Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. to jeszcze nie byłeś aż tak najeb.... skoro widziałeś że bateria padała:decayed: ja ,,swoim'' narobiłem tyle zdjec, ze az film sie zerwał około 3:naughty:
  2. chcesz zrobic auto na 200++ a na razie to raczkujesz:wink: proponuje zlecic to jakiejś firmie
  3. przypomnij sobie jak latałeś w ostrowie wielkopolskim:decayed: wiec nie kozacz:naughty: bo polecisz jak 25 kg worek z kartoflami
  4. ja od tygodnia staram sie nauczyć, jak dobrze usmażyć naleśniki... nie ma czasu na forum siedziec
  5. 2 IC maja wydajnosc FMIC:wink: chyba ze cos wielkiego wsadzisz, ale za to bedzie większy lag
  6. w tej samej kasie albo i mniejszej masz częsci z FMIC.pl:wink:
  7. 2,5 TDi nie ma przypadkiem 2 SMIC? 140 wydaje mi sie za mała:wink:
  8. tez chciałem sie przejechac z toba ale nie było juz okazji:whistling:
  9. MAGIC87 odpowiedział(a) na Garet temat w Silnik i Układ Napędowy
    przeciez nie od dzisiaj wiadomo ze mocy za kilo kiełbasy i litr mleka sie nie zrobi. na głupie TDI 200 PS trzeba spokojnie 5-7K odłozyc
  10. mysle ze Ori Caha była by lepszym rozwiazaniem:wink:
  11. Ciągnik liczy sie razy 2 a kombajny razy 5. Chyba że jebniesz combosa to wtedy dodatkowa premia. A i jeszcze powinno sie oceniać styl jak w skokach Szymon ile to Twoje auto teraz kreci do złotówki? Jakieś 3,6 powinno być z LC ile to waży ? 2010 kg kawał hebla, ale za to bezpieczny:wink:
  12. MAGIC87 odpowiedział(a) na Garet temat w Silnik i Układ Napędowy
    + wydech i heble:wink:
  13. i co z tego ? i tak każdy musi sie przekonac na własnej skórze bo i tak nie uwierzy czego Ty jestes zywym przykłądem hamuja hamuja:wink: kolega zapier.... sie piszczelami o schowek jak ze 150 poszło do 0:wink: 288 to nadaje sie do Ibizy
  14. To chyba Bukowina za ponad 6 miesięcy Te tee syneeek... Nie mów hop Napaćkane z japca kaja teee synek, twoja kolej:decayed:
  15. To chyba Bukowina za ponad 6 miesięcy
  16. Szymeniu by powiedział to samo o Tobie czy mnie z czym do ludzi, troche pokory młody:naughty:
  17. dało sie dało.... słowa z CB ,,, tylko zebyscie sie tymi A4 nie pozabijal'' po drodze na sam koniec jadac z Olim zapałało sie B5 2,5 TDi:decayed: chciał sie brac, ale dostał sromotny wpi.....
  18. Co wy tam macie? 2.7? to jest ESA? Nie to jest 2,5 TDI Beka ze mnie jak co druga osoba tak myslała:decayed: i co ESA??? no ESA:decayed:
  19. Co wy tam macie? 2.7? to jest ESA? Nie to jest 2,5 TDI
  20. taaa i Ty mu wierzysz , pokoj do 4 był otwarty a Tomasz mówił że słyszał w nocy jakieś jęki Nie byl, spałem obok i nie moglem zasnąć przez to walenie w drzwi i okna :/ Naciapane z sedesu ... Tylko, że Mefjowi nie otworzył czornego kumpel, a MAGIC był w pokoju z Olim i kkrawatem dwie różna historie, ten sam finał. Najlepsze, wchodzę rano do magica, oliego i krawata, zapalam światło, magic się podnosi i do oliego z ryjem: "OSAMA I TAK CIE za***rdoli" <------ YEBŁEM!!
  21. taaa i Ty mu wierzysz , pokoj do 4 był otwarty a Tomasz mówił że słyszał w nocy jakieś jęki oli nastepnym razem nie bedzie tylko karuzeli, ale polecisz jak worek ziemniaków na miejscowym bazarku. zaplacic za nocleg i spac w aucie:decayed:
  22. taka ruina ze mucha nie siada:decayed:
  23. Dzięki za kolejny świetny zlot:wink: miło było poznać nowe osoby, a także zobaczyć stare mordy po kilku miesiącach:kox: Mam nadzieje ze w przyszłym roku uda się też przyjechać w piątek na %%%
  24. [MENTION][/MENTION] no grubo w c**j, pokój żeście zamknęli i cala noc spałem w aucie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.