Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Pokaż foto. Masz przód s-line? Chyba fajnie się to zgrywa z kratkami bocznymi
  2. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://allegro.pl/show_item.php?item=5800945763 zakładał ktoś? jak z jakością ?
  3. Dzisiaj wymiana turnusu, Bukowina - Katowice niecałe 3h więc nie widzę sensu kombinować. 2 lata temu bukowina - częstochowa 2 godziny 20 minut tyle ze było sucho szczególnie jak szymeniu napierniczał mi kamieniami z pod kół
  4. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    jeszcze sie turla 300 kkm jest juz blisko http://allegro.pl/atrapa-grill-kratka-audi-a4-b6-8e0-2000-04-s4-rs4-i5800945763.html zakładał ktoś taki grill?
  5. i Zamknięty na remont pod koniec marca
  6. również polecam Car service na Sabinowskiej
  7. no to bardzo mało zważywszy ze masz Q... Co do kreski nie byłbym taki pewny wygranej Andrzeja...( nie określałbym tego bez szans tylko raczej porównywalnie ) kilka lat temu były u nas kreski B5 1.9 TDI ~`200/420 Vs. S3 260 PS od ECUProject i z rolki było moze długość na korzyść S3
  8. miałem to - 35... ale skoro mówisz ze buja ze az dobijam podłogą o policjanta to jednak coś nie tak
  9. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany z B6 tylne łożysko koła to trzeba kupić całe z piastą czy wystepuje samo łożysko?
  10. Ja mam od 1,5 roku LOWTEC 9.3, w miare wybiera nierówności U mnie ten zestaw H&R siedział jakies 62,5 cm od podłoża. Był bardziej komfortowy od ori S-line. Może po prostu tak ma ze buja
  11. Uśmiech z twarzy nie znika co Oj tak. nie chce wychodzić z tego auta:kox:Tapnięte z SGS5 Tak jakbyś pierwszy raz zamoczył , tez nie chciałeś wychodzić
  12. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    S1 MAGIC juz zajete S3 https://www.facebook.com/Audi-A4-B6-OEM-by-Magic-1714771048768790/
  13. Stawiam ze przemówi do rozumu i zaproponuję 2,7TT
  14. podrzucę ja pw Vin, jak tylko wróci z pracy dodam tylko ze zadzwoniła pani z ubezpieczalni i zaproponowała 1100 zł Co oczywiście poskutkowało wyśmianiem
  15. Brat mojej kobiety miał stłuczke, Gosc wymusił i puknał przodem. Szkody to zderzak ze spryskami,( pęknięty wiec wymiana na 100 %) grill górny ( zwykły) ,dolna kratka prawa. i urwane dolne zaczepy od lamp. Lampy ori xenon. Audi A4 b6 2002 1.9 TDI aaa i jeszcze belka pogięta
  16. kopiuj wklej hmm???? ladnie nabijasz sobie posty ten sam tekst juz w 3 postach Nic nie nabija. w tych tematach licznik nie działa. chyba że cos sie pozmieniało
  17. miałem przelot na samej rurce z 2-3 tyg. wrzuciłem koncowe przelotowe i jest znośnie, da sie jechać trase 500 km. Fakt ze idealnie nie wygłuszą i nie bedzie z tego jak na serii
  18. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mgik jeśli po uruchomieniu grzania kontrolka ci gaśnie po 2/3 sekundach to klimatronik do reanimacji Napisz do Multis-a na Katowickich on mi mojego reanimował Raczej w drugą strone, pobiera mi prąd i rozładowuję aku. Na razie poradziłem sobie wyciągając bezpiecznik, ale obstawiam na zwarty przekaźnik
  19. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pany gdzie jest przekaźnikj podgrzewania tylnej szyby i lusterek?
  20. a jak sie czujesz jak nie musisz juz codzinnie dolewać oleju ?
  21. MAGIC87 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Mam problem w aucie... rozładowało mi całkowicie akumulator, nie było czasu i auto stało 2 tyg. kupiłem nowy i po nocy znwou rozładowało... kumpel wpadł z miernikiem i mam jakis pobór prądu, tyle ze nie mały bo aż 15A... co moze az tak duzo zabierac? altermator ładuje , przy zapalonym aucie jest na aku 14.15V po zgaszeniu w kilkanaście sekund napięcie spada do 11 V i za chwile auto nie odpada
  22. http://allegro.pl/exide-premium-centra-futura-77ah-760a-77-ah-ca770-i5791381185.html własnie znalazłem w czewie cos takiego...
  23. po polecicie kupic? miałem VARTA Silver Dynamic 77 780 ... dziadostwo padło po 3 sezonach. pacjent 1.9 AWX
  24. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    nie, nie zmieniłem olej tez lezy i czeka a w miedzy czasie padł mi akumulator.... 3 lata i K.0

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.