może by coś z tego było, atak to chyba szkoda kombinować
  21. Grill RS4 na pokładzie Mam zamiar pomalować cały grill na czarny mat/połysk jeszcze nie wiem znaczek CCCO zostaje taki jest
  22. Wygląda fajnie, tak jak kolega wyżej pisze listwy z progami koniecznie w kolor i jakieś zdjęcia środka możesz zapodać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.