Treść opublikowana przez MAGIC87
-
[B6 AWX] Oem +
Wiem o tym ze sie chowają miedzy innymi dlatego w zeszłym sezonie straciłem opony na 18 stkach, bardzo dobrze widać jak połozyły sie do środka. Dzisiaj założyłem opone 225/35 Dostałem odrazu pare wrzutów ze za szeroka opona do 9J w Tle koło 8,5J z opona 235/35
-
A4 B5 by Sanczes-ka
Dobra do schodzimy na boczny temat miało być komentowanie Auta
-
A4 B5 by Sanczes-ka
Bluza niczego sobie chociaż wzrok skupia mi sie bardziej na nogach
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
dobrze siedzi jak dla mnie to juz nie ma z czego schodzic w doł, ale wiadomo macie tam lepsze drogi
-
Opony budżetowe vs opony premium
z tymi gwarancjami to tez różnie bywa, zawsze coś wymyślą zeby jej nie uznać
-
[B6 AWX] Oem +
Pierwsze przymiarki. Ogolnie 9J i Et 48 nie podejdzie bez dystansu, opiera sie o amorek. brakuje jakies 5 mm. podłożyłem dystan 10 mm i przykręciłem na jedna śrube, Docelowy dystans powinien dojsc około wtorku
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
ladniej wygladała by na stalówce 15 a nie tam jakies 20'
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Coraz częściej nad tą opcją rozmyślam czyli juz nie bedziesz dolewał oleju co 2 godziny i wreszcie bedzie wymarzone 1.6
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
opony założone?
-
[B6 AVJ 210KM 307Nm] Niebieska strzala
na forum są projekty 300-400 Ps z 1.8T i jakoś ładniej dało sie schować FMIC.. Ten dla mnie na - a reszta w sumie stock jak 90 % na ulicy
-
czy mial ktos kiedy kolwiek przeciek maly w okolicach tylnej klapy a4 b6 kombi
nie ten dział. ogarnij troche
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
405 mm tarcza... dla mnie 345 juz jest wielka
-
[ ALL B6 ] A4 AVANT by Tomi..BRD..FMIC..Eibach Pro Kit..Heble 320/288
bez przesady, miałem to samo koło, 4 sezony po renowacji i ani ryski nie było na rancie przy 225/40 spokojnie mozna pod krawęznik podjechac bez obawy o porysowanie
-
[B6 AWX] Oem +
Myśle ze na Daily 19 i 9J w zupełności wystarczy Chomiczesqu pokazywał mi fotki 10J z dystansem 20 mm. Spas mega ale dla mnie za dyzo wystaje
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
czyli tyle co jak od czerwca 2011 :v
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
w 1.9 da sie urwać :grin: :grin:
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
jest jeszcze duża japa, zszedłby niżej z 4 cm( koło automatycznie sie położy) opona 215/35 i gitara gra
-
[B6 AWX] Oem +
przesiedziałem miesiąc na google, kilkadziesiąt zdjęć 10J w B6 na tyle. i fajnie to wygląda ale jedynie na AIR, wtedy rant nadkola wchodzi między felge a opone. Rocznie robie jakies 8-10 tys km, glównie rekreacyjnie na zakupy czy do znajomych. trasy wiecej niz 50 km od miejsca zamieszkanie kilka razy w roku i jeszcze jedna sprawa, im bardziej w doł tym wieksze pochylenia koł i zjechane opony od środka
-
[B6 AWX] Oem +
temat dystansów też troche przerobiłem, popytałem tu i tam, aluminiowe 20 mm( moze 18 ale to na moją odpowiedzialność) a metalowe 15 mm a wiadomo ze zprzy 9J i takim Et kazdy mm na wage złota
- B6 DIVISION
-
[B6 AWX] Oem +
no to podenerwuje Cie bardziej, znaczki zostają
-
[B6 AWX] Oem +
ogolnie poszedłem na kompromis. W 99% te koła można kupic w zestawie 9 i 10J. u mnie 4x9J. podpatrzyłem to u kolegi http://a4-klub.pl/index.php?/topic/195566-passat-3bg-18t-;-oem-usa-w8-x5-19-gewinde/ tył nie bedzie wystawał wiec i z niebieskimi bedzie spokoj Docelowo tylko jeszcze nie wiem czy 215/35 czy 225/35
-
[B6 AWX] Oem +
takie tam na szybko... Na początek muszą isc do renowacji Dopasować dystans, kupić opony i pokręcic gwintem. zobaczymy co to wyjdzie
-
A4/B6 2.5 TDI V6 Avant#Gwint AP#Touareg Atheo 19''#Czarny Mat#
jakie opony założyłeś 225 czy 235?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
na 288 ledwo 15 sie mieści