Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Avf po wirusie
1510 kg Oska bez zapasu na rezerwie audio w bagazniku około 40 kg:wink:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak tam po świętach? Piotrek wytłumacz sie jak wytrzymałeś wigilie bez mięsa:decayed:
-
A4 B6 seryjny zderzak przód + dokladka z cupry
chyba sobie kupie na wiosne:decayed:
-
Jakie felgi
byle 16 cali i et mniejsze niz 42
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
szkoda ze nie ma juz nowych odcinków bomby:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
pies do budy wchodzi czy buda do psa?
-
ile warte sa felgi
tez stawiam 1000-1100 zl, na poczatku 2010 Rs6 18 z oponami 4,5 mm kupiłem za 1200 zł
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nakładki 3D na hamulce // zaciski hamulcowe BREMBO (3791112773) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Laptop do 2,5k
sklep mojego sąsiada ze wsi:decayed: pamietam jak zaczynał z jednym małym sklepikiem nie wiekszym niz 40 m2 Nawet praktyki miesieczne w technikum tam miałem Szukałem na tej stronie i są dosyć ciekawe kofiguracje. Jak później wygląda gwarancja jesli kupie z tej stronki? Własnie wpadł mi w oko MSI ale nic nie wiem o tej firmie No i nie przepadam za kupowaniem z neta a co dopiero laptopa ale jeśli wszystko z nimi ok to może się skusze gwarka prawdopodobnie D2D , nie wiem skad jestes, ale maja kilkanascie sklepów w PL w duzych miastach wiec moze warto podjechac i kupic na miejscu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Potwierdzam Oliś w Donie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a staniemy na rumunki koło siewierza ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wpadajcie:decayed: teraz troche zimno ale w sezonie letnim spoty codzinnie:wink: BTW Kto jedzie do bukowiny w 2014? Michał, Sysiek? Moze Oliś?
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
każdy kiedyś zaczyna ja byłem dopiero 3 razy :decayed: przed pierwszym wyjazdem mnie straszyli że świeżak kupuje vódę itp. :grin: Uwierz mi, ze musialbys samochod sprzedac aby kupic wystarczajaca ilosc vodki :-) No no Grzesiu mam nadzieje ze w 2014 znowu sie napijemy:decayed: i Obym w tym roku zobaczył fajerwerki
-
Laptop do 2,5k
sklep mojego sąsiada ze wsi:decayed: pamietam jak zaczynał z jednym małym sklepikiem nie wiekszym niz 40 m2 Nawet praktyki miesieczne w technikum tam miałem
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
Zależy do czego się używa auta, na jakich trasach, jakie prędkości/ obroty i co kto lubi. jezdziłem codzinnie do pracy 60 km na przelocie:wink: predkosciami około 100-140
-
Przejechane kilometry i czas po chipie
Nie jezdzi sie codzinnie z noga w podłodze, ale swoje tez pod d*pie dostraje. Jak ma sie cos popsuc to i na serii poleci
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
jezdzic sie da na pełnym przelocie, czasem troche podenerwuje:decayed: szczegolnie tych co siedza z tyłu,
-
Laptop do 2,5k
ja ostatnio kupiłem Lenovo Lenovo - IBM G700 i5-3230M/8GB/1000/DVD-RW GT720M - Notebook / Laptop 17,3" - Sklep komputerowy - X-KOM.PL
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
odpadam, jak co poniedziałek trening:kwasny:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A kto by chciał takie ramki ? http://img812.imageshack.us/img812/3836/nsgv.jpg' alt='nsgv.jpg'> Uploaded with ImageShack.us[/img]
-
Przejechane kilometry i czas po chipie
zrobienie samego programu do AJM, AWX czu AVF nie wykonczy motoru:wink: to tylko dodatkowe 30 KM mysle ze sa i tacy którzy spokojnie 200 tys zrobili i nic sie nie dzieje
-
Przejechane kilometry i czas po chipie
70 tys zrobione i mody masz w podpisie:wink: prawie 4 lata tak smigam odpukac nic jeszcze nie padło
-
Czy taka kombinacja felg jest dopuszczalna ?
przod tył ok inne szerokosci, osadzenie ale nie na tej samej osi
-
Rekord Polski na pompkach 073BA i GTB2260VK na ON :-)
ja na tej hamowni miałbym 17X tam gdzie sie hamowałes zapewne:wink: nie ma cudów juz nie raz pisałem, u nas w czewie jest tuner który z AVB robi 165 KM i 400 Nm, a AWX 180 i 430 i co lepsze on w te wyniki wierzy w 100% , sroka za OT
-
Kto z was serwisuje samochód w ASO ?
Ja serwisuje u goscia który kiedy robił w servisie seata. Otworzył swoje a ceny duzo lepsze niz w ASO