Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. ciagle szłysze ten smiech dziewczyny a allegro:grin: ubic idiotke to mało
  2. 1400 Vs 1700:naughty: 15 cali vs 18 cali:decayed: Pokaz kreske jak sie przesiadłes do TEA i było po równo z KG:decayed: ale cos mi sie wydaje ze kamera tego juz nie obejmowała bo było za daleko:jerk:
  3. z własnego dosiwadczenia wiem ze od 0-100 w osce to nawet jak masz 30-40 Km róznicy to winik nie jest z góry przesadzony. majac 400 Nm bardzo latwo sie slizga na 1-2 biegu( jedynka w sumie nie istnieje) dopiero powyzej 100 km/h widac róznice w mocach.
  4. Tea gratulacje:wink: jak na serie to przyzwoicie jedzie. duzo nie wygrałem:shock3: zrobisz soft to moge szukac ale szczaw na nasypie, bo twojego tylnego zderzaka nie zobacze nawet
  5. kopciłby chocby dlatego ze mały IC:wink: ogarnij sobie wszystkie graty i dopiero jedz a korekte
  6. Deva dobrze mówi:wink: ciekawe co wtryski na to,czy podołaja czy bedzie max 175 km
  7. MAGIC87 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    ja zamontowałem na ori gumach, to tłumika dospawałem pręty
  8. To ty byłes? chyba 3 raz w tym roku:decayed: Nie byłem i pisałem TEA na fejsie ze mnie nie bedzie, piz*ziło jak w kieleckim
  9. a co to za kreski jak za oknem deszcz:naughty: tłakcji nie bedzie
  10. pomidor i jego Passat hajlajn w tedeiku od Mirka handlarza ma sie pojawic:naughty:tak ze do 20stej:naughty:
  11. dach jeszcze ok, ale maska i klapa... mi sie nie podoba. koza straszna, mysle ze dało by rade sie przeczołgać pod autem
  12. Chłopaki prosiłbym o pomoc dla mojego kuzyna. kazdy z nas codziennie wyrzuca kilka sztuk.
  13. MAGIC87 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    pozostawienie koncowegonic nie da:decayed: trzeba ciac i spawac całosc:wink: jakis tam kolejny film
  14. + 1 tez mam 3 lata te same i wszystko ok wszystko było cacy do niedzieli.... spaliło sie o to takie dziadostwo, jest nie rozbieralne mysle ze dokupic tez sie nie uda, pozostaje rozebrac za pomoca młotka i zobaczyc co jest w srodku
  15. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    moze i fajnie wygladaja ale ori i tak ladniejsze ja bym wstawil ori Sebastian ori mam... leza w szafie. mam taka nadzieje ze to opornik padł
  16. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    miał ktos moze problemy z takim oto tajwanskim gów...? LAMPY DIODOWE AUDI A4 B6 SEDAN 00-04 RED WHITE LED (3500991517) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. prawa strona odmówiła posłuszeństwa
  17. 330? tosz to talib miał kupic... i ponoc miało byc i kto i kto i kto:naughty:
  18. nie nie powinni stanac ludzie wolno jada
  19. tam gdzie AWX sie konczy BRD jedzie dalej,o jakies 300 obrotów więcej:wink:
  20. To jaka jest różnica pomiędzy samymi silnikami AVB vs AJM, że jest 15 KM różnicy? soft, pewnie doladowanie minimalnie wieksze
  21. miałes BRD? czy powielasz to co reszta pisze?
  22. Ja na miejscu kolegi poszedł bym w ,, tani'' setup turbo AWX + soft, ewentualnie FMIC 10 KM w ta czy w ta jest mało odczuwalne
  23. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wiem czy na takim ET Tobie nie bedzie przycierać. Opona pewnie 205 bedzie? nie nie bedzie to ja mam 8J i et 25:wink:
  24. seryjne a AJM tez wytrzyma 200/400:wink: chyba ze bedziesz scigał sie codzinnie z własnym cieniem,
  25. polecam odrazu 320 i 288:wink: i w 16 cali tez to upchasz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.