Treść opublikowana przez MercDG
-
Qlimax b5 by Ramirez01
Chcesz moge Ci sprzedać normalny po lifotowy grill, wtedy możesz sobie malnąć na ten czarny metalik, bo teraz bez OOOO wygląda strasznie
-
[B5 APS] by czorny
Miazga fuuura I klasa, do tego to jak wyglądała zaraz po zakupie, a teraz niszczy mi system :kox:
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Graty fury
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Wow fajnie, należało się jak najbardziej
-
Moje prace
Miazga:slina: Przydały by się jakieś inne kolory, bo 90% to czarne
-
[B5 AJM] OGrowóz
HAhah :polew:
-
[ALL B5] szerokie s4
Fajnie, teraz pokaż całokształt pod maską
-
[B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie
Super fura, a to koło co teraz masz pasuje najlepiej !!
-
[B5 AJM] OGrowóz
Pasuje kółko do padła nie powiem, jest dobrze
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
rozumiem że środek tz ten pasek wyciełeś ?? czy go nie było ?? Wycinałem, reszta p&p ---------- Post dopisany at 15:55 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ---------- Dzięki To wysyłaj do Reggi-ego
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Ale to auto się zmieniło Jest na prawde zacnie :kox:
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
To poka poka te sztos Nie tylko twoi znajomi tu komentują
-
[B5 AJM] OGrowóz
Fajne to koło Zapodaj więcej zdjęć jak już ogarniesz
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Siema, jedyne co dokupiłem do tych felg to pierścienie centrujące, by felga osadziła sie na piaście Zabij mnie, ale jakie tam wymiary były to nie pamiętam Ps Cena fajna, ale na 18 dużo lepiej mi się jeździ niż na tych 17 co miałem
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Wyglądają fatalnie mimo dedykacji
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
No to te światła do jazdy dziennej to oryginalne raczej nie są Fajna fura tylko o glebe się aż prosi
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Na dekory jest pewien plan, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Kółeczka to zapachy, do wyjebania są, bo nawet zapachu nic nie dają
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Wow to widzę dobrze trafiłem z tą aukcją
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Thx man alot Nic nie podcinałem jedynie ten kawałek co przez środek przechodził Dzięki, za dobre słowa i za koła jeszcze raz:notworthy:
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
do tych alu juz nie chce dokladac:wink: Nie mówię o tych co masz:wink: Ja to bym widział coś takiego :kox:
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Ramka 2 ISO Audi A4 2000-2001 Symphony NAVIGATION (3333132213) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ładnie zapakowana i szybka wysyłka kurierem:wink: ale 200 zł do tej pory to trawie:decayed:
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
W końcu ogarnołem środek ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ---------- Bonus fota jak zwykle, albo dwie
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
za***isty sedanik inna fela i klękajcie narody :kox: Ciekawe jak by tu pomarańczowa felga wyglądała, taka ciemna oczywiście:wink:
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Kupowałeś go na allegro może jakaś podpowiedz jak znaleźć taki ?
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Super autko na tych felgach prezentuje się znakomicie dobry wybór Ten uchwyt na telefon masz ori, czy dostane taki na allegro, jak on jest zamontowany ?