Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Al_Capone

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Al_Capone

  1. No jezeli to ubezpieczenie to pewnie skoro u mnie po fakcie to juz nie da rady [ Dodano: 26-03-2007, 11:34 ] Jeszcze musze sie dobijac do j**anego kierownika teraz grrrrr co za pomyskl, zeby zalatwiac to w wypiz*owym inspektoracie w miedzeszynie. Na pory zawsze ladnie wyceniali!!!
  2. PZU chyba pojebalo. Zadzwonilem do ASO ile kosztuje sama wymiana reflektora przedniego. ASO powiedziano mi, ze 1029PLN. A PZU wymiane reflektora przedniego, przedniego kierunkowskazu, naprawa i lakierowanie blotnika, lakierowanie zdezaka, ktory z reszta wg. mnie kwalifikuje sie do wymiany wyzenilo mi na 1200PLN :eek: Przedziki. Co robiic? Kogo bic?
  3. Słuchajcie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Jade wlasnie na wycene z PZU i teraz jak by tu zakobinować, zeby miec soczewy a najlepiej xeny? Ma ktos jakies pomysły czy propozycje?
  4. No to lacze sie niniejszym w bolu. Tak wyglada moj. Polamane zaczepy lampy zdezak do wymiany, kierunek tez aut. Pogiety blotnik i mam nadzieje, z emaska wporzo. Koles jadacy na pasie obok mnie mial mniej szczescia. A wszystko przez gowniarstwo (na oko 18 lat) ktore wypierdoliło na czerwonym tak z 70km/h. Niestety stara komorka robioone zdjecia i niezbyt dokladne.
  5. A tak na marginesie to ktos z wawy zamawia jeszcze ramki? Mozna by puscic jednym transportem. [ Dodano: 23-03-2007, 22:00 ] No i PKP (Pieknie k**wa Pieknie) Skrecalem sobie z warynskiego w lewo w spacerowa przede mna na oasie obok euszylo subaru ja kawalek za nim i nagle piz* z prawej z pulawskiej w subaryne na czerwonym przykurwil palio weekend. Gownarstwo jakies z 18 lat mieli. %ciu w wozie zaden nie mial pasow. Dobrze,z e poduszki byly w fiaciku. Dobrze, ze subaru okazalos sie szybsze :eek: Zdjecia do d*py bo robione komorka. W kazdym razie u mnie polamane zaczepy lampy, rozwalony zdezak, rozwalony kierynek, wgnieciony blotnik i mam nadzieje, ze maska OK bo jest jej slad na zdezaku fiata.
  6. O JA P...!!! Alez on musial przepieprzyc :eek: A swoja droga podobaja mi sie te lampy po przedesignowaniu
  7. Filipowski Serwis Reymonta 17, piastów tel. 227231505 Ja bylem zadowolony, al enic powaznego nie robilem. Specjalizuja sie w VAG i ponoc sa dobrzy. Jak gadac to z mechanikiem co sie nazywa Kuba bo wlasciciel srednio sie zna
  8. dobra dobra ja bym z ta technika uwazal troche bo jak ci navi zacznie lapac panne za kolano....
  9. Aaaa to navi z autopilotem
  10. a tym wozem albo budowlaniec albo tenisista jezdzi Tyle cegly pod nogami
  11. Heh przez ten caly poranny pospiech zapomnialem sie o to zapytac :confused: Ale wygladal na ogolnie rzecz biorac zadowolonego z zycia
  12. A4 Klub-Szewczyk cooperation you mean?
  13. no zadne przekrety, taki zarcik
  14. Przeca dopiero zaczal? :eek: Wywala go za przekrety?
  15. A no pojechalem na wymiane Oleju w cenie, powiedzmy sobie, mocno promocyjnej a Lookier w swojej wspanialosci wymienil mi dodatkowo zuzyty i zapieczony lacznik stab. WIELKA DZIEKOWA! Jak mi teraz cichotko autko sunie po warszawskich drogach.....
  16. No worcilem od VWSZ. od lookiera i... no co prawda sie spoznil :twisted: ale tak mi zalatwil na cacy, ze slowa nie dam na niego zlego powiedziec Moj stary pazdzioch znow jezdzi jak nowka
  17. bo norbi ma pod macha stunikowany silnik od melexa MegaWattEdition
  18. no kolega mnie tu nie obraza 1.9!!! A twoje TXT do Norbiego sa zawistne i tyle..... P.S. na marginesie Norbi mial 2.5.
  19. S4 czy wlasne M4.. oto jest pytanie
  20. TO ty po bezprzewodowym piszesz? NIesamowwite... kazdy post z innego geograficznei miejsca... to nadaje im wyjatkowosci
  21. Dobra tylko nic mi nie mowcie jak se zaloze sharkfina, chromowana antenke i neonki w podwoziu, ok? :twisted:
  22. rozpogodzilo sie ale i tak zimno... Mi tam torwar megapasuje ale moze lepiej bedzie pod daszkiem. Kuna diesla mam dostosuje sie
  23. no ja niestety musze poprzec Kunia. Po kiego H ksenony w przeciwmglowych? :eek: I tak sie ich nie uzywa a bajer watpliwy... troche a'la Biemdabylju :twisted:
  24. koniecznie umiesc zdjecia jak zrobisz. Ja tez myslalem o takim czyms u siebie.
  25. Chcialbym zauwazyc ze koszula ma ten sam kolor co ucho

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.