Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. osłony idzie dostac uzywki czy tylko nowe? i w jakiej kasie? reszta p&p?
  2. 288, tył mi sie juz skonczył i nie chce juz serii, przod wpadnie pozniej jak uda sie sprzedac felgi zimowe z oponami:decayed: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/kompletne-hamulce-tyl-288-nowe-zdjecia-280703/
  3. pany czy tylny zestaw od Q podejdzie pod FWD? czy cos trzeba przerabiac?
  4. w weekend miałem okazje jechac ibiza 1.5 85 Km. wiec osiagi pewnie identyczne jak B7 1.6. wrazenia nie do opisania. spocone plecy, do wyprzedzania szukujesz sie 30 sekund. powiem tak sam miałem keidys ibize SDI i tez mi wystarczała, bo nie miałem mocniejszego auta w rekach. aaa i bajeczka 6,5 litra... ok. mi skoxowany diesel spalił kiedys 3.1 litra na odcinku 20 km:wink: nawet film mam na telefonie nagrany
  5. czteroślad ma 2 razy wieksze prawdopodobienstwo ze cos złapie
  6. zwłaszcza że jedziesz nie swoim autem i w dodatku za pasażera na tylnej kanapie:polew: jednak swoim... sysiek złotówa i nie chce mnie zabrac za 17 zł jego strata jade swoim
  7. ja zbieram kurz z odkurzacza o rozrzucę po całym aucie... jade sie napier.... i nie bede marnował czasu na porzadki
  8. w sumie co tydzien sie pojawia... temat uturbienia 1.8 ADR, swapa z 1.6 na 1.8T, wkladania magnetyzerów dolotów itd... trzeba przemyslec przed zakupem, jak chce sie mocy to jedynie 1.8T trzeba brac badz diesla + 5 K na graty i masz 200 PS
  9. 2,5 TDI syska po sofcie wciagło takiego golfa:wink: sorka za OT, ale taki gofer szału nie robi:wink:
  10. to tak samo jaky mówił ,,na co komu 20Cm... jak wklada tylko sam łeb'' Ty nie masz tego problemu, wkładasz całe 5cm i juz jesteś zagłębiony do końca :polew: Synek hamuj bajere... Tylko ty z naszego grona ruchasz w gumie ( mięczak ) Dwa nie bede pisał na forum co opowiadasz jak sie napier.... ---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ---------- A Ty sie nie smiej bos jeszcze nie moczył
  11. 2,4 V6 nie jedzie duzo lepiej od ADR:wink: jedyniy sensowny swap to 1.8 T ---------- Post dopisany at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ---------- Napisz do OliB5, on robił swapa z 1.6 na 1.8 T i 3 K to za mały budżet
  12. to tak samo jaky mówił ,,na co komu 20Cm... jak wklada tylko sam łeb''
  13. z Tym V6 to tez sie rozpedziłes:wink: no chyba ze 3.0 by wsadził albo 2,7TT:wink:
  14. ja wczoraj zrobiłem ponad 150 km ibiza 1.4 85 KM:grin: w dodatku w 5 osób. dej pan spokoj. szkoda ze Piotrka na miescie nie upolowałem bo była by krecha:naughty:
  15. wyjazd na d*py do centrum, night cluby te sprawy wszystko w planie, łapiemy blachary będzie nocne branie:slina::polew::polew::polew::polew: Chyba się wybiorę przyjedz przyjedz:naughty:w bukowinie była taka kolejka ze nie dopchałem sie do fury zeby zobaczyc
  16. no tez FMIC razi po oczach, ale wybacza sie bo bedzie 200+++
  17. Tnij sprężyny po co odrazu ciąć płynna regulacja
  18. Piotrze (igo) ale u Ciebie na palcach jednej reki moge policzyc strzał z pod swiateł z 2,5 tys dwa ze waga robi swoje. częsciej przeguby padaja:decayed:
  19. Ja Pamiętasz, że śpi ze mną? moja niestety nie pojedzie.... uczy sie do poprawkowego egzaminu gimnazjalnego
  20. i gdzie to upchnie:wink: takich wynalazków jeszcze nie widziałem
  21. najlepsza i najtansza opcja bedzie wsadzenie AWX/AVF. turbo spokojnie za 700 zł kupisz w bdb stanie seryjni SMIC wystarczy do tego, pompki tez seria . Robisz program i masz 160 -165 KM
  22. kanapy prawie nie ma , teraz chcesz jeden kubełek? Piotrek jedzie ponad rok na tych Mirco, szybko sie przecieraja, wiec stawiam ze te lepsze nie beda
  23. miał byc cały bagaznik? a co to K.... jest:decayed: to to do schowka wejdzie:naughty:
  24. Tylko nie łajzo, i wracaj do smażenia nalesników:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.