Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. My z Igo tez, w Donie same pasztety:decayed:
  2. jeszcze tak:decayed: ---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ---------- bede potrzebowal cos ladnego dla dzieci do pokoju Takie tez sie robiło:wink:
  3. daje rade:wink: moze masz za duzo Nm na dole i dlatego pada chyba najlepsze rozwiazanie
  4. ile takie cos? i w czym to pomaga? lepiej prowadzi sie po zakretach?
  5. Siema pany, moze chce ktoś jakieś mebelki? https://www.facebook.com/MebleMagic Tyle ze u was to stolarz na stolarzu
  6. https://www.facebook.com/MebleMagic może ktoś chce jakies mebelki?
  7. Ty pracujesz a Twoj szef wozi sie Jaguarem po połnocy:decayed:
  8. zastanawia mnie czy to jest seryjna skrzynia czy ktos cos przełozył wczesniej? na 3 biegu 120, na 4 biegu 4500 i 180 km/h, Ori AWX ?
  9. mamy XXI wiek, w telefonie tez nie masz?
  10. prosto z pod jasnej góry
  11. doskonale o tym wiem:decayed: i mam na to wyjeb.... Softa zrobił i cwaniak teraz to olis poskladaj swoje do końca i pokaz herbatnikowi gdzie jego miejsce w szeregu Napewno przed Tobą .. no i ja przynajmniej jak kręcę filmik jadę po płaskim a nie z górki żeby wyszło lepiej z przepaści odrazu:naughty: ---------- Post dopisany 21-02-2014 at 00:42 ---------- Poprzedni post napisany 25-01-2014 at 18:03 ---------- https://www.facebook.com/photo.php?v=824716584220416&set=vb.100000462458321&type=2&theater
  12. dobrze wiedziec ze weszło. z jaka opona? mysle u siebie z 8 J i et 25 zejsc do 20:decayed:
  13. AWX po sofcie 235 na blacie na ori kołach 15/195/65:wink: obrotów nie pamietam dokladnie ale pewnie cos koło 4250, BRD na wykresie zakrecone do 4550:decayed: moze 240+ na blacie dało by rade poleciec:wink:
  14. co to za myśliwiec? Jest tylko szybsze czy i mocniejsze i szybsze? PS Zaciekawiliście mnie z tymi prawdopodobnie najmocniejszymi może i ja sobie wstawię że np. prawdopodobnie najmocniejsze A4 lub A4tdi w klubie chyba Orzeł ma najmocniejsze TDi:wink:
  15. herbata wpada? pogoda jest, moze jakies kreski.
  16. 7 lutego gadałem z Piotrkiem98Igo i obstawiałem ze wyjdzie 710:decayed: duzo sie nie pomyliłem
  17. pakuj 320 i 288, chyba ze masz wiecej PLN to zestaw od S4, sam 4 lata wmawiałem sobie po co mi lepsze hamulce, teraz wiem dlaczego duzo ludzi zmieniło na wiekszy zestaw:wink:
  18. ,,Kumplujemy? Nie mów mi kumplu , bo kumple to mi zone ruchali'' taki teskt slyszałem kilka lat temu od byłego pracowadcy
  19. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chłopaki jaki słupek moze pasowac na podmiane do AWX? jakiś BLT z ibizy? moze ktos sie orientuje w temacie
  20. czerwone sportowe:naughty:
  21. szwiniaka oddalismy do uboju to i na ogolnopolski moge jechac:decayed: ---------- Post dopisany 18-02-2014 at 08:07 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2014 at 00:31 ---------- Audi A4 4500.00 PLN. Pszczyna - otoMoto.pl siwy dlaczego sperzedajesz?
  22. do zrównania to jeszcze brakuje:wink: 18 i 8J to mozna z tyłu zejsc do Et 25 ty, 30 przod
  23. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na zime to niebyłby dobry pomysł zaskoczyłbyś drogowców i odśnieżył za nich
  24. przelot tak brzmi:wink:
  25. Ladnie musi teraz jechac:wink: jechałem kiedys 911 650 PS, i plecy mokre

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.