Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2016
hehe nie pytaj tylko dajesz z nami chyba 2 lata temu udało sie rozganizować grupę 14 aut
-
B6 DIVISION
to samo miałem pisać
-
Audi A4 B6 w mało spotykanym kolorze LY3C
Rok temu obmacane w bukowinie Dobrze wyrezane
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2016
Remontów chyba jako takich nie ma to i szybko polecisz
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2016
jak co roku duża ekipa leci krajową 1 przez Częstochowę. Plan ten sam czyli wyjazd z Częstochowy około 9- max 10 Jędrek, Moskal i reszta ekipy? Pasuje taka godzina? Miejscówka spotkania stacja Benzynowa Luk Oil.. https://www.google.pl/maps/place/Lukoil/@50.8252717,19.1426646,3a,75y,270h,90t/data=!3m7!1e1!3m5!1srZfyhTUcTX5Qm9J2nHEGeg!2e0!6s%2F%2Fgeo0.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DrZfyhTUcTX5Qm9J2nHEGeg%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dsearch.TACTILE.gps%26thumb%3D2%26w%3D86%26h%3D86%26yaw%3D270.69855%26pitch%3D0!7i13312!8i6656!4m5!1m2!2m1!1sLuk+Oil+cz%C4%99stochowa!3m1!1s0x4710b43650cd052d:0x5ad536c314612fb0!6m1!1e1 W razie czego telefon do mnie 665 679 007
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
No Trepka kobieta zrobiła mam je do tej pory
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
ja juz prawie 2 tyg na lecie śmigam Wstępnie jutro zmieniam na lato.. Ale patrzałem na długoterminową pogodę i od 16.03 w Bukowinie ma być koło -5 i popadywać śnieg też oglądałem takie długo terminowe na Onecie... miało być zero opadów... dokręcałem ostatnie koło i spadł śnieg
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
ja juz prawie 2 tyg na lecie śmigam
-
B6 DIVISION
zderzak z przodu jest całkowicie inny w Cabrio
-
B6 DIVISION
Pany kto ogarnie mi lampy na Bixa + czarny środek ?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
nie ma co zmieniać, opona 6,7 mm a od wewnątrz skonczył sie bieżnik i strzeliła
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
czyli podobnie jak u mnie... sezon i 2 sztuki K.0... Tomek powinieneś zwracać mi hajs... zabrałeś mnie na Summer cars party, nagadałeś kup gwint, rób spasy naciągi itd. A tera płacz, bo opony zjada od środka :grin: :grin:
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
właśnie przełożyłem na lato to snieg zaczął padać
-
A4 B6 sedan by KoJ@K 19' Styling 132, zaczynamy ...
jak malowac całe to Candy Red Fanta ma do sprzedania
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Jedyna szansa żeby wyrwać Cię ze szponów kukurydzianej patologii z deszczu pod rynne a w sumie to w Chmurę
-
[B6 AWX] Oem +
To z rs6 c5 jest gdzie tam, gadałem z majkelem i górny jest ten sam. dolny jest z golfa VI GTI czy R32... jakoś tak Z racji ze po poprzednim seoznie 2 opony zrobiły K.0. tym razem na tył wpadło 225/35 oczywiście srankang bo ,, nie znasz dnia ani godziny'' 225/35 Vs 215/35 na 9 J
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Ten? jeszcze miesiąc, spokojnie w krótkim rękawku bedzie sie chodzić
-
1Z 90 km 1995 rok Rude Skórki
mam to samo, i nie mam zamiaru zmieniac. no chyba ze B8 albo A5
-
[A4 B6 2.4 kombi] pro line
Co oznacza ,, Pro line''? co to za pakiet?
-
Siatka "plaster miodu" w grill (przemyślenia)
brakuje jeszcze dolnej. trzeba pomyśleć z czego dorezac. jest kilka opcji
-
[B6 AWX] Oem +
- Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Ale by nic nie widział..... Juz rok temu było ,, Medzik zwolnij '' o zasłonie nie wspomne no własnie przez tą "zasłone" miałes zwolnić bo prawie 2 razy wypadłem z trasy nie wiedząc gdzie jechać.... Jak na Zawisze o tym własnie mówie, w tym roku jak zasłużysz to moge Cie od częstochowy zabrac, przynajmniej nie bedziesz miał ryja w sadzy- [B6 AWX] Oem +
nie wiem bo to zdjęcie z neta, które mnie zainspirowało. Ponoc środkową kratke z golfa 6 GTI można podpasować, chociaż cena nie mała moj górny gril przyjdzie jutro około 11 wiec zdam relacje- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja malowałem zderzak i 2 błotniki na kuźnicy kiedrzyńskiej. 300 zł element- Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Ale by nic nie widział..... Juz rok temu było ,, Medzik zwolnij '' o zasłonie nie wspomne - Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)