Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ciagle szłysze ten smiech dziewczyny a allegro:grin: ubic idiotke to mało
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
1400 Vs 1700:naughty: 15 cali vs 18 cali:decayed: Pokaz kreske jak sie przesiadłes do TEA i było po równo z KG:decayed: ale cos mi sie wydaje ze kamera tego juz nie obejmowała bo było za daleko:jerk:
-
wykres po hamowni do oceny + pytania
z własnego dosiwadczenia wiem ze od 0-100 w osce to nawet jak masz 30-40 Km róznicy to winik nie jest z góry przesadzony. majac 400 Nm bardzo latwo sie slizga na 1-2 biegu( jedynka w sumie nie istnieje) dopiero powyzej 100 km/h widac róznice w mocach.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tea gratulacje:wink: jak na serie to przyzwoicie jedzie. duzo nie wygrałem:shock3: zrobisz soft to moge szukac ale szczaw na nasypie, bo twojego tylnego zderzaka nie zobacze nawet
-
wykres po hamowni do oceny + pytania
kopciłby chocby dlatego ze mały IC:wink: ogarnij sobie wszystkie graty i dopiero jedz a korekte
-
wykres po hamowni do oceny + pytania
Deva dobrze mówi:wink: ciekawe co wtryski na to,czy podołaja czy bedzie max 175 km
-
Głośny rasowy wydech w Audi A4 B6 2.5TDI?
ja zamontowałem na ori gumach, to tłumika dospawałem pręty
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To ty byłes? chyba 3 raz w tym roku:decayed: Nie byłem i pisałem TEA na fejsie ze mnie nie bedzie, piz*ziło jak w kieleckim
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a co to za kreski jak za oknem deszcz:naughty: tłakcji nie bedzie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
pomidor i jego Passat hajlajn w tedeiku od Mirka handlarza ma sie pojawic:naughty:tak ze do 20stej:naughty:
-
[A4 B5] Czarna mamba by Sebero
dach jeszcze ok, ale maska i klapa... mi sie nie podoba. koza straszna, mysle ze dało by rade sie przeczołgać pod autem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Chłopaki prosiłbym o pomoc dla mojego kuzyna. kazdy z nas codziennie wyrzuca kilka sztuk.
-
Głośny rasowy wydech w Audi A4 B6 2.5TDI?
pozostawienie koncowegonic nie da:decayed: trzeba ciac i spawac całosc:wink: jakis tam kolejny film
-
[A4 B6 Sedan] Skąd wziąć takie tylne lampy?
+ 1 tez mam 3 lata te same i wszystko ok wszystko było cacy do niedzieli.... spaliło sie o to takie dziadostwo, jest nie rozbieralne mysle ze dokupic tez sie nie uda, pozostaje rozebrac za pomoca młotka i zobaczyc co jest w srodku
-
B6 DIVISION
moze i fajnie wygladaja ale ori i tak ladniejsze ja bym wstawil ori Sebastian ori mam... leza w szafie. mam taka nadzieje ze to opornik padł
-
B6 DIVISION
miał ktos moze problemy z takim oto tajwanskim gów...? LAMPY DIODOWE AUDI A4 B6 SEDAN 00-04 RED WHITE LED (3500991517) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. prawa strona odmówiła posłuszeństwa
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
330? tosz to talib miał kupic... i ponoc miało byc i kto i kto i kto:naughty:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie nie powinni stanac ludzie wolno jada
-
Turbo + fmic + soft = 170 km ??
tam gdzie AWX sie konczy BRD jedzie dalej,o jakies 300 obrotów więcej:wink:
-
[B5/B6] Czym się różni turbinka z AJM`a 115 km [B5], a turbinka z AVB`ka 101 km [B6]
To jaka jest różnica pomiędzy samymi silnikami AVB vs AJM, że jest 15 KM różnicy? soft, pewnie doladowanie minimalnie wieksze
-
Turbo + fmic + soft = 170 km ??
miałes BRD? czy powielasz to co reszta pisze?
-
Turbo + fmic + soft = 170 km ??
Ja na miejscu kolegi poszedł bym w ,, tani'' setup turbo AWX + soft, ewentualnie FMIC 10 KM w ta czy w ta jest mało odczuwalne
-
B6 DIVISION
Nie wiem czy na takim ET Tobie nie bedzie przycierać. Opona pewnie 205 bedzie? nie nie bedzie to ja mam 8J i et 25:wink:
-
Mocniejsze sprzęgło do 1.9tdi 115km
seryjne a AJM tez wytrzyma 200/400:wink: chyba ze bedziesz scigał sie codzinnie z własnym cieniem,
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
polecam odrazu 320 i 288:wink: i w 16 cali tez to upchasz