Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
znaczy ze nie bedzie o 4 nad ranem ,, [h=2]Everybody pomarańcze wszyscy paczą a ja tańcze''[/h]
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Mówie z góry, nie chce w tym roku pokoju koło Wladiego:decayed:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nie warto...
-
Strefa Śmiechu
Nawałka to nie Dżepetto : drewna nie ożywi
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nie miałem okazji zobaczyc jak hamuje zestaw z Esy czy jeszcze cos wiekszego, ale mysle ze najlepszym rozwiazaniem( efekty cena) jest 320, 288:wink: na zime zawsze ta 16 wejdzie i opony jeszcze tanie
-
[B8 ALL] A4 stylizacja s4 a trzeba sie pochwalić poprawione zdjecia :P
+1:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nawet dzisiaj o 20 jest:wink:
-
Jakie minimalne ET felg 18"
hmmm mam 18 8J i Et 25 tył i nic nie wystaje, nawet w 5 osób nic nie przyciera przod et30 ale spokojnie mogło by jeszcze zejsc 3 mm. przy 7,5 i dobrej oponie powinno byc na styk
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
ciekawe jak ze spasowaniem ich
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ty akurat masz pojęcie co jak co ale FMIC przy swoim robiłem z Marcinem( On i ja pierwszy raz cos takiego) a pozniej robiłem Pomidorowi przy passacie....turbo tez nie jest problemem, o ile miałbym kanał ja nie konczyłem ,,samochodówki''
-
Zmieniliście już opony ?
rok temu i 2 lata temu zmieniłem około 5-6 grudnia:decayed: jak zwykle czekam na pierwszy snieg
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no to moze byc ciezko, jakby chciał zrobic FMIC albo zmienic turbo itd to zapalenców kilku jest:wink:
-
Co sądzicie o takich alusach?
według mnie bedzie za bardzo schowane. dystans by sie przydał
-
B6 DIVISION
Nie Ty jeden:wink:
-
B6 DIVISION
prawda taka ze na miescie miejsca do parkowania to nadaja sie ale na matiza i tico, po prostu sa za wąskie
-
B6 DIVISION
przyznac sie kogo:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jakies tam Safari II sie ma:wink:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Andrzeju skoncz juz:decayed: od kilku dni se jaja robie, a ty ciagle sie napinasz:wink: masz mocniejsze auto i w dodatku w 4 łapach i z zatrzymanego nie mam szans, a jazda z rolki jest bez sensu bo mamy inne obroty , tobie nie pasuje od 30 a mi od 50 i tyle:hi:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Andrzej wrzuciłes film, na którym miałem nie wystrojone auto.. czyli jakbys jechał z seryjnym AWX.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no nie 2 ... ogladam po raz 30 i widze ze 3 dł tu sa:decayed: aaa i co mnie obchodzi masa... trzeba było se B5 kupic. a to ze nie jedzie z 2 tys...życie, dotsałes to dostałeś, na c**j drązyć temat
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no wiem wiem... dlatego 30-180 wciagam Cie z 2 dł... do 200 brakło mam drogi:wink:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
235 licznikowe w 4 osoby leciałem... myslałem ze ojciec wyrwie rączkę , a siostra schowa sie pod fotel:doh:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i jeszcze długo nie pojezdzisz:decayed: trzymam kciuki, zeby taki bandyta drogowy jak ty dostał bana na kolejne 10 lat:naughty:
-
Strefa Śmiechu
[h=5]Słowa NIEMOŻLIWE do wypowiedzenia po pijaku: Dzięki, ale nie mam ochoty na seks. Nie, dziękuję, już nie piję. Sorry, ale nie jesteś w moim typie. Dobry wieczór panie władzo, uroczy wieczór, prawda? Ale ja nawet nie znam zwrotek do „Hej Sokoły”. Masz rację, nie wdrapię się na tę latarnię.[/h]
-
Strefa Śmiechu
Z jakiego kraju jest gość który wchodzi do restauracji i zjada karte dań ??? Z JEMENU