Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. 1510 kg Oska bez zapasu na rezerwie audio w bagazniku około 40 kg:wink:
  2. jak tam po świętach? Piotrek wytłumacz sie jak wytrzymałeś wigilie bez mięsa:decayed:
  3. chyba sobie kupie na wiosne:decayed:
  4. byle 16 cali i et mniejsze niz 42
  5. szkoda ze nie ma juz nowych odcinków bomby:decayed:
  6. pies do budy wchodzi czy buda do psa?
  7. tez stawiam 1000-1100 zl, na poczatku 2010 Rs6 18 z oponami 4,5 mm kupiłem za 1200 zł
  8. Nakładki 3D na hamulce // zaciski hamulcowe BREMBO (3791112773) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  9. sklep mojego sąsiada ze wsi:decayed: pamietam jak zaczynał z jednym małym sklepikiem nie wiekszym niz 40 m2 Nawet praktyki miesieczne w technikum tam miałem Szukałem na tej stronie i są dosyć ciekawe kofiguracje. Jak później wygląda gwarancja jesli kupie z tej stronki? Własnie wpadł mi w oko MSI ale nic nie wiem o tej firmie No i nie przepadam za kupowaniem z neta a co dopiero laptopa ale jeśli wszystko z nimi ok to może się skusze gwarka prawdopodobnie D2D , nie wiem skad jestes, ale maja kilkanascie sklepów w PL w duzych miastach wiec moze warto podjechac i kupic na miejscu
  10. Potwierdzam Oliś w Donie
  11. a staniemy na rumunki koło siewierza ?
  12. wpadajcie:decayed: teraz troche zimno ale w sezonie letnim spoty codzinnie:wink: BTW Kto jedzie do bukowiny w 2014? Michał, Sysiek? Moze Oliś?
  13. każdy kiedyś zaczyna ja byłem dopiero 3 razy :decayed: przed pierwszym wyjazdem mnie straszyli że świeżak kupuje vódę itp. :grin: Uwierz mi, ze musialbys samochod sprzedac aby kupic wystarczajaca ilosc vodki :-) No no Grzesiu mam nadzieje ze w 2014 znowu sie napijemy:decayed: i Obym w tym roku zobaczył fajerwerki
  14. sklep mojego sąsiada ze wsi:decayed: pamietam jak zaczynał z jednym małym sklepikiem nie wiekszym niz 40 m2 Nawet praktyki miesieczne w technikum tam miałem
  15. Zależy do czego się używa auta, na jakich trasach, jakie prędkości/ obroty i co kto lubi. jezdziłem codzinnie do pracy 60 km na przelocie:wink: predkosciami około 100-140
  16. Nie jezdzi sie codzinnie z noga w podłodze, ale swoje tez pod d*pie dostraje. Jak ma sie cos popsuc to i na serii poleci
  17. jezdzic sie da na pełnym przelocie, czasem troche podenerwuje:decayed: szczegolnie tych co siedza z tyłu,
  18. ja ostatnio kupiłem Lenovo Lenovo - IBM G700 i5-3230M/8GB/1000/DVD-RW GT720M - Notebook / Laptop 17,3" - Sklep komputerowy - X-KOM.PL
  19. odpadam, jak co poniedziałek trening:kwasny:
  20. A kto by chciał takie ramki ? http://img812.imageshack.us/img812/3836/nsgv.jpg' alt='nsgv.jpg'> Uploaded with ImageShack.us[/img]
  21. zrobienie samego programu do AJM, AWX czu AVF nie wykonczy motoru:wink: to tylko dodatkowe 30 KM mysle ze sa i tacy którzy spokojnie 200 tys zrobili i nic sie nie dzieje
  22. 70 tys zrobione i mody masz w podpisie:wink: prawie 4 lata tak smigam odpukac nic jeszcze nie padło
  23. przod tył ok inne szerokosci, osadzenie ale nie na tej samej osi
  24. ja na tej hamowni miałbym 17X tam gdzie sie hamowałes zapewne:wink: nie ma cudów juz nie raz pisałem, u nas w czewie jest tuner który z AVB robi 165 KM i 400 Nm, a AWX 180 i 430 i co lepsze on w te wyniki wierzy w 100% , sroka za OT
  25. Ja serwisuje u goscia który kiedy robił w servisie seata. Otworzył swoje a ceny duzo lepsze niz w ASO

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.