Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MercDG

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MercDG

  1. O kurde, ale egzemplarz ja nie moge Funkiel nówka nie śmigana
  2. Ładna, ładna szkoda tylko że 18 nie ma, ale też ten temat przerabiałem:wink:
  3. Ten znaczek A4 z klapy wywal w piz*u, bo krzywo naklejony i tylko szpeci
  4. Elegancko zupelnie inne auto, to juz teraz wiesz co z kasa zrobić
  5. Nie rób tego oszpecisz sobie auto:facepalm:
  6. polift zespolony! amen! ---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ---------- btw. ale koza
  7. Wow elegancko teraz ją jeszcze trochę ku ziemi skieruj:naughty:
  8. x2. Tylko Ty ją widzisz, bo masz ten podpis w pamięci przeglądarki i ona sama jest zczytywana z dysku, a nie z neta Heh rzeczywiście coś jest nie tak, ja też raz ją widzę, a raz nie
  9. U to nie wiem czy nie będą wystawać w b6, bo w b5 to ET na pewno jest za małe..
  10. Wystarczy zmienić przedni zderzak, lampy i obniżyć jakieś 4cm i z zewnątrz będzie OK Co do środka sie nie wypowiadam:decayed:
  11. W takiej cenie nic tylko brać, a parametry mają takie same jak te z linku ?
  12. Bez problemu wejdą, nawet będą schowane i pewnie dla lepszego efektu wizualnego przydał by się jakiś dystans do tych kół.
  13. Spokojnie możesz tak jeździć nic się nie stanie
  14. Jak masz w planach pomodzić troche to taki grill na początek jak najbardziej ok
  15. Ni jak, ja bym został przy srebrnych:wink:
  16. Jeszcze pokaż co tam w środku masz ciekawego ?
  17. No to fajna baza pod mody
  18. Parę zmian i będzie naprawdę kox furka Na początek na pewno te brewki out!!
  19. To jest ahh czy ahu ?
  20. 1 Pokaże i będzie więcej. 2 Tak 3 Jest wystarczy podłączyć 4 Jeśli będzie z tego samego samochodu to tak. P.S przy zakupie zwróć uwage na to żebyś miał szarą kostkę tą środkową, bo pozostałe dwie masz w starym liczniku.
  21. Max co możesz wrzucić to 5mm, ale ja bym zostawił tak jak jest
  22. Przecież nigdzie nie jest podana szerokość tych felg to jakim cudem dobieracie opony do nich. Wzór fajny przynajmniej mało spotykany, pozostaje jeszcze pytanie czy to oryginał jest:whistling:
  23. 3M wszyscy mają czarny więc ja zrobiłem po swojemu. Mi się podoba Mi też sie podoba Ile potrzeba takiej foli żeby obkleić dekory ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.