Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MercDG

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MercDG

  1. Nie ma "wiochy" są fajne lampy
  2. niedawno zakupiłem grill z RSa, więc bedziesz mógł zobaczyć jak to u mnie będzie wyglądało
  3. Jak będziesz malował koła w jakiś ciemny kolor to pomyśl nad grilem od RS4, bo eSowy moim zdaniem słabo pasuje do białego koloru tym bardziej z ciemnymi felgami ewentualnie polift z czarną ramką
  4. Nie ma to jak biały kolor BTW: fajnie wygląda na tych prosiakach z pomalowanymi dokładkami
  5. Na białym aucie czarny znaczek wygląda miodzio będzie trzeba pomalować
  6. Ja właśnie nie wiem co to może być, u mnie jest podobnie tylko kierownica nie skrzypi codziennie, wydaje mi się że jak jest mokro na dworze i gdzieś tam dostaje się woda to zaczyna skrzypiec przy skręcaniu
  7. poka jak to wyglada jak macie jakies propozycje to dawac fotki Może nie koniecznie jakiś pełny kolor ja bym pomyślał nad jakąś kratką (jasne tło czarna kratka) będzie pasować do reszty i rozjaśni troche wnętrze
  8. Jak się trafią 18" to wezmę troche hamuje mnie fakt że dużo jeżdze i nie chciał bym stracić na komforcie (pewnie to nie duża różnica) ale jakoś mam lekkie opory :gwizdanie: Dlatego jeszcze nie jestem pewien przymierzymy, zobaczymy, przemyślimy sprawe do wiosny jeszcze daleko pewnie pare opcji będzie
  9. Tak wiem wiem, własnie wszystko jest zależne od tego jakie ET maja te felgi, ale musze podjechac do kumpla żeby to sprawdzić i tez nie jestem pewien czy ET felgi jest gdzieś wygrawerowane z tyłu, a jak nie to jak to ewentualnie sprawdzić ?
  10. Tak, trafiła się taka więc nie bede wybrzydzał, bo kumpel kupił sobie mercedesa własnie na takich kolach i bedzie sprzedawał wiec zamierzam je wziąć od niego
  11. Dzieje sie ale narazie mało bo wiadomo wszystko uzależnione jest od funduszy na wiosne wpadnie fela http://allegro.pl/mercedes-211-alufelgi-17-avantgarde-i1332200005.html taka tylko wiadomo na innym kapciu niż tu jest i oczywiście zawias pójdzie w dół
  12. Nowy gadżet KIERA S4 :jerk: jak ją zamontuje to zrobie zdjęcia środka, bo trochę się tam pozmieniało
  13. Panowie mam sprawe kumpel wjechal w krawężnik i skrzywił zwrotnice i teraz pytanie czy we wszystkich TDIkach były te same czy się czymś róznia ?(auto to passat 2001 AWX)
  14. Działa Ci ta multifunkcja przy kierownicy ?
  15. Sprzedaż swoją i już nie bedzie taka kosmiczna ile dostane za moją esową? 400?? po tyle na allegro chodzą :gwizdanie:
  16. Sprzedaż swoją i już nie bedzie taka kosmiczna
  17. Ogolnie mody w dobrą strone idą jedynie co mi się nie widzi to ten chrom wokół mieszka do planów dołożył bym jeszcze zmiane kiery
  18. Ambitne plany i w sumie w dobrym kierunku, życzę powodzenia w modach i pozdrawiam kolege z DG
  19. Nad czarną felą jeszcze myśle pewnie kiedyś zawita bo jestem ciekawy jak to będzie wyglądać i takie były moje 1 plany narazie myśle nad normalnymi 17 a jak zrobie dach to może wtedy przyjdzie czas na czarną fele :> a sprowadzona była z Niemiec z Bonu dokładnie, poprzedni właściciel Pani 52 rocznik przynajmniej tak jest w papierach [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 20:16_________________________________________________Dolne listwy w mojej a4 są w opłakanym stanie, nie wymieniałem ich bo ori w ASO kosztują ok. 100zł za szt. więc próbuje znaleść coś na allegro dziś znalazłem taką oferte: http://allegro.pl/audi-a4-b5-1999-2001-listwy-boczne-na-drzwi-i1261556738.html co o tym sądzicie ??
  20. Jak będziesz kupował RECARO to zamawiam twoje kubełki Super autko gratuluje zakupu
  21. Ładne autko fajna felga, a z reszta to tak jak koledzy napisali i będzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.