Treść opublikowana przez MAGIC87
-
B6 DIVISION
na moje oko bedzie obcieraćMoze byc, ale tylko przy duzym obciazeniu. Mam 8J et 25 z tyłu i opone lekko nadkole ,,pucuje'', Przód et 30 ( tyle ze gleba - 95 mm ) i wyciera nadkola
-
Limo by Kasku&Nosb:)
o zesz w morde Z tej stodoły od Nosba zawsze coś ciekawego wyjedzie
-
B6 DIVISION
na moje oko bedzie obcierać
-
B6 by Armi - sesja s.25
To takie Et bedzie z przodu i z tyłu? nie chce mi sie szukać jakie et maja same felgi
-
Ma ktoś na przymiarkę felgi 19''x10j?
hammer ma 9,5 J 1 19 i Et około 40,
-
Ma ktoś na przymiarkę felgi 19''x10j?
o ile z tyłu jeszcze da rade to z przodem mysle ze można pomarzyć
-
B6 DIVISION
A 1BE, to to samo, co 1BV pod względem wyglądu, tyle, że bardziej miękkie. 1BV uważam, że to tak strzał w dychę pod względem komfortu i wyglądu. Gwint jest uważam lepszy niż springi, ale za różnicę w komforcie i delikatną w wyglądzie ( przecież nikt nie opuści niżej od 1BV niż 2 cm, bo co to za jazda) to nie wiem czy średnio 2,5 tyś jest warte.Ja kupiłem TA za tysia, wymieniłem za pincet i uważam, że gra nie warta świeczki. Tyle, że ponad rok pobujałem się i mam rozeznanie. Z kolei, jak bym miał zawiechę 1BA, to myślę, że szybciej bym się skusił na gwint, gdyż nie znałbym 1BV Hahaha masłomaślane,a le każdy wie o co kaman TA to nie gwint to kicha dla tych co chcą obniżyć auto pod remizę... Z TTRS pasuje po przeróbkach, masz foty u mnie w wątku. W RS3 jest inna tarcza i nie podchodzi, więc zestawy 8P0 sobie odpuść. Z tą kicha i remizą to trochę przesadzasz, nie jest to może rewelacja, ale nie kosztuje fortuny. Jeździłem na TA w Borze ze 3 lata i było OK, w audi niestety szybciej wychodzi bokiem, ale pewnie przez rozwiązanie zawieszenia. Jest mniej odczuwalny, ale szybciej wszystko dostaje w D - nie wiem jak inaczej to sprecyzować. Na pewno markowy jest lepszy, ale i przynajmniej dwa razy droższy. A nie po to jest gwint, żeby miekko było. Więc tak, czy siak zyskujesz na wyglądzie, a na komforcie tracisz. I choćby to był gwint z najwyższej półki, to tak właśnie to wygląda. Szczerze mówiąc, to nie znam osoby która by jeździła na gwincie, nawet markowym i po 2-3 latach nie marudziła na dziwne zachowanie auta. Koleżka ma w passku B5 APka, przez niecałe 2 lata był mega zadowolony, teraz zdecydował się na zwykłe amorki i co najwyżej springi, bo nie da rady nawet na kostce jeżdzić, tak wszystko trzeszczy. Zresztą wszystko jest sprawą przyzwyczajenia Wiadomo każdy ma inne oczekiwania co do zawieszenia i kto ile jeździ. TA, FK, MTS, Supersport to wszystko niska półka i do roku przeciętnie do roku wytrzymuje, potem amorki puszczają, sprężyny robią się miękkie że wystarczy zalać bak do pełna i auto inaczej stoi. Na pewno prawdą jest że gwint jest bardziej komfortowy od 1BE/V i jest możliwość regulacji. Osobiście na gwincie latam ok 3lata i już jednego weitec'a wykończyłem, teraz wypadł H&R i już w samej średnicy tylnego amortyzatora jest spora różnica. Auto lepiej się prowadzi, dla mnie ideał. Zresztą kilka osób ze mną jechało i stwierdzili że gwint muszą mieć ze niby o mnie wspomniałeś
-
B6 DIVISION
Mam podwiesić? Cwiara robim bramke weselna? łóżko i musti na nim?
-
B6 DIVISION
cycki tylko sie trzęsą chyba fura od Kumana?
-
B6 DIVISION
Obniż mówili, bedzie fajnie mówili.....
-
B6 DIVISION
nie ma takiej opcji 2 płaskie srubokręty
-
B6 DIVISION
skoro wszyscy sie zacięli z jednym emotkiem to i ja
-
[B6 AWX] Oem +
Synek a teraz?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
ten mordor? WHY nie zapomnij kolegi zabrać
-
[B6 AWX] Oem +
zimówki nawet sobie kupiłem , rok temu udało sie przejezdzić zime na letnich Nawet na 320 mm wchodzi ta jakże gustowna felga
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
moc w sam raz na nadchodzaca zime ze 2 pary sanek pociagnie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
to samo przerabiałem, sprzedałem swoje zimówki w lipcu 2013 i do tej pory nie mam zimy na 16
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Czyli wyszło Ci takie tam 1.8T konkurencyjne dla Porsche 911 GT2/GT3
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Jedynie to drewno w środku do mnie nie przemawia, reszta ok
-
B6 DIVISION
no i ...... od 2-3 dni cos z czujnikiem ABS zaczęło mi sie jeb... dzisiaj wyskoczył mi pies. przyhamowałem do spodu, 2 opony z przodu spalone, Dobrze ze chociaz psa nie walnałem i auto całe, Opony śmietnik
-
B6 DIVISION
No to zacznij juz treniować do Z Helu do Bukowiny jest 774 km
-
Montaż CB RADIO w budzie B6/B7
mam bardzo podobnie, radio w tym samym miejscu, jedynie gruszke mam zamontowana w kratce nawiewu. ( uchwyt z zapachu do auta+ ori mocowanie gruszki)
-
[B6 AWX] Oem +
hmm z toba sie goniłem? na S1?
-
[B6 AWX] Oem +
Seria daje mu radę :-P Co 100KM to 100 KM z litra pojemności
-
[B6 AWX] Oem +
eee miszcz painta, lampy jeszcze zrób mi czarne