Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. ZAWIESZENIE GWINTOWANE AUDI A4 B6 B7 GWINT VOGTLAN (3979603677) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jak sadzicie? warto nie warto? teraz mam h&r - 35 mm ( siedzi - 45 )
  2. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w sumie juz mam odpowiedz warto nie warto?
  3. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany co myslicie o dokładce Cupra do seryjnego zderzaka? dolną dokładke mam w kolorze:wink: nie bedzie dziwnie wygladac?
  4. wiem, jak bedzie kiedys chwila to wpadne, w sumie tylko 16 km:wink:
  5. a gdzie te spoty sa dokladnie?
  6. Tragedii nie ma, kilka razy w tyg jestem w radomsku i da sie jezdzic, fakt ze do Upalania miejsc za duzo nie ma
  7. U TEA wynik podobny na seryjnych wtryskach, tutaj seryjne nie dawały rady ze ktos wsadził wieksze? Pytam jako laik w 1.8T
  8. 4 lata temu tak miałem brak koncowego ale z srodkowym
  9. ja chyba za tydzien przeleje całość
  10. potwierdzam, rok temu za audi płaciłem 400, teraz w innej 370 za busa 510, w tym roku 427 zł co lepsze w HDI wyliczyli mi na przełuzenie 700, a jakbym był nowy to 600:facepalm:
  11. TEA ogarnij... wez na spokojnie poszukaj, poczytaj i bedzie odpowiednio obnizony. Bo to co za przyjemność z jazdy jak wchodzi Pięść miedzy koło a nadkole:naughty:
  12. no własnie bo co to za informacja ile sezonów... jeden robi 50 K rocznie inny zrobi tyle w 5 lat:wink:
  13. Michał przelewałes juz kase na Bukowine?
  14. na zimówki w sam raz
  15. w 1 tez niby jest zakaz wjazdu a kazdy jezdzi:decayed:
  16. dzisiaj na maxie mówili... pamietasz jak w lavie podpisywalismy sie za tym zeby nie zamykac dla aut? to wiekszosc ludzi była za tym zeby zamknac, ale kiedy to nastapi dokladnie nie wiadomo.
  17. niedługo i tak zamkną 3 all, i trzeba będzie miejscówkę inna znaleźć
  18. mam 8J przod Et30 tył Et25. Opony 225/40/18 , nic nie obciera, nie wystaje po za obrys
  19. jedyne wyjscie to aaaa tak serio to sprzedac to komus kto ma ,,V-ke''
  20. jak to jest - 30 mm to ja nie chce widziec 1 BA
  21. Audi S 4 Avant Quattro (B5) 2.7 Biturbo SZWAJCARIA (3965625900) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - chandluje autami od 14 lat i nigdy nie bylo zadnych reklamacji. JAK HANDLUJE TAK JAK PISZE TO NIECH GO ....
  22. 400Nm na seryjnych pompkach z AJM i turbo AWX?
  23. Znam AJM 400 Nm+ który jezdzi na seryjnym sprzegle od 4 lat:wink: Wiec nie powinno byc problemu , chyba ze Tuner dowali koxu z dołu
  24. poczekaj, moze sie ułozy:wink:
  25. ten sam trick co w 3.0 tdi bit? IMG 0584 - YouTube

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.