Treść opublikowana przez MercDG
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Ciekawie sie zapowiada teraz tylko czekać na wiosne !!
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Jest dobrze, pójdzie w dół będzie
-
A4 b5 sedan Biała perła by Soba
Zależy też pewnie jakiej klasy gwint itd. ja na mojego supersporta nie narzekam troche czepie, ale przynajmniej nie buja
-
A4 b5 sedan Biała perła by Soba
To jeszcze ja dopisze dla pewności jak chcesz zakładać gwint to tylko 18 do tego. Miałem przejściowo gwint +17 i na 18 o wiele lepiej się jeździ A tak po za tym to ładne autko White Power !!
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Ładnie się prezentuje:thumbup1: jak dojdzie gwint będzie:kox:
-
[B5 1Z] Biały Goniec
Ładnie siadła nie ma co, modzik na +
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Dzięki, sreberko też zamiata, a gleba miażdzy, chyba musze moją jeszcze bardziej posadzić na ziemie
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Dzięki, ciesze się, że się podoba
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
No i elegancko a z tyłu i tak nie jeździsz tak że spoko
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Wiem wiem i jeszcze boczków, wszystko w swoim czasie
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Tak odgieła się bodajże na jakimś krawężniku po założeniu gwintu teraz z nią musze walczyć i na wkręty przykręcać Ringi będą tylko muszę FISa ogarnąć, bo założył mi magik-elektryk, ale nic w nim nie działa............ Pomyśli się na next sezon o czymś, bo rzeczywiście przydał by się i odboje wsadze od golfa tak jak to szafa poleca ---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:34 ---------- hahahahaha widzę że dobrze porobiony wróciłeś do domu
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
U nie niestety dużo byś takich nie dociągnieć znalazł, ale pomału sie wszystko ogarnie Jak najbardziej trzeba będzie coś popstrykać U mnie się ładnie to zgrało to u Ciebie też musi, daj znać jak dojdzie oparcie czy wszystko tam ok jest:wink:
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Hahah no cieszy się jak głupi Niby byly prane, ale wyskoczły takie dwie plamki na fotelu kierowcy na razie mi to nie przeszkadza, foty były robione na szybko z lampa błyskową, dlatego je tak widać
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Wczoraj zamontowałem fotele od kolegi Art_A4 tylnia kanapa była od avanta, ale wymieniłem sie z Kowim i wszystko podeszło P&P do tego tylnie oparcie mam teraz z RECARO to chyba taki mały przed smak, może kiedyś pojawią sie i u mnie recarosy I jeszcze jedna bonusowa fota
-
[B5 1Z] Biały Goniec
Piękne dzięki chyba raczej się zdecyduję trzeba szybko pozbyć się kozy Pewnie że tak, bierz te springi nie ma się nad czym zastanawiać !
-
[B5 1Z] Biały Goniec
No ładnie, narazie wóz drabiniasty, ale jak dojdzie gwint będzie
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Ładny avancik
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
za***ista esa:slina: Pare zmian i będzie miodzio:jerk:
-
[B5 1Z] mój Kopciu reaktywacja !
Grill:thumbdown: przednia dokładka:thumbdown: progi:thumbdown: lotka na klapie:thumbdown: z pozytywów to przednie i tylne lampy
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Ładnie, ładnie:kox: ale chcemy więcej tych fot!!
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Kutfa, a gdzie zdjecia?
-
[ALL B5] Audi S4
Miazga z zewnątrz już nic nie zmieniaj
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Zapowiada się ciekawie
-
Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
Padnie nowy rekord logowań :polew:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Elegancko te plastiki wyszły:kox: A kolor auto to w róż w pada na tych zdjęciach