Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. no kreska z pomidorem ( passat b5 FL 190/400 ) prawde mi powie:wink: tyle ze z nim to ciezko sie dogadac... 5 minut mu szkoda poprzednio było tak, tyle ze passat na 195/65/15. a ze swoich wykresów wiem ze róznica na kołach miedzy 15 a 18 wyszła odpowiednio 15 i 25 KM. czyli 10 KM
  2. https://www.facebook.com/photo.php?v=827694703922604&set=vb.100000462458321&type=2&theater HD trzeba wybrać dla lepszej jakosci, juz poprawiłem i jest publiczny:wink:
  3. w ibizie ASZ z ARL pokazuje te same wartosci, wiec jest ok
  4. na ciepłym, na kazdym garze 30 ---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ---------- poprawiła sie góra, ciagnie znacznie lepiej do 4500... logi wrzuce jak wróce do domu podziekowania dla JUBY_P za pomoc telefoniczna ---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ---------- poprawiła sie góra, ciagnie znacznie lepiej do 4500... logi wrzuce jak wróce do domu podziekowania dla JUBY_P za pomoc telefoniczna
  5. wymienione szklanki, wałek ok. zmieniony filtr paliwa + zaworek wyczysczony dolot, kolektor miał troche nagaru Pompa w Baku podaje 0,35 bara przy filtrze paliwa jest niecałe 0,3 bara na wolnych obrotach, gdzie dałem buta spada do 0, gdzies wyczytałem ze pompka w baku powinna miec 0,5 bara, za godzine robimy test w Ibizie ASZ, zoabczymy czy tez tak jest z ta pompa z baku ze podaje tylko 0,3 bara
  6. własnie jestem u mechanika, kompresja 30 na kazdym cylindrze, duzo mało?
  7. a Snake gdzie robił? w wężowej krainie
  8. Treaz wartosc auta wzrosła z 200 tys zł stało sie sławne
  9. ale to auto od poczatku miało słaba serie, po sofcie tez słabo było.rogal powiedział ze brakuje paliwa, ze gdzies blokuje, jutro szukamy przyczyny:wink:
  10. ja odpadam dzisiaj... dopiero wróciłem z montazu, i zasuwam na trenign na 19:30. jutro jestem w miescie ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ---------- Bez nazwy - YouTube
  11. ja czekam na dopłaty z UNI na hektary:decayed:
  12. w tym roku bedą, ponoc stawiasz kazdemu
  13. kazdy wyczekuje do konca:decayed:, ja po prostu zapłace za całosc i większosc pewnie tak zrobi
  14. najwyzej zapłacisz drugi raz:decayed:
  15. juz 84:decayed: czyli 27 tys w 5 h
  16. VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM tak wygladaja logi ---------- Post dopisany 24-02-2014 at 02:46 ---------- Poprzedni post napisany 22-02-2014 at 17:32 ---------- nasuwa mi sie jeszcze kilka pomyslów na brak mocy poczytałem po innych forach ,,nie wiem jakie masz auto ale jak na PD to pompa z baku ma podawać 1 bar wstępne ciśnienie- po przekręceniu kluczyka, ( co spokojnie utrzymasz i łatwo zmierzyć) ale pompy vacum/tandem która do pd daje ciśnienie właściwe nie sprawdzisz inaczej niż poprzez podłączenie do niej aparatury ( wolne 4 bary, obroty ~3k 7-8 bar) '' ,,Jeden kolega tu na forum opisywał właśnie taki przypadek , u niego pompa paliwa też padła, ale zablokowała się w takiej pozycji, że paliwo było nadal zaciągane i auto normalnie jeździło, brakowało tylko mocy w górnych obrotach silnika.''
  17. tablice sie zamazuja:naughty:
  18. niestety nnikt nie wciagnał białego LAMBO:decayed: ale i tak kreski dobre
  19. zabralismy na korytarz
  20. lata 90 sie przypominaja:decayed: ekspedientki w osiedlowych sklepach mówiły ze zniknął cały zapas Mówia ze jakies wielkie bydle wykupiło wszystko
  21. chyba w takich:decayed:
  22. mozna sie normalnie poruszac:wink:
  23. tak o 17 pod donem.:decayed:Pamietaj ze istnieje cos takiego jak kwadrans studencki. Ostatnio jakis pacjent był 17:02 i pojechał bo ponoc nikt nie dojechał
  24. Witam! Bardzo chętnie - jeśli czas pozwoli 2 godziny ze 168 które sa w tygodniu mozna wygospodarować
  25. Juz nie raz pisałem ze jedzie u nas 400++ na seryjnym sprzęgle od 4 lat i ma sie dobrze:decayed: być moze duzo jezdziłeś z kompletem osób na pokładzie i auto dostawało po d*pie. wtedy te 350 Nm moze byc zabójcze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.