Treść opublikowana przez MercDG
-
bura sukA / wiejski mod str3
Nie ma "wiochy" są fajne lampy
-
[B5 1Z] Biały Goniec
niedawno zakupiłem grill z RSa, więc bedziesz mógł zobaczyć jak to u mnie będzie wyglądało
-
[B5 1Z] Biały Goniec
Jak będziesz malował koła w jakiś ciemny kolor to pomyśl nad grilem od RS4, bo eSowy moim zdaniem słabo pasuje do białego koloru tym bardziej z ciemnymi felgami ewentualnie polift z czarną ramką
-
[B5 1Z] Biały Goniec
Nie ma to jak biały kolor BTW: fajnie wygląda na tych prosiakach z pomalowanymi dokładkami
-
[ALL B5] Znaczek AUDI w kolorze?
Na białym aucie czarny znaczek wygląda miodzio będzie trzeba pomalować
-
[B5 AVG] Trzeszcy w kierownicy jak ocierające się o siebie gumy
Ja właśnie nie wiem co to może być, u mnie jest podobnie tylko kierownica nie skrzypi codziennie, wydaje mi się że jak jest mokro na dworze i gdzieś tam dostaje się woda to zaczyna skrzypiec przy skręcaniu
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Elegancko
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
poka jak to wyglada jak macie jakies propozycje to dawac fotki Może nie koniecznie jakiś pełny kolor ja bym pomyślał nad jakąś kratką (jasne tło czarna kratka) będzie pasować do reszty i rozjaśni troche wnętrze
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Jak się trafią 18" to wezmę troche hamuje mnie fakt że dużo jeżdze i nie chciał bym stracić na komforcie (pewnie to nie duża różnica) ale jakoś mam lekkie opory :gwizdanie: Dlatego jeszcze nie jestem pewien przymierzymy, zobaczymy, przemyślimy sprawe do wiosny jeszcze daleko pewnie pare opcji będzie
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Tak wiem wiem, własnie wszystko jest zależne od tego jakie ET maja te felgi, ale musze podjechac do kumpla żeby to sprawdzić i tez nie jestem pewien czy ET felgi jest gdzieś wygrawerowane z tyłu, a jak nie to jak to ewentualnie sprawdzić ?
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Tak, trafiła się taka więc nie bede wybrzydzał, bo kumpel kupił sobie mercedesa własnie na takich kolach i bedzie sprzedawał wiec zamierzam je wziąć od niego
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Dzieje sie ale narazie mało bo wiadomo wszystko uzależnione jest od funduszy na wiosne wpadnie fela http://allegro.pl/mercedes-211-alufelgi-17-avantgarde-i1332200005.html taka tylko wiadomo na innym kapciu niż tu jest i oczywiście zawias pójdzie w dół
-
[ALL] Które felgi wybrać?
Bierz AVUSY
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Nowy gadżet KIERA S4 :jerk: jak ją zamontuje to zrobie zdjęcia środka, bo trochę się tam pozmieniało
-
[B5 AFN] Zwrotnica do wymiany...potrzebna pomoc
Panowie mam sprawe kumpel wjechal w krawężnik i skrzywił zwrotnice i teraz pytanie czy we wszystkich TDIkach były te same czy się czymś róznia ?(auto to passat 2001 AWX)
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
Fura koks bez dwóch zdań
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
Działa Ci ta multifunkcja przy kierownicy ?
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Sprzedaż swoją i już nie bedzie taka kosmiczna ile dostane za moją esową? 400?? po tyle na allegro chodzą :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Sprzedaż swoją i już nie bedzie taka kosmiczna
-
[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
eleganckie kubełki
-
[B5 AHU] Moje A4 1.9 TDI prawie seryjne :)
Ogolnie mody w dobrą strone idą jedynie co mi się nie widzi to ten chrom wokół mieszka do planów dołożył bym jeszcze zmiane kiery
-
[B5 AFN] A4 AVANT by Nowal // Poliftowy Front 50%
Ambitne plany i w sumie w dobrym kierunku, życzę powodzenia w modach i pozdrawiam kolege z DG
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Nad czarną felą jeszcze myśle pewnie kiedyś zawita bo jestem ciekawy jak to będzie wyglądać i takie były moje 1 plany narazie myśle nad normalnymi 17 a jak zrobie dach to może wtedy przyjdzie czas na czarną fele :> a sprowadzona była z Niemiec z Bonu dokładnie, poprzedni właściciel Pani 52 rocznik przynajmniej tak jest w papierach [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 20:16_________________________________________________Dolne listwy w mojej a4 są w opłakanym stanie, nie wymieniałem ich bo ori w ASO kosztują ok. 100zł za szt. więc próbuje znaleść coś na allegro dziś znalazłem taką oferte: http://allegro.pl/audi-a4-b5-1999-2001-listwy-boczne-na-drzwi-i1261556738.html co o tym sądzicie ??
-
[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din
Jak będziesz kupował RECARO to zamawiam twoje kubełki Super autko gratuluje zakupu
-
[ALL B5] moje audi a4 b5
Ładne autko fajna felga, a z reszta to tak jak koledzy napisali i będzie