Treść opublikowana przez MAGIC87
-
B6 DIVISION
Czyli dalej cwiczysz z chodakowską ?
-
B6 DIVISION
kase to by sie brało, a robic to nie ma komu
-
Summer Cars Party 2014r - 6-7 Września
do +/- której godziny przewidujecie tam siedziec?
-
Summer Cars Party 2014r - 6-7 Września
Ponoc bede
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
spocik dzisiaj o 20 w 3 aleji
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
w sumie fajne autko, za***iście puszcza sie bąki w te fotele Andrzej jak zwykle czekamy az znowu przyjedziesz do PL.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
przewaznie o 20 cos sie dzieje. dzisiaj pogoda nie najlepsza. Może cos jutro, musisz sledzic temat
-
B6 DIVISION
kto wczoraj z Divisionu był w czewie na 1/4 mili? srebrny avant rejka ST
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i znowu sie zaczyna skasuje mi ktos bledy to przyjade na spota.....
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
teraz jest juz po koxie wczoraj do w nocy siedzielismy w garazu, podmiana N75 i DVi. przed tym zabiegiem auto miało jakies 175 PS i andrzej dostawał odemnie z 3 dł, Ciekawe ile teraz ja bede w plecy
-
B6 DIVISION
Virus miał błekitnego sedana na BRD
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
wrzucacie te foty jeden po drugim, a mnie na fotach brak, cos czuje ze poniosł mnie melanz
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
MA SA KRA Leciałeś z tego łozka dłuzej nisz Małysz z duzej krokwi w zakopanym ,Nie wiem czy żyrandol na parterze nie spadł
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
:decayed: :decayed: Tyle wygrac, Jeszcze w kamin, papier nozyczki przegrałem
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
No widzialem. Teraz najnowsze rozwiązania rozpracowane. Coby nie zgubić pacjenta folią strech do łóżka i jedziem bokiem :grin: :grin: :grin:
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Nie zapomne jak smarowała sie samoopalaczem i biegłeś do niej z tekstem ,, Mam lepszy'' ( ponoc widziano was o połnocy razem na plazy)
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
mogłeś spać w aucie Ale ja spałem W Avancie sie nie liczy, połoz sie z sedanie bez skladanych siedzeń ( opłac hotel i spij w aucie)
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Nieudana próba wyjścia łożka z Musti. Zablokował sie w futrynie
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Całkiem niezle Ci te kangury wychodziły, no no , i zapomniałeś dodać że tańcowałeś na dachu swojego wozu Jak to? tance na dachu bezemnie?
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
O f*ck, co tam się działo w sobotę? w wielkim skrocie lala sie wodka u kogos pod domkiem leciala muzyka z samochodu i ponoc Kaju krzyczal do nas abysmy sie zamkneli no ale musial sie stawic osobiscie bo jego wolanie nie docieralo do naszych oranow haha cicho tam nie bądź skromny O moja fota, a mam więcej Tomek The Best godzina ok 22 Tomek wchodzi do recepcji widać chwiejnym krokiem i kupuje małe 0,5L które robi z Wladim na pół. Po poł godziny Tomek trzeźwy ! smalcem dzieli, ogórkiem częstuje HOW IT'S WORKS ? Czlowiek gabka Wyslane tostem z maslem. Ale w sobotę nie było tak lekko. Tomek - scyzoryk, scyzoryk tak na mnie wołają... Zgiąłeś się przed 23.00 yyyy zgialem?? mozesz mi ten historie przytoczyc? bo chyba mi to gdzies umknelo On tylko przyszedł powiedziec ze jest godzina 3 w nocy ( Grzecznie podziekowałem bo padł mi telefon ) a nuta grała dalej
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
mogłeś spać w aucie Duzo nie brakowało a bym spał na kocu przy bramie wjazdowej :banan: :banan:
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Zapomniałbym, co poniektórzy domyli głowy od czerwonego spraja? na przyszły raz prosze o nie zamykanie drzwi, bo ciezko jest wejsc po litrze wódki o 4 nad ranem na 2 piętro a tam zamknięte
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Ni ma filmów za dużo zdjęć z Tobą Taa to Ty Playboy w końcu Oby nieeeeee powtórzymy za rok, najwyzej furtyne sie rozklepie
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Nie takie meble sie nosiło. :polew: Twoje szczeście że łóżko sie nie zmieściło, Bo obudzić się na swoim łóżku na korytarzu bezcenne :grin: Nastepnym razem owiniemy pacjenta streczem , co by nie wypadł na podłoge
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
wrzucajcie foty bo mi sie zalączył i nie chciał sie odblokowac.. aaaa Dzieki jeszcze dla ekipy z 411 za piątkowy after party