Treść opublikowana przez MAGIC87
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
to jeszcze nie byłeś aż tak najeb.... skoro widziałeś że bateria padała:decayed: ja ,,swoim'' narobiłem tyle zdjec, ze az film sie zerwał około 3:naughty:
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
chcesz zrobic auto na 200++ a na razie to raczkujesz:wink: proponuje zlecic to jakiejś firmie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
przypomnij sobie jak latałeś w ostrowie wielkopolskim:decayed: wiec nie kozacz:naughty: bo polecisz jak 25 kg worek z kartoflami
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja od tygodnia staram sie nauczyć, jak dobrze usmażyć naleśniki... nie ma czasu na forum siedziec
-
Jaki IC do B6?
2 IC maja wydajnosc FMIC:wink: chyba ze cos wielkiego wsadzisz, ale za to bedzie większy lag
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
w tej samej kasie albo i mniejszej masz częsci z FMIC.pl:wink:
-
Jaki IC do B6?
2,5 TDi nie ma przypadkiem 2 SMIC? 140 wydaje mi sie za mała:wink:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
tez chciałem sie przejechac z toba ale nie było juz okazji:whistling:
-
Swap v8
przeciez nie od dzisiaj wiadomo ze mocy za kilo kiełbasy i litr mleka sie nie zrobi. na głupie TDI 200 PS trzeba spokojnie 5-7K odłozyc
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
mysle ze Ori Caha była by lepszym rozwiazaniem:wink:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ciągnik liczy sie razy 2 a kombajny razy 5. Chyba że jebniesz combosa to wtedy dodatkowa premia. A i jeszcze powinno sie oceniać styl jak w skokach Szymon ile to Twoje auto teraz kreci do złotówki? Jakieś 3,6 powinno być z LC ile to waży ? 2010 kg kawał hebla, ale za to bezpieczny:wink:
-
Swap v8
+ wydech i heble:wink:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
i co z tego ? i tak każdy musi sie przekonac na własnej skórze bo i tak nie uwierzy czego Ty jestes zywym przykłądem hamuja hamuja:wink: kolega zapier.... sie piszczelami o schowek jak ze 150 poszło do 0:wink: 288 to nadaje sie do Ibizy
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
To chyba Bukowina za ponad 6 miesięcy Te tee syneeek... Nie mów hop Napaćkane z japca kaja teee synek, twoja kolej:decayed:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
To chyba Bukowina za ponad 6 miesięcy
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Szymeniu by powiedział to samo o Tobie czy mnie z czym do ludzi, troche pokory młody:naughty:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
dało sie dało.... słowa z CB ,,, tylko zebyscie sie tymi A4 nie pozabijal'' po drodze na sam koniec jadac z Olim zapałało sie B5 2,5 TDi:decayed: chciał sie brac, ale dostał sromotny wpi.....
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Co wy tam macie? 2.7? to jest ESA? Nie to jest 2,5 TDI Beka ze mnie jak co druga osoba tak myslała:decayed: i co ESA??? no ESA:decayed:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Co wy tam macie? 2.7? to jest ESA? Nie to jest 2,5 TDI
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
taaa i Ty mu wierzysz , pokoj do 4 był otwarty a Tomasz mówił że słyszał w nocy jakieś jęki Nie byl, spałem obok i nie moglem zasnąć przez to walenie w drzwi i okna :/ Naciapane z sedesu ... Tylko, że Mefjowi nie otworzył czornego kumpel, a MAGIC był w pokoju z Olim i kkrawatem dwie różna historie, ten sam finał. Najlepsze, wchodzę rano do magica, oliego i krawata, zapalam światło, magic się podnosi i do oliego z ryjem: "OSAMA I TAK CIE za***rdoli" <------ YEBŁEM!!
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
taaa i Ty mu wierzysz , pokoj do 4 był otwarty a Tomasz mówił że słyszał w nocy jakieś jęki oli nastepnym razem nie bedzie tylko karuzeli, ale polecisz jak worek ziemniaków na miejscowym bazarku. zaplacic za nocleg i spac w aucie:decayed:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
taka ruina ze mucha nie siada:decayed:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
+1:wink:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Dzięki za kolejny świetny zlot:wink: miło było poznać nowe osoby, a także zobaczyć stare mordy po kilku miesiącach:kox: Mam nadzieje ze w przyszłym roku uda się też przyjechać w piątek na %%%
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
[MENTION][/MENTION] no grubo w c**j, pokój żeście zamknęli i cala noc spałem w aucie