Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
osłony idzie dostac uzywki czy tylko nowe? i w jakiej kasie? reszta p&p?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
288, tył mi sie juz skonczył i nie chce juz serii, przod wpadnie pozniej jak uda sie sprzedac felgi zimowe z oponami:decayed: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/kompletne-hamulce-tyl-288-nowe-zdjecia-280703/
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
pany czy tylny zestaw od Q podejdzie pod FWD? czy cos trzeba przerabiac?
-
Co wybrać a4 b7 - 1.6 czy 2.0 wszystko benzyna
w weekend miałem okazje jechac ibiza 1.5 85 Km. wiec osiagi pewnie identyczne jak B7 1.6. wrazenia nie do opisania. spocone plecy, do wyprzedzania szukujesz sie 30 sekund. powiem tak sam miałem keidys ibize SDI i tez mi wystarczała, bo nie miałem mocniejszego auta w rekach. aaa i bajeczka 6,5 litra... ok. mi skoxowany diesel spalił kiedys 3.1 litra na odcinku 20 km:wink: nawet film mam na telefonie nagrany
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
czteroślad ma 2 razy wieksze prawdopodobienstwo ze cos złapie
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
zwłaszcza że jedziesz nie swoim autem i w dodatku za pasażera na tylnej kanapie:polew: jednak swoim... sysiek złotówa i nie chce mnie zabrac za 17 zł jego strata jade swoim
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
ja zbieram kurz z odkurzacza o rozrzucę po całym aucie... jade sie napier.... i nie bede marnował czasu na porzadki
-
Zmiana Dolotu Audi A4 B5 1.8
w sumie co tydzien sie pojawia... temat uturbienia 1.8 ADR, swapa z 1.6 na 1.8T, wkladania magnetyzerów dolotów itd... trzeba przemyslec przed zakupem, jak chce sie mocy to jedynie 1.8T trzeba brac badz diesla + 5 K na graty i masz 200 PS
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
2,5 TDI syska po sofcie wciagło takiego golfa:wink: sorka za OT, ale taki gofer szału nie robi:wink:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to tak samo jaky mówił ,,na co komu 20Cm... jak wklada tylko sam łeb'' Ty nie masz tego problemu, wkładasz całe 5cm i juz jesteś zagłębiony do końca :polew: Synek hamuj bajere... Tylko ty z naszego grona ruchasz w gumie ( mięczak ) Dwa nie bede pisał na forum co opowiadasz jak sie napier.... ---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ---------- A Ty sie nie smiej bos jeszcze nie moczył
-
Zmiana Dolotu Audi A4 B5 1.8
2,4 V6 nie jedzie duzo lepiej od ADR:wink: jedyniy sensowny swap to 1.8 T ---------- Post dopisany at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ---------- Napisz do OliB5, on robił swapa z 1.6 na 1.8 T i 3 K to za mały budżet
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to tak samo jaky mówił ,,na co komu 20Cm... jak wklada tylko sam łeb''
-
Zmiana Dolotu Audi A4 B5 1.8
z Tym V6 to tez sie rozpedziłes:wink: no chyba ze 3.0 by wsadził albo 2,7TT:wink:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja wczoraj zrobiłem ponad 150 km ibiza 1.4 85 KM:grin: w dodatku w 5 osób. dej pan spokoj. szkoda ze Piotrka na miescie nie upolowałem bo była by krecha:naughty:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
wyjazd na d*py do centrum, night cluby te sprawy wszystko w planie, łapiemy blachary będzie nocne branie:slina::polew::polew::polew::polew: Chyba się wybiorę przyjedz przyjedz:naughty:w bukowinie była taka kolejka ze nie dopchałem sie do fury zeby zobaczyc
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Gratki
-
Audi A3 , 1.9 TDI - 200HP to dopiero poczatek
no tez FMIC razi po oczach, ale wybacza sie bo bedzie 200+++
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Tnij sprężyny po co odrazu ciąć płynna regulacja
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Piotrze (igo) ale u Ciebie na palcach jednej reki moge policzyc strzał z pod swiateł z 2,5 tys dwa ze waga robi swoje. częsciej przeguby padaja:decayed:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ja Pamiętasz, że śpi ze mną? moja niestety nie pojedzie.... uczy sie do poprawkowego egzaminu gimnazjalnego
-
1.8t Biturbo czy jest sens???
i gdzie to upchnie:wink: takich wynalazków jeszcze nie widziałem
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
najlepsza i najtansza opcja bedzie wsadzenie AWX/AVF. turbo spokojnie za 700 zł kupisz w bdb stanie seryjni SMIC wystarczy do tego, pompki tez seria . Robisz program i masz 160 -165 KM
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
kanapy prawie nie ma , teraz chcesz jeden kubełek? Piotrek jedzie ponad rok na tych Mirco, szybko sie przecieraja, wiec stawiam ze te lepsze nie beda
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
miał byc cały bagaznik? a co to K.... jest:decayed: to to do schowka wejdzie:naughty:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tylko nie łajzo, i wracaj do smażenia nalesników:decayed: