Treść opublikowana przez MAGIC87
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
zachciało sie mocy nie ma jak przegląd w PL.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
czyli trzeba szukać całego hebla;/
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
od 2 lat mam zestaw 320/288. w tym roku przeszedłem na ciężkie koła 19 cali ( wczesniej 18) i czuje ze auto hamuje duzo słabiej, czy ma ktoś dojścia do jarzma pod 345? bo z tego co czytałem to tylko jarzmo i tarcza i jedziem z 345 na pokładzie, jezeli zle myśle to niech ktoś mnie poprawi
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
w sumie to z facetów to tylko Ja i Michał_G84 piliśmy ( Ci co byli w BT to pewnie go pamiętają, szczególnie z pokoju Moskala) A sarenki to poprzywoziły jakies lekkie trunki
-
[B6 AWX] Oem +
ale wszystkie luje wystawiajo za 1000-1500
-
B6 DIVISION
wczorajsze grilowanko
-
B6 DIVISION
nie wejdzie. brakuje kilku mm mam 9J ET 33 z opona 215/35 przód na styk wchodzi ale trzeba rolować nadkola, ( mowa o glebie i spasie) tył w sumie to troche zrypałem i powinienem dojsc do Et 26-27) było by idealnie Im niżej tym bardziej sie kładzie i nie przemyslałem tego
-
[B6 AWX] Oem +
nie ma tragedii, czuje sie jakbym zamiast sam jezdził to miał pasażera 100 kg rudo jest ale iudzie do malowania, i mysle czy zderzaka z S-line nie brac
-
[B6 AWX] Oem +
zrobiłem dzisiaj 70 km, komfort jak na 18... załuje ze wczesniej nie załozyłem 19 tylko 5 lat klepałem sie na 18 a po co niżej. jak to po co
-
[B6 AWX] Oem +
cos tam spasowałem, niestety zapiekło delikatnie lewą strone gwintu i < bluzg> przód jeszcze 1 cm w dół, tył około 2 powinien isc być moze w tyłu wpadnie dystans 5 mm, niby wszystko liczyłem sprawdzałem kalkulatorami itd, ale coś wąsko sie zrobiło
-
B6 DIVISION
ja mam teraz u siebie 19 9j i et 60 i z przodu mam 24mm a tył 27. bez dystansu nie wejdzie 9J et 48 nawet nie wejdzie a u mnie tymczasem
-
B6 DIVISION
a poźniej bedziemy latać z miarką kto ma niżej
-
B6 DIVISION
zdjecie telefonem bez swiatła... na szybko gwint nie ustawiony, z jednej strony 61 z drugiej 62. tył pieje
-
B6 DIVISION
4 h zabawy, i założone, teraz tylko nie wiem jakie znaczki zakładac . BMW czy Audi?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
pany lampki pod tapicerke w boczku, od spodu. Bedzie tam instalacja? czy trzeba dorezac. bo same lampki juz mam
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
- [B6 AWX] Oem +
Jak znajde jakaś kolejna luźna gotówke to wstawie auto do Jubego- [B6 AWX] Oem +
nie znam, zawsze serią jeżdziłem, nawet o czypie nie myśłałem- B6 DIVISION
No to wracamy do życia- [B6 AWX] Oem +
jak znajde kogoś ogarniętego to pewnie pojdę w GTB- [B6 AWX] Oem +
teraz tak na szybko sprawdziłem stare fimy to miedzy 16 205/55 a 225/40/18 jest około 1s 50-180 wiec na 19 bedzie pewnie jakies 2-3 s- [B6 AWX] Oem +
jeszcze za zimówkach, 3 bieg 50-180 poźniej wrzuce na 19' i by sprawdzic jak koło potrafi zamulić auto- [B6 AWX] Oem +
a teraz bangla? - [B6 AWX] Oem +