Treść opublikowana przez MAGIC87
-
[B6 AWX] Oem +
Pokaż foto. Masz przód s-line? Chyba fajnie się to zgrywa z kratkami bocznymi
-
B6 DIVISION
http://allegro.pl/show_item.php?item=5800945763 zakładał ktoś? jak z jakością ?
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Dzisiaj wymiana turnusu, Bukowina - Katowice niecałe 3h więc nie widzę sensu kombinować. 2 lata temu bukowina - częstochowa 2 godziny 20 minut tyle ze było sucho szczególnie jak szymeniu napierniczał mi kamieniami z pod kół
-
[B6 AWX] Oem +
jeszcze sie turla 300 kkm jest juz blisko http://allegro.pl/atrapa-grill-kratka-audi-a4-b6-8e0-2000-04-s4-rs4-i5800945763.html zakładał ktoś taki grill?
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
i Zamknięty na remont pod koniec marca
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Wiadomo ze jedziem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
również polecam Car service na Sabinowskiej
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
no to bardzo mało zważywszy ze masz Q... Co do kreski nie byłbym taki pewny wygranej Andrzeja...( nie określałbym tego bez szans tylko raczej porównywalnie ) kilka lat temu były u nas kreski B5 1.9 TDI ~`200/420 Vs. S3 260 PS od ECUProject i z rolki było moze długość na korzyść S3
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
miałem to - 35... ale skoro mówisz ze buja ze az dobijam podłogą o policjanta to jednak coś nie tak
-
B6 DIVISION
Pany z B6 tylne łożysko koła to trzeba kupić całe z piastą czy wystepuje samo łożysko?
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ja mam od 1,5 roku LOWTEC 9.3, w miare wybiera nierówności U mnie ten zestaw H&R siedział jakies 62,5 cm od podłoża. Był bardziej komfortowy od ori S-line. Może po prostu tak ma ze buja
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Uśmiech z twarzy nie znika co Oj tak. nie chce wychodzić z tego auta:kox:Tapnięte z SGS5 Tak jakbyś pierwszy raz zamoczył , tez nie chciałeś wychodzić
-
[B6 AWX] Oem +
S1 MAGIC juz zajete S3 https://www.facebook.com/Audi-A4-B6-OEM-by-Magic-1714771048768790/
-
montaż silnka rs4 b7 420 KM do modelu b6
Stawiam ze przemówi do rozumu i zaproponuję 2,7TT
-
pomoc w wycenie
podrzucę ja pw Vin, jak tylko wróci z pracy dodam tylko ze zadzwoniła pani z ubezpieczalni i zaproponowała 1100 zł Co oczywiście poskutkowało wyśmianiem
-
pomoc w wycenie
Brat mojej kobiety miał stłuczke, Gosc wymusił i puknał przodem. Szkody to zderzak ze spryskami,( pęknięty wiec wymiana na 100 %) grill górny ( zwykły) ,dolna kratka prawa. i urwane dolne zaczepy od lamp. Lampy ori xenon. Audi A4 b6 2002 1.9 TDI aaa i jeszcze belka pogięta
-
Snow //B5 Gold&Black 3,0tdi (Body rs coming soon)
kopiuj wklej hmm???? ladnie nabijasz sobie posty ten sam tekst juz w 3 postach Nic nie nabija. w tych tematach licznik nie działa. chyba że cos sie pozmieniało
-
1.9 Tdi pełen przelot kwasowka- za glośno, POMOCY
miałem przelot na samej rurce z 2-3 tyg. wrzuciłem koncowe przelotowe i jest znośnie, da sie jechać trase 500 km. Fakt ze idealnie nie wygłuszą i nie bedzie z tego jak na serii
-
B6 DIVISION
Mgik jeśli po uruchomieniu grzania kontrolka ci gaśnie po 2/3 sekundach to klimatronik do reanimacji Napisz do Multis-a na Katowickich on mi mojego reanimował Raczej w drugą strone, pobiera mi prąd i rozładowuję aku. Na razie poradziłem sobie wyciągając bezpiecznik, ale obstawiam na zwarty przekaźnik
-
B6 DIVISION
pany gdzie jest przekaźnikj podgrzewania tylnej szyby i lusterek?
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
a jak sie czujesz jak nie musisz juz codzinnie dolewać oleju ?
-
Problem z prądem
Mam problem w aucie... rozładowało mi całkowicie akumulator, nie było czasu i auto stało 2 tyg. kupiłem nowy i po nocy znwou rozładowało... kumpel wpadł z miernikiem i mam jakis pobór prądu, tyle ze nie mały bo aż 15A... co moze az tak duzo zabierac? altermator ładuje , przy zapalonym aucie jest na aku 14.15V po zgaszeniu w kilkanaście sekund napięcie spada do 11 V i za chwile auto nie odpada
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
http://allegro.pl/exide-premium-centra-futura-77ah-760a-77-ah-ca770-i5791381185.html własnie znalazłem w czewie cos takiego...
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
po polecicie kupic? miałem VARTA Silver Dynamic 77 780 ... dziadostwo padło po 3 sezonach. pacjent 1.9 AWX
-
[B6 AWX] Oem +
nie, nie zmieniłem olej tez lezy i czeka a w miedzy czasie padł mi akumulator.... 3 lata i K.0