Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Po dzisiejszym wypadzie do Radomska wiem co oznacza ,, Jazda Testowa'' na autach:decayed: złapałem sie z jakims Pacjentem w X1 badz X3, 210++ i wez tu pozniej kup auto które było na jazdy testowe
-
Ma ktoś zamontowany wydech Militek w A4 B6 1.9 TDI?
moze nie tyle co urywa ale jest dosc głosno, U mnie zrobiło sie głosniej jak zrobiłem przelot na 2 strony, myslałem ze dalac drugi wydech + dodatkowy koncowy przelotowy tłumik bedzie ciszej. Efekt był odwrotny
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
czyli cos dla mnie:facepalm:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
normalnie, ogien ma być... olis , załozysz LPG to bedziesz wiedział nie pamietasz jak było na PB i LPG? na czym lepiej jechało auto Romana
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Syska zawsze jechało ,,Prawdopodobnie najszybsze 2.5 TDI w Klubie ''
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
moj to stał w krzakach.....
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
róznice były powiedzmy poł maski albo max poł auta. nie było ze ktos nagle ucieka 3-4 dł i Epicki tekst ,, co mu tym razem nie weszło''
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Sysiek jedzie jak TEA? WTF? Sysiek jedzie jak A8 3.0 240:naughty: Tea z Roman-tykiem jest na równi dobry spot chłopaki:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No to mnie nie bedzie... boje sie kreski z Tobą, nie chce sie pogrążać
-
B6 DIVISION
Bylo kupic sedana i po sprawie jak sie przesiadłem z ibizy to pierwsze słowa były na K, CH, P... ze nie ma wycieraczki w sedanie:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Pytaj Piotra:decayed: On tutaj rozdaje karty
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotrze, poprzewracało ci sie w Du.. od bycia modem, na Ukrainie zrobili rewolucje i tu chyba tez bedzie:naughty: polecisz ze stołka
-
Ceny waszych ubezpieczeń OC/AC w 2014 r.
A4 B6 2002 1.9 TDI OC 370 zł ubezpieczone w Ergo Hestia MAX ZNIŻKI
-
Ma ktoś zamontowany wydech Militek w A4 B6 1.9 TDI?
ja smigam 4 lata na przelocie, tyly ze 90 % to odcinki 25 -30 km, na dłuzsza mete czyli 300-400 km jest troche męczące, szczegolnie na tyle
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To nie przez Niego. Ponoc dostał rachunek od Stomil Olsztyn pojechał sam czy z dziurą w którą wpadł za młodego pewnie w nie jedna wpadł..... Teraz ponoc siedzi przed TV i pozostały pocieracze
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Prawie jak na parkingu pod Tesco:wink:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To nie przez Niego. Ponoc dostał rachunek od Stomil Olsztyn
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ty juz raz straciłes ciepłą posadkę Moderatora spotów czestochowskich:naughty: Dobry Ci to zalatwił
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nie pamietasz swojego wzorca? Dobry misiaczek, najwiekszy pogromca gąsek w okolicy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
lubie to:kox: załóż się, że i tak będzie płacz, że dużo? będzie, fajnie, że zająłeś sie organizacją po raz drugi, kto był, nie będzie żałował paru złotych, na grubą impreze, no pokój możesz sobie wybrać, ja np spałem z kowim Dobrze ze Was wpuscilem do pokoju Byscie spali na schodach. to było bez znaczniia w takiej sytuacji Magic tyle szczęścia nie miał miałem misje jak z TOP GEAR, i wiem ze sedan B6 nie nadaje sie na nocleg Magic już daj spokój - było avanta kupic to bys się wyspał Najdziwniejsze że ani Oli ani ja pokoju nie zamykalismy To moze ja sie dobijałem do innego pokoju?- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kultowa scena:wink:- straszna koza
poszukaj spręzyn - 35 mm. Od biedy podejda na seryjne amorki- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tak cały czas ciągne druta Czyli bedziesz alternatywą Dla Piotrka:decayed:- Strefa Śmiechu
- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014