Treść opublikowana przez MAGIC87
-
B6 DIVISION
pewnie ktos napisze ze nie takie ze szwagrem w stodole sie naprawiało:wink:
-
Budowa altanki na działce?
cos słyszałem ze do 25 m2 moga byc 2 obiekty na posesji, jedynie trzeba zgłosic w gminie + mapka. u siebie altane mam 20m2
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
przód na upartego pasuja od 288:wink: a tyl jak sie podetnie to tez pasuja:decayed:
-
B6 DIVISION
Pany czy da sie naprawic lusterko fotochrom? do połowy sobie znikło cos słyszałem ze uzupełniaja ale czy to prawda?
-
Wskazania amortyzatorów na przeglądzie.
wielkie mi halo, tez jezdze na letnich:facepalm: szału nie ma jak ponizej 50%, czytałem ze jak zejda ponizej 40 czas na wymiane, sam byłem na przegladzie we wtorek, wyszło mi około 78-79%. co lepsze takie zblizone wartosci pokazuje mi od 3 lat.
-
[All B8] Biały sedan ;-)
górnik roku:wink:
-
B6 DIVISION
dom domem, a teraz powiedz mi jak zamontowac ten cały przekaznik:decayed:
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
O kurfa, skąd masz fotkę Siemiana ? Kupiłem od niego heble i chyba przypdkowo wpadło foto do paczki:decayed:
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
a rano sie budzisz i widzisz w łozku
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
doskonale o tym wiem:decayed: i mam na to wyjeb....
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
nie chciałem wiecej zeby nie obiciązac silnika i podzespolów ---------- Post dopisany at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:18 ---------- 840 było w 2010:wink: ---------- Post dopisany 23-01-2014 at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany 13-01-2014 at 00:18 ---------- tak to wyglada na dzien dzisiejszy
-
Wasze wyniki/osiągi z spalaniem w mieście o raz trasie?
Czasem to nie z 3.0, jak w profilu ? Bo tutaj dział silnika 1.9TDI, jeszcze ktoś się wystraszy że pali 14L przy ciezkim Bucie w miescie 1.9 tyle potrafi spalic:wink:
-
Jaki zestaw 345mm pasuje do B5 quattro na przód ?
swapa robisz na 2,7 i mody 300+ ze az takie heble?
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
a brzozy tam macie?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wiem, dlatego moge Ci pomoc i odsyłam : Meble pokojowe i systemowe - Fabryka Mebli BODZIO Bogdan Szewczyk Sp. j.
-
Filtr stożkowy w dieslu
od 2 lat mam wkladke simoty, nie jest to stozek tylko sama wkładka, efektów ubocznych nie widze, lepszych osiągów tez nie ma. Jedynie inny dzwięk zasysanego powietrza
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tymek na kiedy to chcesz?
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
heh, jedna konkretna impreza w 2013 :decayed:to teraz w 2014 chetnych X2:naughty:
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
ja juz dzisiaj 3 razy skrobałem szyby, otwieraja sie tylko drzwi kierowcy
-
Zmiana Lamp Przednich na DAYLIGHT BLACK
powodzenia za spasowaniem:wink:
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Wolny strzelec jestem:decayed:Jade ze znajomą Info dla Moskala i Hammera, To nie ta z ostatniej imprezy
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
w Tym roku tez jedziemy przez Kraków i 2 godzinne korki?
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
moze juz ktos widział? Wynik na jeszcze bardziej wydajnej turbinie GTB2260VKLR Poźno wstaje ale Nm od 2500-4500
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:grin::grin::grin: hahahaha człek wrzucił foto z imprezy z kumpela, a tu taka szydera:decayed: W niej nie moczyłem:naughty: aa druga sprawa to poszedłem po rozum do głowy i ide sladami wulkanizatora:decayed: Only w gumie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dawno mnie nie było na ,,najbardziej zjebane spoty,wiele atrakcji '' dzieje sie cos dzisiaj??