Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Czy ktoś jeździ na 19 calowych kolach?
Przemyślałeś to zanim napisałeś? Czy po prostu chciales się tylko pochwalić, że masz 19-stki :naughty::naughty: niech poda jeszcze adres:jerk: to szybko ich nie bedzie miał jakbym miał możliwość to brałbym tylko 19 do B6, drugi raz tego samego blędu bym nie popełnił
-
[B6 AWX] Oem +
taaa... od 2010 roku miałem klimatronik z B7 i brak podgrzewania szyby i lusterek:decayed: Dzięki Andy za ogarniecie tematu:naughty:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ty zyjesz? pojawiłeś sie na spocie? przejechałem wczoraj przez all to troche was siedziało
-
[B6 AWX] Oem +
haha moze nie ja też się boje ale jak na razie 3 rydz i dokladka jeszcze na miejscu:wink: ogolnie do a4 pasuje taka dokladka , dawaj fotkę jak zamontujesz tyle ze u mnie na zwykłym zderzaku bedzie, nie S4 ani nie S-line:decayed: ---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:21 ----------
-
[B6 AWX] Oem +
Wyrzuciłem reklame firmy, bo i tak mało kto to czyta. a dzisiaj rezamy to:decayed: moze nie strace przy pierwszym lepszym krawezniku
-
B6 DIVISION
stawiałbym na poduche od skrzyni. sam juz taka wymieniałem, a ostatnio wpadł mi kamyczek i sie zaklinował myslałem ze znowu poducha padła
-
Siłownia
Ja mam niekontrolowaną wycinke, spadłem z 85 kg na 80 i dodatkowo jakies 4 cm w pasie:facepalm:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dawać dzisiaj na spocika, długi weekend w sumie słaby jezeli chodzi o pogode ale dzisiaj mozna posiedzieć
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tak jest o 20
-
[B5 FL AVF] Passat 1.9 TDI 131KM 2003r, fele 18" polerowane, chip, FMIC, gwint
załapałeś sie https://www.facebook.com/vagpoludnie/photos/ms.625210120894922.625210130894921.625210124228255.625210157561585.625210164228251.625210170894917.625210187561582.625210194228248.625210207561580.bps.a.625210107561590.1073741828.172462282836377/625210130894921/?type=1&theater
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak nie jak tatus , kurde no synek cycu jeden. Wiadomo ze jade. Tomasz w tym roku skacze po Twoim aucie:decayed:
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
jezdziłem 1,5 roku na doladowaniu 1,53 a znam takiego co na turbo ARL ma 2 Bary i jezdzi( chociaz sam nie wiem jak to mozliwe ) wszystko zależy od tego w jakich obrotach i jak często z tego doładowania się korzysta sam widziałem jaki mam styl jazdy:wink: w drodze do BT Ale nie widzę mapy doładowania i 1,53 dla BRD to wakacje:), no widziałem widziałem..... spowalniacza:p 1,53 to miałem na AWX, na BRD mam 1,65+
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
jezdziłem 1,5 roku na doladowaniu 1,53 a znam takiego co na turbo ARL ma 2 Bary i jezdzi( chociaz sam nie wiem jak to mozliwe ) wszystko zależy od tego w jakich obrotach i jak często z tego doładowania się korzysta sam widziałem jaki mam styl jazdy:wink: w drodze do BT
-
Siłownia
taaa, bez formy. Kable Ci wystają jak przewody hamulcowe i bez formy
-
Siłownia
widze ze na bogato, goldenami poobwieszany
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
jezdziłem 1,5 roku na doladowaniu 1,53 a znam takiego co na turbo ARL ma 2 Bary i jezdzi( chociaz sam nie wiem jak to mozliwe )
-
GTB2260vk + AL
wziałbyś swoje wystroił 500 to tam nie ma ale zdrowe 430-440 pewnie siedzi:naughty: GTB fajna sprawa, jedynie bałbym sie tego doladowania do jazdy na codzien
-
POMOCY !!! sprzedalem samochod i teraz mam problem z kupujacym.
Miałem Ibize SDI i wciagała 1 litr na 1000 Km, na forum seata kazdy o tym pisał ze ten silnik tak ma. o ALT kazdy wie ze wciaga olej i nikt sie z tym nie ukrywa. Gość jest niepoważny ze dzwoni prawie po miesiącu i chce kase
-
B6 DIVISION
ogolnie teraz rocznie robie 8-10 K, głównie na spoty:decayed: I nie wiem czy jest sens wydawac 1600 zł na lemki
-
B6 DIVISION
chłopaki sprawa jest, po 5 latach i 70 Kkm ( ciort wie ile ktos wczesniej na tym jezdził) słychac u mnie wahacze Jaki komplet zakupic? Ori czy jakies zamienniki? dodam ze auto turla sie na 18 calach
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chyba z siwym:naughty:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To kiedy spocik w alejach?
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
tyle juz to wałkowane jest i ciagle te same pytania
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to wsiadaj na rower,
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Pany spocik jakis robimy? gadałem z Piotrem i jest za:wink: Kleopatra jest otwarta to i mozna posiedziec na ogródku