Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. JURID
  2. Texar
  3. BOSCH
  4. TRW
  5. :slina: Jak tu jezdzic b6 Sprzedaj nerke, Tylko na Oem czy bukowine siedzisz przy innym stoliku i nie pijesz
  6. u mnie prawy po zimie ide na handel, chyba po 70 gr/KG, lewy w nie lepszym stanie
  7. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Do tej pory jeździłeś na plackach? masz cos do placków? 6 lat juz tak jezdze
  8. co auto to mocniejsze
  9. nagraj cos do 180-200 bo takie do 100 to praktycznie duzo nie daje
  10. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli jak co roku.... Nuta odzwierciedla wczorajszą noc
  11. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie wiem skąd wy te utwory bierzecie Kaju ty na tych Protectorach to chyba bawiłeś sie na innych salach niż ja
  12. Bartek nie za głośno?
  13. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie mam pytań
  14. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Elegancko H4MM3R ja mniejsze z przodu mam
  15. kręciliście coś? jak wynik lemura z pumcia?>
  16. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    MAGIA , to są 16' z b5 ? tak 16 z B5, et45 i pasują bez dystansu, fakt wygladają jak ... ( każdy sobie dopowie) ale to tylko zima, w zimie to moze 2 tys km zrobie
  17. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ooo lotkę zamontowałeś tak, w 2010 roku
  18. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to zima. ledwo weszło pod 320 mm
  19. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    miejsce to samo co u mnie, tyle ze mam jeden kurnik mniej
  20. zmieniam troche zdanie na temat gwintu lowtec. jak był skręcony tak ze nadkole było cm nad rantem felgi ( nie opony ) to było twardo i dobijało. dzisiaj podmiosłem na równo z oponą i całkiem inna jazda, porównywalnie do tego co było wczesniej, czyli h&r - 50 mm
  21. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spasu brakuje, teraz to się można przed deszczem schować pod ten błotnik tak to było przez ostatnie 2 miechy, i tak ze skręcaniem był problem. teraz wchodzi jeden palec miedzy opone a nadkole
  22. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    podniosłem dzisiaj gwint o 3 cm w góre ( wiadomo idzie zima) i komfort prawie jak na serii jazda na takiej glebie zaowocowała starciem opon od srodka, miejscami widać juz białe wlókna. na chwile obecna mam niecałe 62 cm do nadkola
  23. MAGIC87 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    takich ledów do mam od .... zawsze zostają mi jakies małe odpady po montazach mebli bede miał do rezac
  24. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chyba rekord PL jak to Ori AVF....
  25. eee synek, co wrzucasz ja od urzędu gminy mieszkam 100 metrów. Autorem Filmu jest gość który nie wygrał. wiec musiał jakoś upuścić ciśnienie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.