Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli dalej cwiczysz z chodakowską ?
  2. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kase to by sie brało, a robic to nie ma komu
  3. do +/- której godziny przewidujecie tam siedziec?
  4. spocik dzisiaj o 20 w 3 aleji
  5. w sumie fajne autko, za***iście puszcza sie bąki w te fotele Andrzej jak zwykle czekamy az znowu przyjedziesz do PL.
  6. przewaznie o 20 cos sie dzieje. dzisiaj pogoda nie najlepsza. Może cos jutro, musisz sledzic temat
  7. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kto wczoraj z Divisionu był w czewie na 1/4 mili? srebrny avant rejka ST
  8. i znowu sie zaczyna skasuje mi ktos bledy to przyjade na spota.....
  9. teraz jest juz po koxie wczoraj do w nocy siedzielismy w garazu, podmiana N75 i DVi. przed tym zabiegiem auto miało jakies 175 PS i andrzej dostawał odemnie z 3 dł, Ciekawe ile teraz ja bede w plecy
  10. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Virus miał błekitnego sedana na BRD
  11. wrzucacie te foty jeden po drugim, a mnie na fotach brak, cos czuje ze poniosł mnie melanz
  12. MA SA KRA Leciałeś z tego łozka dłuzej nisz Małysz z duzej krokwi w zakopanym ,Nie wiem czy żyrandol na parterze nie spadł
  13. :decayed: :decayed: Tyle wygrac, Jeszcze w kamin, papier nozyczki przegrałem
  14. No widzialem. Teraz najnowsze rozwiązania rozpracowane. Coby nie zgubić pacjenta folią strech do łóżka i jedziem bokiem :grin: :grin: :grin:
  15. Nie zapomne jak smarowała sie samoopalaczem i biegłeś do niej z tekstem ,, Mam lepszy'' ( ponoc widziano was o połnocy razem na plazy)
  16. mogłeś spać w aucie Ale ja spałem W Avancie sie nie liczy, połoz sie z sedanie bez skladanych siedzeń ( opłac hotel i spij w aucie)
  17. Nieudana próba wyjścia łożka z Musti. Zablokował sie w futrynie
  18. Całkiem niezle Ci te kangury wychodziły, no no , i zapomniałeś dodać że tańcowałeś na dachu swojego wozu Jak to? tance na dachu bezemnie?
  19. O f*ck, co tam się działo w sobotę? w wielkim skrocie lala sie wodka u kogos pod domkiem leciala muzyka z samochodu i ponoc Kaju krzyczal do nas abysmy sie zamkneli no ale musial sie stawic osobiscie bo jego wolanie nie docieralo do naszych oranow haha cicho tam nie bądź skromny O moja fota, a mam więcej Tomek The Best godzina ok 22 Tomek wchodzi do recepcji widać chwiejnym krokiem i kupuje małe 0,5L które robi z Wladim na pół. Po poł godziny Tomek trzeźwy ! smalcem dzieli, ogórkiem częstuje HOW IT'S WORKS ? Czlowiek gabka Wyslane tostem z maslem. Ale w sobotę nie było tak lekko. Tomek - scyzoryk, scyzoryk tak na mnie wołają... Zgiąłeś się przed 23.00 yyyy zgialem?? mozesz mi ten historie przytoczyc? bo chyba mi to gdzies umknelo On tylko przyszedł powiedziec ze jest godzina 3 w nocy ( Grzecznie podziekowałem bo padł mi telefon ) a nuta grała dalej
  20. mogłeś spać w aucie Duzo nie brakowało a bym spał na kocu przy bramie wjazdowej :banan: :banan:
  21. Zapomniałbym, co poniektórzy domyli głowy od czerwonego spraja? na przyszły raz prosze o nie zamykanie drzwi, bo ciezko jest wejsc po litrze wódki o 4 nad ranem na 2 piętro a tam zamknięte
  22. Ni ma filmów za dużo zdjęć z Tobą Taa to Ty Playboy w końcu Oby nieeeeee powtórzymy za rok, najwyzej furtyne sie rozklepie
  23. Nie takie meble sie nosiło. :polew: Twoje szczeście że łóżko sie nie zmieściło, Bo obudzić się na swoim łóżku na korytarzu bezcenne :grin: Nastepnym razem owiniemy pacjenta streczem , co by nie wypadł na podłoge
  24. wrzucajcie foty bo mi sie zalączył i nie chciał sie odblokowac.. aaaa Dzieki jeszcze dla ekipy z 411 za piątkowy after party

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.