Treść opublikowana przez MAGIC87
-
[B6 AWX] Oem +
a w sumie nic sie nie dzieje... takie tam blachy wpadły, świeżo założone na auto i chociaż one czyste
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Wandej, klocki przód i tył 320/288 do mojego hebla... co polecasz i dlaczego tak drogo
-
BMW F11 535d
Dobrze ze rejestracji nie zakrywałes bo bym sie jeszcze na swiatłach gdzies nadział Robiłeś jakies kreski z Lemem albo eska siwego?
- B6 DIVISION
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Spoty trochę podupadły... wiekszosc zgaduje sie na messegner a tu mało kto zagląda
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
robiliśmy porównanie u nas na spotach S4 B5 po sofcie, około 315 PS Vs S4 B6 ( zdrowa seria) praktycznie idą równo, może V8 odchodzi minimalnie od 180+ Wszystko zalezy od kondycji silnika ale mysle ze porównywanie pojedzie B6 z 2,7 TT w porównaniu do zdrowej V8
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
Sid u siebie wrzucił na fejsie.... Niestety Grubo Cie ludzie hejtują. A jak dla mnie dobra alternatywa dla 2,7 TT. osiągi podobne a i spalanie mniejsze
-
Wydech przelotowy do 2.0 TDI
jak dzwięk bez zmian? na YT jest pełno filmów robiąc przelot zawsze bedzie głosniej niz na serii
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
mam pytanie ale nie o A4 tylko o passata b5 FL... czy tam podejdą heble 320/288 z A4? być moze pogoniłbym kumplowi moj zestaw a sam kupił cos wiekszego
-
[AUDI A4 BF FL] czyli navy blue by Bartas
ale do lasu na lewiznę zawsze wjedziesz
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
jak juz placzesz ze musiałes tyle wsadzic w 2.0 to pomysl co by było jakbyś kupił eske koszta x2
-
[B6 AWX] Oem +
wywaliłem wzmocnienia, nawet dolna dokładka jakos sie trzyma
-
[B6 AWX] Oem +
I jedno z Chrobokiem ( kserówki ) W tym roku udało sie załapać na BEST OF VOLXZONE kilka zdjeć znalezionych w necie
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Miałem okazje przez 3 dni ogladać twoja Audike Na BEST OF Chociaż Ciebie nie udało mi sie poznać, chyba nie chodziłes z identyfikatorem
-
[B6 AWX] Oem +
praktycznie cały czas byłem za autem... miedzy B6 a B7 na AIR... fakt, auto stało pod drzewem. Innego miejsca nie było i olałem czyszczenie bo nie miało to najmniejszego sensu. po weekendzie odstawiam na detaling przód skręciłem jeszcze ,, pare mm'. na dzien dzisiejszy przód 59,8. tył 59,7. Niżej raczej sie juz nie da, bez przycierania o nadkola
-
9cali z TT w B6
20 mm z przodu wejdzie ale opona 215/35
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
czesto można go spotkac na równoległej, w Best Performance
-
Spociki w Kielcach
Bede jutro w kielcach, robicie jakiegos spota?
-
[B6 AWX] Oem +
Znalazłem jakies jedno foto z VAGNysa Udało mi sie tez dostać na Zlot Best OF https://www.facebook.com/zlotTheBESTOf?fref=ts
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
czekałem aż sie odezwiesz, na forum może z 3 auta były z ,,prawie pełnym'' wyposażeniem
-
B6 DIVISION
no jutro bede w ASO to pewnie zamówie i to dziadostwo... wyszły kwiatki po poprzednim lakierniku....
-
B6 DIVISION
ktora listwa? to korytko takie? to sie sklada z 3 elementow o ile o tym samy mowimy nie, jeden element prawie taki gumowy który idzie przez przednie i tyle drzwi, zaraz nad progiem
-
B6 DIVISION
Wejdzie ale musisz dać dystanse bo się będzie o zacisk opierać. I oczywiście musi być naciąg chyba że masz zawieszenie 1BA nie tylko o zacisk, oprze sie tak samo o Amor,
-
B6 DIVISION
ma ktoś nr z etki, takiej listwy bo idzie nad progiem? tej co idzie przez przednie i tylne drzwi.
-
B6 DIVISION
Cupra zamonotwana, kratki zamówione w ASO