Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chyba wiekszosc bedzie:wink:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
bedzie tez kilka innych 600++
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tea skończyłem 3 klasy podstawówki + przedszkole, i potrafię czytać i nie tylko ja to widziałem. jak masz jaja wklej wycinek rozmowy o wsadzeniu turbo z saaba
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie pojebały. czytałem dokladnie to co pisałes:decayed: masz lipe... jestes jedyny na tym forum który chce zrobic 280 Kuca za 4000 zł
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tea ja mysle ze zrobi tym taniej te 280 KM niz Ty:decayed:. Ty chciałes PRZEPŁACIĆ i za 4000 zł zrobic 280 Kuca:facepalm:
-
fajne lampy do a4 b6 co o nich sądzicie ??
dla Ciebie moze spoko, ale z daleka wali po oczach:facepalm:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wirnik prawdopodobnie pochodzi z Farela
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ponoc 1.1:decayed: i wciąga gargamela
-
Wskaźnik boost
ja mam w kolektorze wywiercony otworek i wkrecony taki króciec z LPG
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
king of Tschenstochau
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Co sie z wami dzieje? tydzien czasu bez spamu:facepalm:
-
Filtr powietrza K&N co i jak? Wasze opinie.
lepsze sapanie turbo bedzie:wink: ja czyszcze kilka razy w roku powietrzem z kompresora + mycie w wodzie
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
:grin: :grin::grin::grin:a no taaa 1800 KG B5 Avant FWD z AKN pod maska:naughty:
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
No to najlepszym rozwiazaniem bylo by kupienie Ibizy/polo. miałem ibize i 13 cali stalówka miesci sie jak złoto:wink: samo auto wazy 1050 Kg:naughty: wiec koniec kresek z B5:facepalm: jezdze tylko z B6 badz B7:kox:
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
Tu nie chodzi o różnice w średnicy tylko o masę . 15 stal + oponka 195/65 to najlżejsze i najszybsze rozwiązanie jeśli jesteś w stanie w miarę trakcję ogarnąć , a z rolki przy dobrym asfalcie są szanse na trakcję już na 2 . Poza tym czy to 15 czy 18 średnica powinna być ta sama lub bardzo zbliżona. Yo. 15 alu z opona 195/65 wazyła 17,5 kg.... moje RS z opona 225 waza 22.6 KG:wink: Czy to ma jakis wpływ na osiagi ?
-
Opinie na temat 1.9 TDI 116 KM.
Adrian
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
skoncz bo nigdy nie miałes wiekszego koła niz 16:decayed: zreszta Ty i tak robisz 280 PS z 1.8T za 4 tys zł na turbinie z saaba:facepalm: :grin:
-
Opinie na temat 1.9 TDI 116 KM.
bierz AJM:wink: pompowtryski mozna spokojnie kupic za 800 zl( za tyle poszły moje z AWX) paliwo leje na bliskiej , shelu, luk oil i na kazdej innej stacji. korekcje zawsze na tym samym poziomie.
-
B7 z duzym dieslem np 4.2
wydaje mi se ze nie ma sensu sie bawic w swapa, lepiej i taniej wyjdzie sprzedac i kupic juz gotowe 3.0 dwa ze 3.0 + soft i wez rusz 600 Nm w FWD:decayed:
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
po pierwsze nie 130 Km tylko 150, dwa ze jechałem z pasazerem 115 KG i sam waze wiecej niz ten co jechał w B5:wink: tak jak nie raz mówilismy ze kazde 100 Kg to jak 10 KM:wink: czyli B5 z kierowca 1500 KG i moje z pasazerem 1720. czyli 1500 KG i 150KM Vs 1700 i ( ch wie ile KM) + koła 15 cali i opona 195 VS 18 cali i opona 225:grin: i o to cała prawda dlaczego taki wynik
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
bo moj padzioch to całkowicie dziwny przypadek:decayed: hamownia pokazuje 166, czasem wciagnie B6 TDI 190/400 a czasem dostanie od passata 190/400:facepalm: i wez to ogarnij
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Oli na twoim miejscu przestałbym chodzic w rurkach tylko szukał moro na pobliskim bazarku Wróci pobór do wojska? Wiceszef MON: To konieczność - Sfora
-
B6 DIVISION
Ta. Coś cie dawno tu nie było:whistling: dochodze do siebie po ogolnopolskim w Ostrowie wielkopolskim
-
B6 DIVISION
Audi A4 1,9Tdi130KM Oryginalny przebieg! nowy rozrząd! wymieniony olej Wodzisław Śląski ? Tablica.pl to sa sportowe fotele?
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
:shock3: jak zawsze mistrzostwo