Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
no to dość wysoko, bo u mnie siedziało to 62,3 cm
-
B6 DIVISION
przy 215/35/19 mam 2,8 bara
-
Audi A4B6 AirRide/Vossen/1.9tdi by bartek123415
Odezwał się ten z inwencją twórczą +1. tak samo mi pojechał a stylingi.... nie robie auta na wystawy,a u mnie na miescie jest tylko jedno E46 na takim kole. o Vagu nie wspomne
-
Wygłuszenie dzrzwi
co prawda ww audi nie wygłuszałem, ale robiłem to w poprzednim aucie... Była przepaść w porówaniu do drzwi bez wygłuszenia a wygłuszałem zwyklą matą dekarską
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Czerwony + odpowiednie kosmetyki =
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
i twardszy od sprężyn H&R - 35 mm
-
[B6 AWX] Oem +
nie jedzie... mam nadzieje ze GTB troche odmuli, bo w sumie juz 4 lata na tym setupie smigam
-
B6 tylna kanapa
mam jeszcze opokowanie w busie, po obiedzie wyjde i sprawdze
-
B6 tylna kanapa
trzeba wyszarpać, urwiesz 2 plastikowe mocowania, które w aso kosztuja 3-4 zł.... norma przy wyciąganiu siedziska
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Byliśmy w piątek na mieście, a w sobote był gril u mnie dzisiaj jakis spocik o 16?
-
B6 DIVISION
jakby ktoś widział zderzak przód s-line w dobrej kasie dajcie cynka na PW
-
Turbo Boost
mozesz sie wwiercić w kolektor, nagwintować i wkręcic kruciec od LPG reszta chyba wiadoma
-
dystanse na zamówienie, gdzie?
https://www.facebook.com/mntadapters?fref=ts w dystom chcieli 150 zł wiecej.... robiłem u nich adaptery z 5x120 na 5x112
-
[B6 AWX] Oem +
włącznik, zestaw naprawczy z allegro za 7 zł... ogolnie nie pasuje, troche rezania, ale da sie wczoraj przelącznik, dzisiaj zawieszka wandej dzieki za kontakt
-
Uszczelka anteny na dachu.
na berka w czewie moj kuzyn siedzi, teraz Marszałka przejął krotowski wiec może i nie chca przez tel zamawiac. sam mam padniętą to sie dowiem co i jak i może zamówie 2 sztuki
-
B6 DIVISION
nie ma to wpływu, ale 10 mm to cieżko z centrowaniem, miałem 3 sezony bez centrowania ale felga trzyma sie dosłownie na 3 mm piasty. Co mają powiedziec Ci co maja felgi 9-10J jakoś sie jezdzi
-
A4 b7 1.8t
dobrze siedzi jak u mnie na gwincie a koło wiadomo, miazga
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Takiej samej jak w 1.9, 2.0, 2.7, 3.0 czyli żadna różnica ?
-
B6 DIVISION
malował ktoś lampy sprajem? mam ledy red clear, I mam plan zrobic je jak serie, a gdzieś widziałem ze ktoś malował dookoła na czerwono i srodek pozostał jak w ori lampie. ewentualnie wyklejenie folią
-
[B6 AWX] Oem +
1515 Kg na 15 calach bez zapasu, z 1/4 baku i audio w bagażniku 40 kg. z seryjnymi hamulcami , i fotelami seria. chyba FMIC był ale wydech przelot. Jutro zważe na złomie. zawiecha seryjna sprzedana, znaczy H&R. wiec teraz albo zderzak s-line albo kiera MF z B7 teraz powinno być z 1550... sie okaże
-
[B6 AWX] Oem +
nagram taki sam film jak ostatnio i złoże jeden obok drugiego z tego co czuje jak przyspieszam to max 1 s różnicy bedzie, tam były zimówki 205 i 215, tu mam 215, jedynie koło cięższe
-
[B6 AWX] Oem +
Nie obciera, 200 + juz leciałem na tych srankangach, adaptery również sie nie urwały, jedynie nie da sie mocniej wejsc w zakręt bo naciąg opony nie pozwala. pozostaje jeszcze zapakować 3 januszy po 100 Kg to tyłu i sprawdzić czy nic nie trze, ale raczej na 2-3 mm przechodzi
-
[B6 AWX] Oem +
po weekendzie, byłem, u znajomego mechanika, przodu nie krecilismy bo i wyszło ze jednak cały komplet wahaczy do roboty mam, Własnie zamówiłem i w poniedziałek działamy. i wtedy odrazu przód skręcimy, jutro musze podjechac do wypożyczalni po Rolownice do nadkoli , bo wiem ze bez tego bedzie tarło
-
[B6 AWX] Oem +
Tył finalnie siedzi tak, tuż po założeniu, zrobiłem, 30km i uklepało sie nma 59,8cm nic nie obciera, jedynie futerko wygłaskało
-
Zestaw naprawczy włącznika świateł
zamówiłem, zoabczymy to z tego bedzie najwyzej 8 zł w plecy :grin: