Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Audi A4 1.9TDI AVF modyfikowany - 175KM/384,3Nm
Wkoncu ma najmocniejsze AVF po sofcie:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tu wszyscy maja radia 1 DIN, chyba Tymek sie na tym dobrze zna:decayed:
-
odszkodowanie
Widzę, że kolega z podobnej branży POzdrawiam cos trzeba w zyciu robic:wink:
-
Strefa Śmiechu
- Pytanie nt sprezyn H&R
- odszkodowanie
do kolizji nie doszło:wink: jakbym jechał szybciej albo przygapił to byłby problem. dlatego tez załozyłem temat zeby dowiedziec.- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Sysiek ( po solarium)--------- Snejk------------------- Piotrek98Igo- Dobrzy chiptunerzy
nic- B6 AVF, co myślicie o wyniku -prosze o komentarze pozdrawiam
415 Nm na seryjnej turbawce ? NO WAY:decayed: ci[nienie atmosferyczne, mapa: Polska (23.1.2014) bie|ce obserwacje tak samo z cisnieniem, na dolączonym obrazku wiadac ze było koło 1015 a nie jak na wykresie 985, co przeklada sie na zawyzenie wykresu:wink:- odszkodowanie
miałem dzisiaj akcje typu ze gosc wymusił na skrzyzowaniu, a wiozłem fronty lakierowane do mebli za około 3000 zł... a mysle ze przy jakimśkolwiek zdarzeniu drogowym całosc nadawała by sie na opał- Ile kabla kupić? Jak długie kable zasilające do wzmacniacza i do głośników przednich?
u siebie mam 5m zasilajacego i jest na styk wiec kup sobie 6 do drzwi tez około 5 m pojdzie- odszkodowanie
Mam mam pytanie do osób zajmujacych sie odszkodowaniami. załozmy ze miałem kolizje busem nie z mojej winy. Na pace mam towar( pociete płyty meblowe). jak wyglada sprawa z odszkodowaniem za materiał? Idzie to tez z polisy OC sprawcy, czy musze miec dodatkowe ubezpiecznie?- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
lubie to:kox: załóż się, że i tak będzie płacz, że dużo? będzie, fajnie, że zająłeś sie organizacją po raz drugi, kto był, nie będzie żałował paru złotych, na grubą impreze, no pokój możesz sobie wybrać, ja np spałem z kowim Dobrze ze Was wpuscilem do pokoju Byscie spali na schodach. to było bez znaczniia w takiej sytuacji Magic tyle szczęścia nie miał miałem misje jak z TOP GEAR, i wiem ze sedan B6 nie nadaje sie na nocleg- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
433:naughty: grubo, troche lepsze niz mondeło 2.0 TDCI zrobione na 400:decayed: kto pamieta ta baśń?- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kreski sa tylko z wyznaczonym, zamknietym dla innych użytkowników kawałku niemieckiej autostrady- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Moje 3.0 V6 tam robiłem i "nie jestem zawiedziony" są tacy co robią u ,, cichego leszka'' i tez sa zadowoleni.... Nie wiem jakie maja teraz ceny ale 2400 to przesada- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jedź do BEST-Performance... Masz w B7 ? cena tez godna polecenia:banan:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
sam ;;łeb'' sie nie liczy.... zreszta to tylko lodzik, w sumie nawet nie zdrada- [C5 AWT] po modzie w ECU Projekt
dobrze rozumiem dieslem z 4 biegu od 40 km/h?- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie mozecie we wtorek robic? wiesz ze w PN zawsze mam treningi:naughty:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Przystopowało torche, byle do wiosny- [B5 AJL] 1.8 turbo 180ps 159g/s Quattro proLINE + FLATY+GRIL RS4 WYDECH 2.5"
wiedziałem ze kazdy pierwsze co to doczepi sie o znaczek, lepiej jakby na klapie widniało 1.6:wink: ( sam tak miałem )- B6 DIVISION
wysyła jakies małolaty z wielkimi cyckami:decayed:- [B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
doskonale o tym wiem:decayed: i mam na to wyjeb.... Softa zrobił i cwaniak teraz to olis poskladaj swoje do końca i pokaz herbatnikowi gdzie jego miejsce w szeregu- felgi 18" 8,5 szeroko i ET32 z oponą 225/40 czy to wejdzie ??????
Uzytkownik Sysiek ma 18 8J 225/40 i ET 35, siedzi tam gwint i jest dosc mocna gleba i niestety potrafi obcierac