Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Tylko zebys zasnał przed noca:decayed: a tak serio tez jestem tego zdania ze teraz jakbym miał pakowac PLN to tylko w T benzyne, jak kupowałem klekota to ON był po 4 zł.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja dzisiaj odpadam, LM i jeszcze 5 setów do ugrania
-
Głośny rasowy wydech w Audi A4 B6 2.5TDI?
u mnie to samo, kazdy mysli ze jest blow-off:grin: podstawa do duze DP 2,5 cala i wywalic reszte tłumików
-
Przeciągnięcie kabli głośnikowych
tez przez to przechodziłem. ja podważałem płaskim śrubokrętem, ogolnie jest bardzo ciasno zeby to wszystko upchac
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
pokaz film jak piotrek siadl do Ciebie (115 kg) dostałes z 5 dł a tak to wrzuciłes kreske 1720 kg vs 1500
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
zapomniałes mnie dopisac:decayed: podpis sie zgadza, auto sleeper jak cholera:wink:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
moj wujek zajmuje sie tapicerstwem.. jutro zapytam co i jak... dzisiaj najebaka po wesleu
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
16 ponoc wchodza:wink: sam jeszcze nie zakupiłem felg na zime:decayed: i do takiego moda 320 to minumum
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
jakies mam:wink: podrzuce na PW jak znajde ---------- Post dopisany at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany at 08:54 ---------- A8 3.0 TDI 240 PS:wink: 30-180 km/h i jeszcze passat B5fl 190/400 na 15stkach:decayed: i jeszcze druga z A8
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
niedługo mozna bedzie z tych filmow złozyc cos pełnometrażowego
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zdrowe turbo k03/k03s da spokojnie 1 bar przy 2300obr i wtedy tdikowi mowimy papa tylko 2 bieg sie równo trzymałem Nm mi nie pomogły, a pozniej systematycznie do przodu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
reszte YT skasował... ponoc tresci rasistowskie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ile razy mam Ci to pokazywac? 30-180?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
on jak zawsze , pisze ze wpadnie a lezy i złopie piwsko i wpier.... hamburgiery z maca:decayed: ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ---------- 195 Km to ma BEX andrzeja, który z rolki od 30 dostaje odemnie a od 40 powiedzmy ze przy 180 km/h jest równo ze mna:wink: wiec nie ma bata zeby miał 190:grin:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dostałem jakies filmy sa to bedzie widac ile:wink: dla mnie 1.8T legitymuje sie moca 200-205 km:wink: takie mam odczucia
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tymek czekam na Ciebie. dawno nie widziałem twojego ryja:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
moze jutro cos zrobimy? jestem na miescie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
niebezpiecznie to jest walic bez gumy ( tak by to powiedział jeden z naszych kolegów)
-
wykres po hamowni do oceny + pytania
przy 200 PS i 400 Nm spokojnie wystartujesz na kapciu 225:wink: 60Ft mozna zrobic w 2,3 s
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wbijaj:wink:
-
Turbo od 130 i walek SDI (1y czy aaz)
nie bedzie kolejnego moda? juz bys chciał S4 po softach wciagac
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
oj dziewczyny, dziewczyny No Cicho juz Cicho:decayed: Wszystko przez pomidora, 4 lata spokoju, raz przyjechał i....
-
[B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL
BQ moze i da sie wiecej, ale po co komu nadmierny dym, a 5 KM w ta czy w ta jest nie odczuwalne
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
buhahahah:grin::grin::grin: dobrze ze nie było
-
A4 2.0 TDI CR Wirus 138 > 175KM, 340 > 429 Nm Opinie?
jak do kazdego modzonego auta:wink: tylko do 3900 sie kreci? myslałem ze do 4100 spokojnie bedzie ciągneło