Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
psiaka zabierasz w tym roku? No obowiązkowo w sobote na kacu pierwszy ide z nim na spacer:kox:
-
[B6 AWX] Oem +
moze i znudziła, ale za to jest pancerna:decayed:
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
psiaka zabierasz w tym roku?
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Nie zapomnij miski:decayed: ---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ---------- brakuje szklanek z duralexu z których pilismy:facepalm:
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Nie kojarzę takiego filmu w tym wątku - będziesz pierwszy coś tam jednak znalazłem... ooo widze ze ktos moj film wrzucił tutaj nie ma kata, srodkowego a koncowe to przelotowe tłumiki za 40 zł
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
z boxem jest jak z ruchaniem, niby mozesz isc na k**wy ale to nie to samo co ze swoja własna dziewczyna:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Modł sie jak Cie dopadne zeby Twój respirator miał zasilanie
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
to pewnie Lapiemy sie na LUK Oil
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
No to masz pospane w nocy:decayed: akcja od 0:44
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
zebym wiedział ze nastepne zimy beda takiej jak ta, to pchałbym odrazu 345:grin: a tak to zimówki droche drogawe:naughty:
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
prawdopodobnie tak, w tym roku jedziemy jednym autem z Michałem_g84 Oby nie spadł zaden snieg, bo nie mam zimówek
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
mysle ze w tym roku trzeba zwiekszyc kaliber i szklanki sa dla leszczy:facepalm:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale nie ma gleby, koło 15 cali i przeswit ze nawet Igo by sie przeczołgał
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
na codzien i tak smigam DUCATO 2000 kg + ladunek , a mocy 110 KM... wiec audi i tak mi jedzie:facepalm:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
jedzie przyjemnie:wink: i z tyłu masz mega spass:kox:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
spoty ostatnio sa prawie codzinnie:naughty: hammer dzieki za kreske, kolejne auto mnie pojechało.... tym razem 190-415
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Zapłaciłem za całość, jutro powinno wleciec na konto Moskal bedzie dobrze w GR:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nie ważne czym, ważne gdzie a tymczasem u mnie pod urzędem Gminy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak to nie, spot jak codzien:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja bede po 21... o 20 mam mecz siatkówki ---------- Post dopisany 01-03-2014 at 02:05 ---------- Poprzedni post napisany 28-02-2014 at 18:38 ---------- Najciekawsze tablice imienne w Polsce - Adrenaline Motorsport ---------- Post dopisany at 07:33 ---------- Poprzedni post napisany at 02:05 ---------- wartosc wzrosnie z 5 K:decayed:
-
[B6 AWX] Oem +
nieseryjne głosniki wymagaja dystansów MDF, kupiłem je na allegro za jakies 38 zł. DYSTANSE MDF AUDI A4 ( B6 B7 ) , A3 ( 8P ) DYSTANS (3947806583) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. najcieżej to było mi przepchnąć kable go głosników, a boczki pasuja. Nic nie trzeba docinac felga ro RS6 C5. Juz 5 sezon na niej zaczynam
-
[B6 AWX] Oem +
pomalowałem zaciski na czerwony:decayed: lans na wsi
-
[B6 AWX] Oem +
nie koza bo auto jest na lewarku... przekaznika nie zrobiłem jeszcze, na razie silnik to lekkim remoncie, po weekendzie hamowanko
-
[B6 AWX] Oem +
czerwony hebel
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie dam rady dzisiaj, Jutro bede