Treść opublikowana przez MAGIC87
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
no kreska z pomidorem ( passat b5 FL 190/400 ) prawde mi powie:wink: tyle ze z nim to ciezko sie dogadac... 5 minut mu szkoda poprzednio było tak, tyle ze passat na 195/65/15. a ze swoich wykresów wiem ze róznica na kołach miedzy 15 a 18 wyszła odpowiednio 15 i 25 KM. czyli 10 KM
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
https://www.facebook.com/photo.php?v=827694703922604&set=vb.100000462458321&type=2&theater HD trzeba wybrać dla lepszej jakosci, juz poprawiłem i jest publiczny:wink:
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
w ibizie ASZ z ARL pokazuje te same wartosci, wiec jest ok
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
na ciepłym, na kazdym garze 30 ---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ---------- poprawiła sie góra, ciagnie znacznie lepiej do 4500... logi wrzuce jak wróce do domu podziekowania dla JUBY_P za pomoc telefoniczna ---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ---------- poprawiła sie góra, ciagnie znacznie lepiej do 4500... logi wrzuce jak wróce do domu podziekowania dla JUBY_P za pomoc telefoniczna
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
wymienione szklanki, wałek ok. zmieniony filtr paliwa + zaworek wyczysczony dolot, kolektor miał troche nagaru Pompa w Baku podaje 0,35 bara przy filtrze paliwa jest niecałe 0,3 bara na wolnych obrotach, gdzie dałem buta spada do 0, gdzies wyczytałem ze pompka w baku powinna miec 0,5 bara, za godzine robimy test w Ibizie ASZ, zoabczymy czy tez tak jest z ta pompa z baku ze podaje tylko 0,3 bara
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
własnie jestem u mechanika, kompresja 30 na kazdym cylindrze, duzo mało?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a Snake gdzie robił? w wężowej krainie
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Treaz wartosc auta wzrosła z 200 tys zł stało sie sławne
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
ale to auto od poczatku miało słaba serie, po sofcie tez słabo było.rogal powiedział ze brakuje paliwa, ze gdzies blokuje, jutro szukamy przyczyny:wink:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja odpadam dzisiaj... dopiero wróciłem z montazu, i zasuwam na trenign na 19:30. jutro jestem w miescie ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ---------- Bez nazwy - YouTube
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
ja czekam na dopłaty z UNI na hektary:decayed:
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
w tym roku bedą, ponoc stawiasz kazdemu
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
kazdy wyczekuje do konca:decayed:, ja po prostu zapłace za całosc i większosc pewnie tak zrobi
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
najwyzej zapłacisz drugi raz:decayed:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
juz 84:decayed: czyli 27 tys w 5 h
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM tak wygladaja logi ---------- Post dopisany 24-02-2014 at 02:46 ---------- Poprzedni post napisany 22-02-2014 at 17:32 ---------- nasuwa mi sie jeszcze kilka pomyslów na brak mocy poczytałem po innych forach ,,nie wiem jakie masz auto ale jak na PD to pompa z baku ma podawać 1 bar wstępne ciśnienie- po przekręceniu kluczyka, ( co spokojnie utrzymasz i łatwo zmierzyć) ale pompy vacum/tandem która do pd daje ciśnienie właściwe nie sprawdzisz inaczej niż poprzez podłączenie do niej aparatury ( wolne 4 bary, obroty ~3k 7-8 bar) '' ,,Jeden kolega tu na forum opisywał właśnie taki przypadek , u niego pompa paliwa też padła, ale zablokowała się w takiej pozycji, że paliwo było nadal zaciągane i auto normalnie jeździło, brakowało tylko mocy w górnych obrotach silnika.''
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tablice sie zamazuja:naughty:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
niestety nnikt nie wciagnał białego LAMBO:decayed: ale i tak kreski dobre
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zabralismy na korytarz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
lata 90 sie przypominaja:decayed: ekspedientki w osiedlowych sklepach mówiły ze zniknął cały zapas Mówia ze jakies wielkie bydle wykupiło wszystko
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chyba w takich:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mozna sie normalnie poruszac:wink:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tak o 17 pod donem.:decayed:Pamietaj ze istnieje cos takiego jak kwadrans studencki. Ostatnio jakis pacjent był 17:02 i pojechał bo ponoc nikt nie dojechał
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam! Bardzo chętnie - jeśli czas pozwoli 2 godziny ze 168 które sa w tygodniu mozna wygospodarować
-
AJM montaż kpl. sprzęgła z AVF
Juz nie raz pisałem ze jedzie u nas 400++ na seryjnym sprzęgle od 4 lat i ma sie dobrze:decayed: być moze duzo jezdziłeś z kompletem osób na pokładzie i auto dostawało po d*pie. wtedy te 350 Nm moze byc zabójcze