Treść opublikowana przez MercDG
-
[B5 1Z] A4 TDi
Pięknie się świeci ten lakier a do mydło do czego ?
-
[B5 AFN] Czarne A4 Avant 1.9TDI - Jaro121
Ładna sztuka jak po modzisz troszkę to będzie miodzio, na początek wywaliłbym te dywaniki gumowe
-
[B5 AFN] 400K na liczniku
Dokładnie sam tyle szukałem auta, a też byłem zielony w tym temacie, ludzie z forum dużo mi pomogli. Nad tym autem to ja bym sie mocno zastanowił, wymiana oleju co 50kkm nie brzmi zachęcająco.
-
[B5 AJM] Turbina pytania
Dokładnie, polecam turbo AWX+program
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Z miesiąc temu kupiłem nowe listwy na allegro za 400 + przesyłka, hmm ale teraz jak patrze to już ich chyba nie ma
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
Fela super, ale wydaje mi się że bez gwintu będzie się słabo prezentować Na tym setupie co masz teraz został bym przy avusach
-
[B5 ADR] Białe quattro
Super biała A4 to jest to po modzisz trochę i będzie lux
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
No tak, ale nie będę się woził z wlepą jak nie jestem członkiem chyba że Prezes rozpatrzy pozytywnie moją kandydaturę to wtedy dokonam odpowiedniego przelewu na konto
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Przecież ja nie zamawiałem wlep b5B ale nie powiem chętnie bym przytulił taką
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Z zewnątrz to ja bym jeszcze widział czarne bixy i dach na czarno, do tego gwint i 18 ale fundusze mocno hamują plany ;([br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 15:55_________________________________________________Foty z dzisiejszej spontan sesji :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
łatwo nie było, trafił się w dziale sprzedam za 340zł trzeba mieć trochę farta i szybko działać, bo zaraz ktos sprzątnie sprzed nosa [br]Dopisany: 16 Maj 2011, 10:54_________________________________________________Szybkie foto kalkulatorem, dokładki poszły w kolor
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
Super autko, fajnie się patrzy na tak zadbanego 1zeciora
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
nice ile taka przyjemność Cie wyszła ?
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
Fajna furka zmiany jak najbardziej na + szkoda tylko, że nie zapodałes grilla od RSa, moim zdaniem duzo lepiej by pasował do czarnych lamp
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Wysyłaj fotę do kalendarza na kwiecień popieram ja też fota mega Dzięki nie myślałem że aż tak się będzie podobać a teraz jest głosowanie na marzec dopiero ? [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 22:36_________________________________________________Nowe fotki
-
[B5 1Z] "Mój czerwony Dziadek"
Super furka, wszystkie zmiany jak najbardziej na + tak trzymać
-
[ B5 AHH] nisko i szeroko
Fajne foty co tam za zawias włożyłeś ?
-
[B5 ADR] Moje maleństwo :)
Woo nie widziałem tego emblematu "4" ściągnij to jak najszybciej albo chociaż naklej tak jak powinno być :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Listwy są już na swoim miejscu
-
[B5 ADR] Moje maleństwo :)
Szczera opinia: lampy przód i tył do kosza i ten chrom na lusterka sobie odpuść tak po za tym to fajnie zglebiona + duże kolo robią robotę
-
AIRride ON BOARD :)
Na początek zmieniłbym ten grill, bo teraz jest tragedia bez znaczka CCCO auto traci na wyglądzie i to znacznie
-
Moja Audi A4 B5 1,8 :)
No to czekamy na więcej fotek fajny oczojebny pomarańcz
-
[ALL B5]Moje Lalunia a4 b5 2000 r
przerzuciłem sie w tym seznonie z 15 na 17 i musze powiedzieć że na pewno torche bardziej czuć dziury, ale tragedii nie ma, ogólnie jestem zadowolony ze zmiany i tobie też polecam. Tylko musisz liczyć sie z tym że do 17'' trzeba zrobic coś z zawieszeniem bo na seryjnym nie wygląda to za ciekawie chyba że Ci to nie przeszkadza :gwizdanie:
-
[ALL B5]Moje Lalunia a4 b5 2000 r
Tak 17
-
[ALL B5]Moje Lalunia a4 b5 2000 r
Nie rób jej tego ;( Autko ładne nie paskudź go chromem