Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. No mam i własnie poszukuje jeszcze jakiegos barana do stada
  2. Sprzedac to Ci moge :bicz3: sam widziałem jak na rynku na zawodziu kupywałes z 2 kokoszki
  3. Gdzie.. jakie tesco, na balkonie widziałem kilka sztuk hoduje :polew: :polew:
  4. Wyczesany odkurzaczem michał bedziesz dzisiaj? wziałbys vagine jak cos
  5. zarabia na siebie czyli co złomuje sie?
  6. Dzodzo to nie gay klub-a4:D :gwizdanie:
  7. buhahaha:D dzodzo ale teraz dowaliłes :tongue4: :polew: :polew: :polew:
  8. Dobra suczki 20 alejki tak jak zawsze pod orbisem
  9. Spot zapowiadał sie nie ciekawie az do przyjazdu cordoby..... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  10. suczki o ktorej buraczenie dzisiaj w alejach? napiszcie mi sms bo w pracy bede i nie bede miał dostepu do neta
  11. korek w du.... sie mu wsadzi i bedzie po problemie
  12. Panowie jest taka opcja. w niedziele jest gecko cup 1/4 mili . Bemowo. jest ktos chetny zeby jechac? byłem rok temu mega impreza na niewielka kase. pisac. http://www.sss.org.pl/event.php?view=250410
  13. No to poczujesz róznice jak jeszcze go pospawasz badz wymienisz na nowy
  14. MrTea no co ty, jakie sprzedac...zrób co masz zrobic i tyle.
  15. aa w pracy jak w pracy szału nie ma w sumie w pn byłem 9 a dzisiaj 12 h.... zobaczymy jak bedzie z pln'ami wazne ze nie siedze w domu przed kompem i nie wysylam zdjec lasek z fotki sympati itd. piotrkowi. Bo ta pala Ciagle sie dopomina :polew: :polew:
  16. tak sie spierdo..... ze az w tapicerce do tej pory siedzi...
  17. Szczymryj :kox: :kox: vel moderator tego postu o której dzisiaj spot??
  18. sysiek respekt za goscia w e46:D ale sie spinał
  19. bura suko vel moderatorze tego postu bede na miescie wieczorem około 19-20. widzimy sie pod orbisem
  20. tymek skasuj dzodza 100 wiecej za monitoring i bedziesz miał sruby :gwizdanie:
  21. hmm raczej dobra spocik dzisiaj o 20 na frytkowej cool1 Panie Moderatorze vel "obciagaro" byłem u bogusia mówi ze podjedzie
  22. tymek nie ma tak albo komplet albo stoisz na cegłach :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.