Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Jakie opony do 19x9 et33
w zeszłym sezonie było 58 cm do nadkola, ale przy 19 nie ma opcji na taką glebe
-
Jakie opony do 19x9 et33
jakie opony dobrać do 19 cali 9szerokie i et 33? zawieszenie gwintowe
-
B6 DIVISION
jakby co to mam H&R - 35 mm
-
Znaczenie ET Felgi
znam takiego jednego który bedzie własnie taki zestaw pchał do B5 możliwe ze podejdzie
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Witaj, Na Twoim miejscu na front dałbym 7 mm. a na tył 12 mm. Powinno być idealnie Pozdrawiam! Dzięki Boję się tylko, że te 7mm z przodu nie będą miały rantu centrującego i będzie lipa dlatego myślałem o 12mm na przód i 15mm na tył ale jeszcze przemyślę sprawę z tyłu przy 8J mozesz zejsc do et 25 a przód do et 30... czyli tył możesz dać 17 mm a przód 12 mm
-
Czy mogę założyć felgę ET 16
i po co takie głupoty gadasz? 6,5J z et 16 bedzie jeszcze o 3 mm bardziej schowane od twojego et 32....
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Spoty są dla tych co jedzą mięso :grin:
-
[B6 2.0] Co powiecie o moim nowym nabytku - A4
górnik roku :grin: :grin:
-
AHU wykres Kpower
oszukuje max 2-3 KM...
-
Bukowina 2015
chyba Ty, bo ja to jade w czwartek
-
B6 DIVISION
Dzisiaj dostałem najwspanialszy prezent na 28 urodziny Plame oleju pod furą... kapie z miski aż miło
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
No to mamy remis. ja wczoraj pojechałem 160 km... Na miejscu okazuje sie ze jedna felga pęknięta. Malowanie też pozostawiało wiele do życzenia. http://olx.pl/oferta/felgi-bmw-styling-63-9-amp-10j-opony-225-35-19-dystanse-5x110-gt-5x120-CID5-ID8DjpR.html :v
-
Ceny paliwa marzec 2026
U mnie Orlen ON po 4,27
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Tomku są w planach ale narazie idzie inwestycja w silnik : fmic , turbo brd zeby przygotować autko pod dołożenie Q a ori lustra s4 tysiaczka to minimum Nie są aż tak drogie
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
A jak z psiarskimi? dowód leci za te pare mm wystającego koła?
-
Wakacje wladyslawowo
Byliśmy ekipa a4 klubu z częstochowy w 2011 we władku.. Jakoś nie podchodzi mi to miejsce, za duzo atrakcji to tam, nie ma
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
widziałem SPY foto opon na 10J bedzie grubo
-
[B6 AWX] Oem +
no u mnie z 5 mm dystansem przód pasuje, z tyłu nie wiem ale w razie czego mam 10 mm, Po dość długiej przygodzie z jednymi kołami, postanowiłem je sprzedać http://olx.pl/oferta/audi-5x112-18-a4-a6-CID5-ID8B3TD.html długo nie trzeba było czekać, było kilku chetnych i w ciągu tygodnia poszły Wracam do serii zawieszki i koła 16 cali
-
[A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
gruby wyścig zbrojeń na 2015 Dobre koło sie szykuje
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
skąd bierzesz 15 mm dystanse zmieniające rozstaw? gadałem z Dystom to mówi ze bezpiecznie 20mm, ale może mi 18 zrobić.
-
Sprezyny obnizajace -35 lub -40
jakby co to mam do sprzedania zestaw -35 mm H&R spręzyny + amory , wiecej na PW
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Tez czaiłem sie na to koło czekam az sprzedam swoje eresy i tez pcham cos 9-10 J
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Witaj! Avus do B6 jak najbardziej - klasyka Na Twoim miejscu na front dałbym dystans 10 mm przy 8 calach szer. a na tył 15mm. 15 na przodzie może być za dużo! Opona do 8 cali 235/40/18 (ewentualnie 225/40/18) 18" przy 1BV jest bardzo ok. Pozdrawiam! do 8J to max 225/40 i przy takiej feldze i oponie to przód Et30 tył Et25. Nic nie obciera przy obniżeniu 50 mm
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
spocik o 17 jakby kto nie wiedział
-
Afn 200/400 dwie szkoły
BRD to juz przeżytek. Laduj 17 tak jak pisze Spanky + 230. Wiadomo ze kazde auto po modach może przejeździć 100 tys i bedzie ok ,a drugie może paść po 2 tyś.