Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Siłownia
ostatnio w klubie ,, podrzucałeś'' cyckami , to trafiła Ci sie młodociana. Rzuciła sie jak emerytka na schab w tesco z promocji
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Oli_b5 zasnął w pokoju w Magic nie miał gdzie się podziać z tego co słyszałem W tym roku ponoć reszta zrzuca mi sie na pokój... kręgi szyjne to bolały mnie jeszcze grubo ponad miesiac, od zakończenia zlotu:decayed:
-
Czerwony PAPRYKARZ - 1.9 TDI AVF + BRD + FMIC + BONUSY
Praktycznie nie ma co rezać. Swietny kolor
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
mam 0,7 swojskiego wyrobu, dostałem od klienta. Nie wiem jak smakuje ale jak co to pod te urodziny moze sie nadać
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
no cuś takiego Cwiara pierwszy na degustacje spoko stary powtórka z Ostrowa Dobrze zrobiłem biorąc poniedziałek wolny. wez odrazu wtorek:naughty:
-
2002 1.9 tdi AWX s line FWD 130
co tam jest z s-line? Plany dobre, powodzenia w rezaniu
-
Muzyka w naszych autkach
https://soundcloud.com/digitalmode-1/digitalmode-analog-love na razie tylko tyle, sam czekam na pełna wersje:wink:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
teraz wyglada normalnie, wtedy ledow co z lewarka sciagnelismy. teraz jest GIT... BTW kiedy kreska? aaaa i co to za model AUDI?
-
Siłownia
Nie chce tez za duzo ważyć , bo od 14-15 lat gram w siatkówke:decayed: na razie bede robił pompki regularnie przez jakies 3 miechy. co do jedzenia to duzo jem serków wiejskich:grin::grin:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
miałem 288 tarcze brembo ORO i klocki ferrodo DS... potrafiłem taki zestaw zagotowac, przy 320 za kazdym razem spokojnie wyhamuje. 288 to sie nadaje ale do IBIZY albo max GOLFA
-
Siłownia
z racji ze powoli zaczyna sie sezon, cos tam od 2 tyg zacząłem robić. na razie tylko codzinnie pompki. 20 serii po 12 pompek, ostatnia 21 na maxa ile dam rady zanim padne na pysk. Cel... hmm urosnac pewnie nie urosne od tego ale dla własnego lepszego samopoczucia. wzrost 188 cm waga 82 kg bicek 37 klatka 110 pas 86
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zgadnij czyje. czas, start
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
czyli wszyscy będą siedzieć u moskala? jakies Panienki zalatwi?
-
Bukowina Tatrzańska
my na A4 pewnie bedziemy około 10- 10:30. zalezy jak wszyscy dojada:wink:
-
Wspólny Wyjazd Bukowina
to lecicie troche wczesniej niż my, bedziemy w grupie poscigowej
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Czy jestes gotowy na zwrot zaliczek ?? :naughty: jak ja juz całosc zapłaciłem:facepalm:
-
Bukowina Tatrzańska
Ja jestem w stanie sie dogadać. godzina w tą czy w tą nie robi mi róznicy
-
Bukowina Tatrzańska
ja jebie to w zeszlym roku ktos zmienial kolo ale musialem byc zadzumiony Odstaw to ...... bo pozniej luki w pamieci
-
Bukowina Tatrzańska
Moskal strasznie kozaczy:kox: to chyba jemu podrzuce gwozdzie( jak rok temu:decayed: Tobie), tyle ze tym razem nie biore klucza i lewarka:naughty:
-
Bukowina Tatrzańska
No to wymiara nr telefonów itd... i do dzieła:naughty: z łodzi do czewy to max 1,5 h
-
Bukowina Tatrzańska
Po rozmowach z kilkoma osobami plan jest na wspólny wyjazd. Moskal +/- planuje byc w częstochowie o 9 Klysek tez chciałby leciec razem. JUBY_P i Adrian tez sa chetni na wspolną podróż. pewnie jeszcze ktos z połnocy bedzie leciał, rok temu tez około 9 było spotkanko na LUK OIL Więc jak reflektujecie? +/- 9 rano w piatek na stacji LUK OIL Czewa
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
załozyłeś odwrotnie , na przód zima ana tył lato Ja na letnich jezdze ponad rok. Oby sniegu nie było. na poprzednią bukowine tez miałem załozone letnie ale trzeba było zmieniac;/
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
chyba kazdy kto ma B6 zna ten temat:facepalm: u mnie na prawym i lewym jest co skrobac paznokciem
-
[B6 AWX] Oem +
aaa no woze sobie:decayed: zapomniałem dopisac o kolejnym modzie w aucie
-
[B6 AWX] Oem +
jak juz chciałes być taki dowcipny to w różu i tak jestem bardziej męski od Ciebie.....