Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pewnie ktos napisze ze nie takie ze szwagrem w stodole sie naprawiało:wink:
  2. cos słyszałem ze do 25 m2 moga byc 2 obiekty na posesji, jedynie trzeba zgłosic w gminie + mapka. u siebie altane mam 20m2
  3. przód na upartego pasuja od 288:wink: a tyl jak sie podetnie to tez pasuja:decayed:
  4. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany czy da sie naprawic lusterko fotochrom? do połowy sobie znikło cos słyszałem ze uzupełniaja ale czy to prawda?
  5. wielkie mi halo, tez jezdze na letnich:facepalm: szału nie ma jak ponizej 50%, czytałem ze jak zejda ponizej 40 czas na wymiane, sam byłem na przegladzie we wtorek, wyszło mi około 78-79%. co lepsze takie zblizone wartosci pokazuje mi od 3 lat.
  6. górnik roku:wink:
  7. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dom domem, a teraz powiedz mi jak zamontowac ten cały przekaznik:decayed:
  8. O kurfa, skąd masz fotkę Siemiana ? Kupiłem od niego heble i chyba przypdkowo wpadło foto do paczki:decayed:
  9. a rano sie budzisz i widzisz w łozku
  10. doskonale o tym wiem:decayed: i mam na to wyjeb....
  11. nie chciałem wiecej zeby nie obiciązac silnika i podzespolów ---------- Post dopisany at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:18 ---------- 840 było w 2010:wink: ---------- Post dopisany 23-01-2014 at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany 13-01-2014 at 00:18 ---------- tak to wyglada na dzien dzisiejszy
  12. Czasem to nie z 3.0, jak w profilu ? Bo tutaj dział silnika 1.9TDI, jeszcze ktoś się wystraszy że pali 14L przy ciezkim Bucie w miescie 1.9 tyle potrafi spalic:wink:
  13. swapa robisz na 2,7 i mody 300+ ze az takie heble?
  14. wiem, dlatego moge Ci pomoc i odsyłam : Meble pokojowe i systemowe - Fabryka Mebli BODZIO Bogdan Szewczyk Sp. j.
  15. od 2 lat mam wkladke simoty, nie jest to stozek tylko sama wkładka, efektów ubocznych nie widze, lepszych osiągów tez nie ma. Jedynie inny dzwięk zasysanego powietrza
  16. Tymek na kiedy to chcesz?
  17. heh, jedna konkretna impreza w 2013 :decayed:to teraz w 2014 chetnych X2:naughty:
  18. ja juz dzisiaj 3 razy skrobałem szyby, otwieraja sie tylko drzwi kierowcy
  19. powodzenia za spasowaniem:wink:
  20. Wolny strzelec jestem:decayed:Jade ze znajomą Info dla Moskala i Hammera, To nie ta z ostatniej imprezy
  21. w Tym roku tez jedziemy przez Kraków i 2 godzinne korki?
  22. moze juz ktos widział? Wynik na jeszcze bardziej wydajnej turbinie GTB2260VKLR Poźno wstaje ale Nm od 2500-4500
  23. :grin::grin::grin: hahahaha człek wrzucił foto z imprezy z kumpela, a tu taka szydera:decayed: W niej nie moczyłem:naughty: aa druga sprawa to poszedłem po rozum do głowy i ide sladami wulkanizatora:decayed: Only w gumie
  24. dawno mnie nie było na ,,najbardziej zjebane spoty,wiele atrakcji '' dzieje sie cos dzisiaj??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.