Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. twoja seria 163 KM moj po sofcie 151 KM... wkleiłem, wykres u mnie do konca nie bangla wszytko jak powinno... uklad paliwowy
  2. Bo nie ta liga... ty z piotrkiem mozesz jechac... zreszta sam widziałes ja miałem 225 na blacie a ty mi uciekasz
  3. no własnie pospamowane :drinks: :drinks: jest dobrze mamy dobra ekipe do killowania
  4. tak jest:] wtedy co sysiek widział to podjechałes na lewy i bez klaksonu i nagle jedziesz..... wteby ok... byłem 2 długosci za toba... bo tak mi uciekles na starcie z partyzanta
  5. no nie wiem kto wygrał.... bo 2 kreski ty byłes 2 metyy przedemna, a 2 ja wygrywałem.... kwestai nacisniecia gazu i zmiany biegów... Sam jestes chinski..... :gwizdanie: chyba zbyt pewny siebie byłes po cyferkach u rogala
  6. tylko u Ciebie jak zobaczyłem to rezerwa na maxa u mnie audio i w baku tez było. do tego 18stka Wiec teraz bogus zmien opis... Z drogi sledzie bogus jedzie, a medzik go objedzie
  7. Diabeł jest z nami :gwizdanie:
  8. bogus te kreski maja byc fun ja mam mniej KM i Nm.... ale startowałem po usłyszeniu 3... na przelocie szybciej na gaz reaguje silnik
  9. Ale chciałem pokazac ze koni kupa a kierowca :decayed: :decayed:
  10. Uploaded with ImageShack.us macie moj wykresik 151 KM 366 Nm Z peknietym coolerem i nie wymienionym filtrem paliwa
  11. bogus musze przyznac ze jedzie ci to AVF identycznie jak moj AWX
  12. nie wiem czy dojade bo mam na rezerwie.... km w doł... bogus pilnuj sie
  13. trzeba było zrobic troche zamieszania
  14. MAGIC87, michal_g84, Piotrek98igo, tomasz13, tymonA4, Leman, cicha22, MrTea i 0 Gości przegląda ten wątek. jeszcze ktos wpadnie??
  15. no to giga mega spot Piter medzik bogus LPG Sysiek herbatnik malarz Brakuje Tymka wydymka
  16. nawet twoje malowane konie w paincie (DZO DZO) wciagam
  17. widze ze dobra ekipa... kreskujemy dzisiaj... biore sie z kazdym
  18. przyczaiłem ostatnio piotrka dziewczyne
  19. ja nie jem... od rana walcze z masa zeby objechac bogusia
  20. Jakos juz to pewnie jedzie w porównaniu do serii. pewnie na wiosne pojdziesz dalej
  21. to który to juz kpl Felg? ciekwe co nastepne bedzie
  22. moc moca ale waliłem bąki jak wracalismy z wawy :gwizdanie:... ledwo co z Michałem widzielismy twoja rejestracje
  23. taaa... przeciez to ja jeden strzał jest... albo jak zobaczy krzaki to sam bedzie w nie wpadał Tiana to zostaw... sikałes po gaciach zeby Cie po wyrazowie przewiozł
  24. z dzo dza doplata z tego co mi wiadomo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.