Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Ktory FMIC?
Po co? tyle co ją podetniesz to praktycznie nic:wink: Kowi w dniówke spokojnie da sie w tym uporać.
-
Ktory FMIC?
nawet 140 nie wejdzie bez minimalnej ingerencji w belke. ale to naprawde trzeba podciac około 1 cm
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
robim spota?
-
22.06.2014 - NIEDZIELA - Automaster Show (Kamień Śląski) Wyścigi 1/4 mili
na 99% bede na tej imprezie...
-
22.06.2014 - NIEDZIELA - Automaster Show (Kamień Śląski) Wyścigi 1/4 mili
nie wiem jak to planujesz ale jakaś okrężną droge chcesz robic
-
Spalanie po zawirusowaniu autka
nie licz ze ci spadnie:wink: masz wiecej pod butem i zawsze chce sie przycisnac.
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
widać ze na podnośniku:decayed:
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Kaju jeszcze nie zabuliłem, ale do piatku postaram sie przelac
-
Wypadek z Łania.
Prawo zawsze jest przeciw obywatelowi.... wypłacic odszkodowan to nie ma komu, ale za chwile dorzucic jakis jakis bezsensowny podatek to ma kto. Powodzenia w rozwiazaniu sprawy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nie obrazaj sie, ale skad ktos ma wiedziec ze nie mieszkasz w PL? jakies 5 lat temu panowała zasada, Vagowanie po 5 spocie:wink:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie znasz? co tydzien bywa na spotach:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
lezy, w sklepie na półce....
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Praktycznie wszyscy serwisujemy u kogoś innego:wink: ASO za drogie
-
B6 DIVISION
https://www.facebook.com/photo.php?v=882167158475358&set=vb.100000462458321&type=2&theater Taka tam calibra:decayed: na razie w fazie testów, niestety ukreciła sie półośka dzwiek na filmie nie oddaje tego co dzieje zie na zywo
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ciebie tez dzisiaj nie było.... usprawiedliwień od mamy nie uwzględniamy, tylko lekarskie L4 moze zwolnic Cie od spota
-
Odpowiednie felgi + opony a moc silnika i spalanie.
seryjny zawias jako tako wyglada na 15 i 16 calach... wszystko wieksze prosi sie chociaz o - 40 mm:wink: na 18stkach po polskich dorgach jezdzi sie bardzo dobrze. 5 lat juz tak jezdze i jakos nie narzekam
-
Siłownia
taaa... od 5 lat waze w okolicach 80 kg i ni chu chu. na wdze ciagle to samo:decayed:
-
Rozbite a4...
kolega w podpisie ma 2001 rok... stawiam ze według eurotaxu bedzie warte 15 K
-
Turbo BRD
A z tym to się nie zgodzę, ponieważ nie wiem czy miałeś okazję porównać turbo oryginalne i turbo regenerowane.. fakt regenerowane pojeździ dłużej niż używka, ale oryginalne turbo wstaje szybciej i ogólnie lepiej działa (jeżeli jest w pełni sprawne). być moze własnie tak jest z tymi BRD, kazdy narzeka ze pozno wstaje, Moje jest nieregenerowane i wstaje porównywalnie do AWX:wink: kwestia wystrojenia jeszcze. Brałbym BRD, zawsze mozesz wsadzic 230
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
o 17 w 3 alejii pod Donem, Pamietaj ze obowiązuje studenckie 15 minut:naughty:
-
Turbo BRD
w BRD trzeba zmienić węzyk o wiekszej srednicy ( 3 zł) i wkrecic śrubę ) tez kilka groszy, reszta P&P pod kolektor AWX. Obiło mi sie o uszy ze mozna kupic BRD z wirnikiem od CAHA:wink: ponoc ma jeszcze lepszy doł
-
Siłownia
ostatnio nawet manager w klubie witał się z Piotrem, bo myslał ze na bramce stoi
-
[B6 AWX] Oem +
chyba jedynie koła te same, a tak to zupełnie 2 inne auta:naughty:
-
[B6 AWX] Oem +
tak sobie to lezy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
przejezdzałem, patrze B5 Gumowego ruchacza stoi to pojechałem dalej