Treść opublikowana przez MercDG
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
Ten biały carbon na dekorach to jakaś folia 3M ? bo coś mi sie wydaje że będe musiał zgapić moda
-
Biały Madafaka S4 TDI in progress :)
Ładna bialutka:naughty: Powodzonka przy modzeniu:banan:
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Też będę wypatrywał ładnej b7 Mały update planów : -- Czarna folia na grill i żółta na halo -- Mieszek i gałka zmiany biegów od a3 -- Dekory na biało :eusathink:ewentualnie na czarno pod kolor skóry. -- Obszycie Kierownicy -- Polerka lakieru -- Fotele pół skóra, ręczny w skórze i podłokieć -- Przyciemnienie szyb -- Dach na czarno (raczej folia) -- Końcówka wydechu, jak wszyscy tania dwu rurka:decayed: -- Zwiększenie mocy: Turbo AWX+program
-
[B5 AFN] Zakochani w Audi B5 I 2k17 I Spojler A7 I Japan
Dobry wypas w środku:kox: recarosów zazdroszczę Ogólnie dobre plany, chętnie pośledzę wątek:wink:
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Będzie OGIEŃŃŃŃ:slina:
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
To są seryjne, taki efekty wyszedł po fotoshopie
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Właśnie też mnie to denerwuje coś z tym zrobię na pewno:wink: Kto wie może kiedyś wrócą do Ciebie:naughty: Dzięki Wiesz dobrze że nie jestem:naughty: Nie umiem sam ogarnąć FISa więc chyba do was nie pasuje:decayed:
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
wysyłaj do kalendarza, masz czas do końca dzisiejszego dnia Poszło ---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ---------- Dzięki, fajnie że sie podoba
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Pierwsza fotosesja po zamontowaniu gwinta:whistling: Wpadł FIS, ale jeszcze jest dużo do zrobienia i podłączenia przy nim:thumbdown: ---------- Post dopisany 16-06-2012 at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany 07-06-2012 at 19:01 ---------- Bulczas dzięki za koła!!! Ogólnie zmiana na 18 mega za***ista sprawa, jeździ sie dużo lepiej niż na 17 !!!!
-
Jak napisać poprawnie wypowiedzenie umowy usługi
Dokładnie coś takiego nic tam za wiele pisac nie trzeba przy rezygnacji, tym bardziej jak ważność umowy się kończy.
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Graty zakupu:kox:
-
Obniżenie
Nie którzy tak lubią Co do obniżenia to spokojnie możesz zmienić same sprężyny, ja osobiście miałem używane i nie narzekałem:thumbup1:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Ku**wa a ja oddałem do magika.. nie dość że mam połowe rzeczy nie podłączone to jeszcze immo nie dał rady zgrać
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Sam to robiłes czy oddałes do jakiegoś magika elektryka ?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Kurde super te progi i listwy wyszły nie ma sie do czego przyczepić Kiere byś jeszcze zmienił w środku:wink:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czy jest możliwe że kupilem licznik z Fisem od allroada ? Dzisiaj odebrałem samochód od elektryka i dodał, że nie da sie zgrac immo w tym liczniku..
-
Wahacze Lemfordera do twardego gwintu??
Gwint na pewno dużo mniej tłumi różne drgania, co za tym idzie wahacze są bardziej narażone na prace i zużywają się szybciej.
-
Wahacze Lemfordera do twardego gwintu??
Hahah o takim torze nie pomyślałem:decayed: noo nic może kiedyś sam zainwestuje w taki zestaw lema i zobaczymy
-
Wahacze Lemfordera do twardego gwintu??
Na torze testowym nie ma dziur:naughty: Spoko może i masz rację że ktoś kupuje lema za 1500 zł i okazuję się że to jest podróbka (współczuje) żyjemy w Polsce i tutaj wszystko jest możliwe, ja tylko pisze moją opinię, bo kolega chciał usłyszeć rożne sugestie.
-
Wahacze Lemfordera do twardego gwintu??
Równie dobrze mogę napisać a zapytaj kogoś tam że przejechał na lemach 20tys i coś zaczeło stukać..
-
Wahacze Lemfordera do twardego gwintu??
To są wyjątki, każdy ma inny styl jazdy i inne drogi w okolicy:whistling:
-
Wahacze Lemfordera do twardego gwintu??
Tak z innej beczki to za cenne zestawu lema masz 3 zestawy np Krafta, ja na kraftach zrobilem 20tyś i górne wahacze do wymiany. W cale nie jest powiedziane że na lemach zrobisz dużo więcej. Ogólnie zależy od portfela ja np bym sie bał dac 1500 za wahacze.
-
Zawieszenie gwintowane jakie wybrać
Założyłem nie dawno gwint supersporta do TA technixa nie ma porównania a jak kupisz od kolegi PUMY to do tego w podobnych pieniądzach nawet bym sie nie zastanawiał co brać
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Gdzie to auto jest brudne !?!?!? Ta bra tak na stałe mi się nie widzi, może jak by grilla nie zasłaniała było by lepiej:wink:
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Od przodu na szybko:jerk: