Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. Tylko zebys zasnał przed noca:decayed: a tak serio tez jestem tego zdania ze teraz jakbym miał pakowac PLN to tylko w T benzyne, jak kupowałem klekota to ON był po 4 zł.
  2. ja dzisiaj odpadam, LM i jeszcze 5 setów do ugrania
  3. MAGIC87 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    u mnie to samo, kazdy mysli ze jest blow-off:grin: podstawa do duze DP 2,5 cala i wywalic reszte tłumików
  4. tez przez to przechodziłem. ja podważałem płaskim śrubokrętem, ogolnie jest bardzo ciasno zeby to wszystko upchac
  5. pokaz film jak piotrek siadl do Ciebie (115 kg) dostałes z 5 dł a tak to wrzuciłes kreske 1720 kg vs 1500
  6. zapomniałes mnie dopisac:decayed: podpis sie zgadza, auto sleeper jak cholera:wink:
  7. moj wujek zajmuje sie tapicerstwem.. jutro zapytam co i jak... dzisiaj najebaka po wesleu
  8. 16 ponoc wchodza:wink: sam jeszcze nie zakupiłem felg na zime:decayed: i do takiego moda 320 to minumum
  9. jakies mam:wink: podrzuce na PW jak znajde ---------- Post dopisany at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany at 08:54 ---------- A8 3.0 TDI 240 PS:wink: 30-180 km/h i jeszcze passat B5fl 190/400 na 15stkach:decayed: i jeszcze druga z A8
  10. niedługo mozna bedzie z tych filmow złozyc cos pełnometrażowego
  11. zdrowe turbo k03/k03s da spokojnie 1 bar przy 2300obr i wtedy tdikowi mowimy papa tylko 2 bieg sie równo trzymałem Nm mi nie pomogły, a pozniej systematycznie do przodu
  12. reszte YT skasował... ponoc tresci rasistowskie
  13. ile razy mam Ci to pokazywac? 30-180?
  14. on jak zawsze , pisze ze wpadnie a lezy i złopie piwsko i wpier.... hamburgiery z maca:decayed: ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ---------- 195 Km to ma BEX andrzeja, który z rolki od 30 dostaje odemnie a od 40 powiedzmy ze przy 180 km/h jest równo ze mna:wink: wiec nie ma bata zeby miał 190:grin:
  15. dostałem jakies filmy sa to bedzie widac ile:wink: dla mnie 1.8T legitymuje sie moca 200-205 km:wink: takie mam odczucia
  16. Tymek czekam na Ciebie. dawno nie widziałem twojego ryja:decayed:
  17. moze jutro cos zrobimy? jestem na miescie
  18. niebezpiecznie to jest walic bez gumy ( tak by to powiedział jeden z naszych kolegów)
  19. przy 200 PS i 400 Nm spokojnie wystartujesz na kapciu 225:wink: 60Ft mozna zrobic w 2,3 s
  20. nie bedzie kolejnego moda? juz bys chciał S4 po softach wciagac
  21. oj dziewczyny, dziewczyny No Cicho juz Cicho:decayed: Wszystko przez pomidora, 4 lata spokoju, raz przyjechał i....
  22. BQ moze i da sie wiecej, ale po co komu nadmierny dym, a 5 KM w ta czy w ta jest nie odczuwalne
  23. buhahahah:grin::grin::grin: dobrze ze nie było
  24. jak do kazdego modzonego auta:wink: tylko do 3900 sie kreci? myslałem ze do 4100 spokojnie bedzie ciągneło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.