Treść opublikowana przez MAGIC87
-
czarne LED na tył
tylko z tego co widziałem to przebija czerwona farba na obrysie , i nie wyglada to za pięknie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
moze jakis 2 termin panie profesorze ? Zamówiłem na allegro 10 kwietnia:decayed: [TABLE] Status przesyłki: [TH=align: left]Nazwa zdarzenia[/TH] [TH=align: left]Data i czas[/TH] [TH=align: left]Jednostka pocztowa[/TH] [TR=class: zdarzenia_black] Nadanie przesyłki 2014-04-16 17:12 UP Przemyśl 2 [/TR] [TR=class: zdarzenia_black] Wysłanie SMS dla przesyłki 2014-04-16 18:35 SYSTEM [/TR] [TR=class: zdarzenia_black] Wysłanie przesyłki 2014-04-16 20:41 UP Przemyśl 2 [/TR] [TR=class: zdarzenia_black] Nadejście przesyłki 2014-04-16 23:23 WER Rudna Mała [/TR] [TR=class: zdarzenia_black] Wysłanie przesyłki 2014-04-17 01:45 WER Rudna Mała [/TR] [TR=class: zdarzenia_black] Nadejście przesyłki 2014-04-17 05:22 WER Kraków [/TR] [TR=class: zdarzenia_black] Wysłanie przesyłki 2014-04-17 08:06 WER Kraków [/TR] [TR=class: zdarzenia_black] Nadejście przesyłki 2014-04-17 10:15 WER Zabrze [/TR] [TR=class: zdarzenia_black] Wysłanie przesyłki 2014-04-18 03:46 WER Zabrze [/TR] [TR=class: zdarzenia_black] Nadejście przesyłki 2014-04-18 05:34 UP Bielsko-Biała 2 [/TR] [TR=class: zdarzenia_black] Wysłanie przesyłki 2014-04-18 07:26 UP Bielsko-Biała 2 [/TR] [TR=class: zdarzenia_black] Nadejście przesyłki 2014-04-18 09:19 WER Zabrze [/TR] [TR=class: zdarzenia_black] Wysłanie przesyłki 2014-04-18 10:16 WER Zabrze [/TR] [TR=class: zdarzenia_black] Nadejście przesyłki 2014-04-18 12:26 UP Częstochowa 2 [/TR] [TR=class: zdarzenia_black] Wysłanie przesyłki 2014-04-18 13:28 UP Częstochowa 2 [/TR] [TR=class: zdarzenia_black] Nadejście przesyłki 2014-04-18 13:55 UP Kłomnice [/TR] [/TABLE]
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dobra, pogoda dzisiaj idealna na konkretnego spota:decayed: start godz 20 jak zwykle w 3 alejce
-
B6 DIVISION
trzeba isc do sklepu i stanac w kolejce po %%%%
-
Wykres by Grzegorz :)
Teraz przydał by się napęd quattro Problemy z ruszaniem?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jutro cos działamy wieczorem? dostałem tajne info ze ogródek w CLEO wystawią jutro:naughty:
-
1.9 TDi po programie 160KM 345Nm
niektórych może ,, trącnąć" te 0,5 litra:wink: po za tym lajtowy program,
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzisiaj rozpoczęcie sezonu na JG, bedzie ciężko ze spotem:wink:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Chyba po pijaku odgryzł wentyl/dzyndzel jak wisiał po kolana to sie ugryzło:whistling:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Czy to z nią byłeś w Bukowinie na zlocie? :naughty::naughty::naughty: dmuchałem całą noc
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
predzej to by Ci sie przydało... bo jak nie chora to głowa ją boli
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:grin::grin: z 4 opakowania powinny wystarczyć
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jezeli masz nerwy ze stali, wiesz co to szydera to zapraszamy na spoty
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a stawiasz?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to auto jest dobrze zaparkowane, To jest parking dla klientów baru przydrożnego. mozesz być wyczulony, ale i tak SKL rządzi:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ktoś sobie poradził
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
+1... ale ktos wymodził:shock3:
-
Bukowina Tatrzańska
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wychodzi ktos na spocika?- C5 Freak Biturbo+
i chooj z taka gleba:decayed: jedziemy do BT a Mefju 40 km/h bo iskry leciały:naughty:- Bukowina '14 Hot-Line
Ty no , wie ze k**wa wszyscy skacowani to męczy ?? https://www.youtube.com/watch?v=TA6zswmE5X4&hd=1- B6 DIVISION
chłopaki jakie sa wymagania zeby zostac klubowiczem?- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: dla Ciebie i połowy ludzi z forum to nie gleba.... 4 cm od serii wystarcza ale widziałem jak WHY ME meczył sie jadac do bukowiny to ja pierd.....- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Szczęke do tej pory zbieram z podłogi:wink:- Bukowina '14 Hot-Line
Fanta I Norbi3000 coś dla was:naughty: - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]