Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. znaczy ze nie bedzie o 4 nad ranem ,, [h=2]Everybody pomarańcze wszyscy paczą a ja tańcze''[/h]
  2. Mówie z góry, nie chce w tym roku pokoju koło Wladiego:decayed:
  3. Nawałka to nie Dżepetto : drewna nie ożywi
  4. nie miałem okazji zobaczyc jak hamuje zestaw z Esy czy jeszcze cos wiekszego, ale mysle ze najlepszym rozwiazaniem( efekty cena) jest 320, 288:wink: na zime zawsze ta 16 wejdzie i opony jeszcze tanie
  5. Nawet dzisiaj o 20 jest:wink:
  6. hmmm mam 18 8J i Et 25 tył i nic nie wystaje, nawet w 5 osób nic nie przyciera przod et30 ale spokojnie mogło by jeszcze zejsc 3 mm. przy 7,5 i dobrej oponie powinno byc na styk
  7. ciekawe jak ze spasowaniem ich
  8. Ty akurat masz pojęcie co jak co ale FMIC przy swoim robiłem z Marcinem( On i ja pierwszy raz cos takiego) a pozniej robiłem Pomidorowi przy passacie....turbo tez nie jest problemem, o ile miałbym kanał ja nie konczyłem ,,samochodówki''
  9. rok temu i 2 lata temu zmieniłem około 5-6 grudnia:decayed: jak zwykle czekam na pierwszy snieg
  10. no to moze byc ciezko, jakby chciał zrobic FMIC albo zmienic turbo itd to zapalenców kilku jest:wink:
  11. według mnie bedzie za bardzo schowane. dystans by sie przydał
  12. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie Ty jeden:wink:
  13. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    prawda taka ze na miescie miejsca do parkowania to nadaja sie ale na matiza i tico, po prostu sa za wąskie
  14. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przyznac sie kogo:decayed:
  15. jakies tam Safari II sie ma:wink:
  16. Andrzeju skoncz juz:decayed: od kilku dni se jaja robie, a ty ciagle sie napinasz:wink: masz mocniejsze auto i w dodatku w 4 łapach i z zatrzymanego nie mam szans, a jazda z rolki jest bez sensu bo mamy inne obroty , tobie nie pasuje od 30 a mi od 50 i tyle:hi:
  17. Andrzej wrzuciłes film, na którym miałem nie wystrojone auto.. czyli jakbys jechał z seryjnym AWX.
  18. no nie 2 ... ogladam po raz 30 i widze ze 3 dł tu sa:decayed: aaa i co mnie obchodzi masa... trzeba było se B5 kupic. a to ze nie jedzie z 2 tys...życie, dotsałes to dostałeś, na c**j drązyć temat
  19. no wiem wiem... dlatego 30-180 wciagam Cie z 2 dł... do 200 brakło mam drogi:wink:
  20. 235 licznikowe w 4 osoby leciałem... myslałem ze ojciec wyrwie rączkę , a siostra schowa sie pod fotel:doh:
  21. i jeszcze długo nie pojezdzisz:decayed: trzymam kciuki, zeby taki bandyta drogowy jak ty dostał bana na kolejne 10 lat:naughty:
  22. [h=5]Słowa NIEMOŻLIWE do wypowiedzenia po pijaku: Dzięki, ale nie mam ochoty na seks. Nie, dziękuję, już nie piję. Sorry, ale nie jesteś w moim typie. Dobry wieczór panie władzo, uroczy wieczór, prawda? Ale ja nawet nie znam zwrotek do „Hej Sokoły”. Masz rację, nie wdrapię się na tę latarnię.[/h]
  23. Z jakiego kraju jest gość który wchodzi do restauracji i zjada karte dań ??? Z JEMENU

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.