Treść opublikowana przez MercDG
-
Audi A4 B5 CZIKITA Optycznie RS4 anty chrom .
- [b5 ahl] A4 oryginał 45 tyś przebiegu
O kurde, ale egzemplarz ja nie moge Funkiel nówka nie śmigana- [B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
Ładna, ładna szkoda tylko że 18 nie ma, ale też ten temat przerabiałem:wink:- [ B5 ] przemiana ale czy piękna ?
Ten znaczek A4 z klapy wywal w piz*u, bo krzywo naklejony i tylko szpeci- 1500zl na tuning wizualny
Elegancko zupelnie inne auto, to juz teraz wiesz co z kasa zrobić- 1500zl na tuning wizualny
Nie rób tego oszpecisz sobie auto:facepalm:- 1500zl na tuning wizualny
polift zespolony! amen! ---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ---------- btw. ale koza- [A4 B6]18/8J ET 45 + opona 225/40 na zawiasie S-line 1BE
Wow elegancko teraz ją jeszcze trochę ku ziemi skieruj:naughty:- [B5 1Z] Mój czarny zetor
x2. Tylko Ty ją widzisz, bo masz ten podpis w pamięci przeglądarki i ona sama jest zczytywana z dysku, a nie z neta Heh rzeczywiście coś jest nie tak, ja też raz ją widzę, a raz nie- Czy podejdą felgi od Mercedesa?
U to nie wiem czy nie będą wystawać w b6, bo w b5 to ET na pewno jest za małe..- Audi A4 B5 CZIKITA Optycznie RS4 anty chrom .
Wystarczy zmienić przedni zderzak, lampy i obniżyć jakieś 4cm i z zewnątrz będzie OK Co do środka sie nie wypowiadam:decayed:- Czy podejdą felgi od Mercedesa?
8J przód i tył ?- Czy podejdą felgi od Mercedesa?
W takiej cenie nic tylko brać, a parametry mają takie same jak te z linku ?- [A4 B6]18/8J ET 45 + opona 225/40 na zawiasie S-line 1BE
Bez problemu wejdą, nawet będą schowane i pewnie dla lepszego efektu wizualnego przydał by się jakiś dystans do tych kół.- Jakie amortyzatory na tył do obniżonej a4
Spokojnie możesz tak jeździć nic się nie stanie- Grill od S4 do zwykłej A4
Jak masz w planach pomodzić troche to taki grill na początek jak najbardziej ok- [Felgi] Pytanie o to czy warto.
Ni jak, ja bym został przy srebrnych:wink:- Biały Madafaka S4 TDI in progress :)
Jeszcze pokaż co tam w środku masz ciekawego ?- Biały Madafaka S4 TDI in progress :)
No to fajna baza pod mody- [ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
Parę zmian i będzie naprawdę kox furka Na początek na pewno te brewki out!!- Biały Madafaka S4 TDI in progress :)
To jest ahh czy ahu ?- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
1 Pokaże i będzie więcej. 2 Tak 3 Jest wystarczy podłączyć 4 Jeśli będzie z tego samego samochodu to tak. P.S przy zakupie zwróć uwage na to żebyś miał szarą kostkę tą środkową, bo pozostałe dwie masz w starym liczniku.- Jakie dystanse do 18j8 et35
Max co możesz wrzucić to 5mm, ale ja bym zostawił tak jak jest- Co myślicie o tych alusach?
Przecież nigdzie nie jest podana szerokość tych felg to jakim cudem dobieracie opony do nich. Wzór fajny przynajmniej mało spotykany, pozostaje jeszcze pytanie czy to oryginał jest:whistling:- [B5 1Z] Mój czarny zetor
3M wszyscy mają czarny więc ja zrobiłem po swojemu. Mi się podoba Mi też sie podoba Ile potrzeba takiej foli żeby obkleić dekory ? - [b5 ahl] A4 oryginał 45 tyś przebiegu