Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Założenie FMIC Warszawa
max 1500 zł powinno to kosztować. 3500 to chyba ktoś z chu... spadł :grin:
-
Piłka nożna
Nie lepiej zapłacić 99zl albo miec takiego dostawce co dorzuca za free całe Euro
-
[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4
Widzę ze nie tylko ja zostałem z B6 na wiele wiele lat
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie ma... Tu kazdy Gnojem jeździ
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to juz nie te same spoty co byly
-
B6 DIVISION
miałem w poprzednim aucie przód i tył na maxa ściemniony... skończyło się za zerwaniu usuwasz usterkę na miejscu i nara
-
[B6 AWX] Oem +
nie tak do końca, gdzieniegdzie na odpryski lakieru, kilka małych rysek itd... ale wkoncu ma 15 lat Dzięki za miłe słowa
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zdechło niestety
-
[B6 AWX] Oem +
Znajomy miał 2 x225/35 6 mm.... za dobrą kase. Na tył może być 225/35, nie chciałem 2 nowych brać, a używki z neta--> ciort wie co dostaniesz przód zostaje 215/35 podkradzione fotki od Tomka Bukowina 2016
-
Bukowina '16 - Hot-Line
My również juz dojechaliśmy
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
cisne na letnim maertwił bede sie poźniej
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2016
Planujecie jakiś postój jeszcze gdzieś na zakopiance? ja startuje z centrum Krk o 12 wiec gdzieś na zakopiance bym was złapał ;-) Pewnie tak , bede musiał zatankowac Może wstępnie pierwszy Orlen po zjeździe z A4 na zakopiankę, 12.30-13? zostawilem tel w pierwszym poscie... jak cos to dzwonic
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2016
https://www.youtube.com/watch?v=3iF1WYAdb6U#t=00m14s
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
w zeszłym roku ciebie dopadł nawet nie pamiętasz robił juz 5 podejść ale ja mam jednokierunkową
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
ponoć opija swoje ofiary a następnie głęboka penetracja
-
Sportowy wydech do Diesla ?
czy 1.9 czy 2.0 TDi jeden i to samo. tematów pełno i szlaki przetarte...
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
kto wylosował harrego
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2016
jak z czewy wylecimy planowo o 10 to max 1,5 h i jestesmy na bramkach
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
A teraz sie przyznać kto juz był chętny zeby jechać na letnich do BT
-
Długość A4 b6
styropian 5 cm na ściane z przodu i wjedziesz ewentualnie przykręcone do podłogi
-
Konsekwencje za inne tablice
od 50 zł
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
On nie pije
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2016
niech wsiada w PKS o 4:30 i zagina do Ciebie :grin:
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2016
nie pamiętam ile ostatnio jechaliśmy z Częstochowy do Krk.. ale chyba jakieś 1,5 godziny? miejsce ustalimy jakoś będziemy też przecież pod telefonem tak około 1,5 h jedzie sie na luzie... wszystko zalezy czy bedą korki przed bramkami
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2016
Moskal