Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. kuniów nie przybyło... ale chyba jeszcze srodkowy wywale... bo za mało mruczy
  2. a jaki tam mod:) brak kata i ostatniego tłumika :gwizdanie:troche gwizdu słychac;p ale słabo
  3. w twoim przypadku jest podobnie :gwizdanie: :polew: :polew:
  4. sadzac po twoim podpisie masz komplexy... przedłuzasz sobie moca w audi
  5. piotrek bedzie sadził w wydech Rysy
  6. Ostatnio jak sie scigałem to bylo na 10 Km. dzisiaj jak zaczynałem na 20 a jak podjechałem pod Shella to 0;p
  7. 1-2 moja... na 3 brakuje mi juz odejscia
  8. No nie on.. On ma zylaka na d*pie
  9. Ty koszałek opałek miałes dac znac i co?
  10. No to dzieki za info. Bo miałem mieszane uczucia
  11. A mam pytanie czy tam nie sa dwie sondy? bo dzowniłem dzisiaj do warsztatu i gosc mi powiedział ze chyba sa 2 i nie da sie wyciac
  12. jak mozesz napisz mi na priv za ile tom77 ci zalatwił. bo na berka tez mam znizki i czasami mozna powórwac
  13. Bart jak chcesz sprzegło to gadałem z pawłem na berka i moze sciagnac
  14. jak czewa polecam RS tuning. dobre ceny maja
  15. w sumie lepiej dzwon i sie dowiaduj... o ile uda ci sie za pierwszym razem dodzownic
  16. i jak tam po mini spocie?
  17. miało byc dąbrowskiego....
  18. w sumie podłoga to poszła dopiero przez skrzyzowaniem z bądrowskiego
  19. Do rogala się dodzownić to masakra... muszę jutro spróbować. tez mieliscie takie problemy? :gwizdanie:
  20. i chyba jeszcze wieksze... wczoraj gosc na JP musiał byc w szoku jak z prawej i lewej cos przeleciało
  21. ta to chyba jego SDI po grubych modach
  22. :gwizdanie: taa lepiej sie wyluzowac niz na trzezwo przytjac braki pukania
  23. dawaj reszte: bo tu 2 nie weszła ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.