Treść opublikowana przez Al_Capone
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No jezeli to ubezpieczenie to pewnie skoro u mnie po fakcie to juz nie da rady [ Dodano: 26-03-2007, 11:34 ] Jeszcze musze sie dobijac do j**anego kierownika teraz grrrrr co za pomyskl, zeby zalatwiac to w wypiz*owym inspektoracie w miedzeszynie. Na pory zawsze ladnie wyceniali!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
PZU chyba pojebalo. Zadzwonilem do ASO ile kosztuje sama wymiana reflektora przedniego. ASO powiedziano mi, ze 1029PLN. A PZU wymiane reflektora przedniego, przedniego kierunkowskazu, naprawa i lakierowanie blotnika, lakierowanie zdezaka, ktory z reszta wg. mnie kwalifikuje sie do wymiany wyzenilo mi na 1200PLN :eek: Przedziki. Co robiic? Kogo bic?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Słuchajcie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Jade wlasnie na wycene z PZU i teraz jak by tu zakobinować, zeby miec soczewy a najlepiej xeny? Ma ktos jakies pomysły czy propozycje?
-
No i skasowania lalunia:(
No to lacze sie niniejszym w bolu. Tak wyglada moj. Polamane zaczepy lampy zdezak do wymiany, kierunek tez aut. Pogiety blotnik i mam nadzieje, z emaska wporzo. Koles jadacy na pasie obok mnie mial mniej szczescia. A wszystko przez gowniarstwo (na oko 18 lat) ktore wypierdoliło na czerwonym tak z 70km/h. Niestety stara komorka robioone zdjecia i niezbyt dokladne.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A tak na marginesie to ktos z wawy zamawia jeszcze ramki? Mozna by puscic jednym transportem. [ Dodano: 23-03-2007, 22:00 ] No i PKP (Pieknie k**wa Pieknie) Skrecalem sobie z warynskiego w lewo w spacerowa przede mna na oasie obok euszylo subaru ja kawalek za nim i nagle piz* z prawej z pulawskiej w subaryne na czerwonym przykurwil palio weekend. Gownarstwo jakies z 18 lat mieli. %ciu w wozie zaden nie mial pasow. Dobrze,z e poduszki byly w fiaciku. Dobrze, ze subaru okazalos sie szybsze :eek: Zdjecia do d*py bo robione komorka. W kazdym razie u mnie polamane zaczepy lampy, rozwalony zdezak, rozwalony kierynek, wgnieciony blotnik i mam nadzieje, ze maska OK bo jest jej slad na zdezaku fiata.
-
No i skasowania lalunia:(
O JA P...!!! Alez on musial przepieprzyc :eek: A swoja droga podobaja mi sie te lampy po przedesignowaniu
-
warsztat godzien polecenia w Warszawie !!!
Filipowski Serwis Reymonta 17, piastów tel. 227231505 Ja bylem zadowolony, al enic powaznego nie robilem. Specjalizuja sie w VAG i ponoc sa dobrzy. Jak gadac to z mechanikiem co sie nazywa Kuba bo wlasciciel srednio sie zna
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobra dobra ja bym z ta technika uwazal troche bo jak ci navi zacznie lapac panne za kolano....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Aaaa to navi z autopilotem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a tym wozem albo budowlaniec albo tenisista jezdzi Tyle cegly pod nogami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Heh przez ten caly poranny pospiech zapomnialem sie o to zapytac :confused: Ale wygladal na ogolnie rzecz biorac zadowolonego z zycia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A4 Klub-Szewczyk cooperation you mean?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no zadne przekrety, taki zarcik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przeca dopiero zaczal? :eek: Wywala go za przekrety?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A no pojechalem na wymiane Oleju w cenie, powiedzmy sobie, mocno promocyjnej a Lookier w swojej wspanialosci wymienil mi dodatkowo zuzyty i zapieczony lacznik stab. WIELKA DZIEKOWA! Jak mi teraz cichotko autko sunie po warszawskich drogach.....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No worcilem od VWSZ. od lookiera i... no co prawda sie spoznil :twisted: ale tak mi zalatwil na cacy, ze slowa nie dam na niego zlego powiedziec Moj stary pazdzioch znow jezdzi jak nowka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo norbi ma pod macha stunikowany silnik od melexa MegaWattEdition
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no kolega mnie tu nie obraza 1.9!!! A twoje TXT do Norbiego sa zawistne i tyle..... P.S. na marginesie Norbi mial 2.5.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
S4 czy wlasne M4.. oto jest pytanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
TO ty po bezprzewodowym piszesz? NIesamowwite... kazdy post z innego geograficznei miejsca... to nadaje im wyjatkowosci
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra tylko nic mi nie mowcie jak se zaloze sharkfina, chromowana antenke i neonki w podwoziu, ok? :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
rozpogodzilo sie ale i tak zimno... Mi tam torwar megapasuje ale moze lepiej bedzie pod daszkiem. Kuna diesla mam dostosuje sie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja niestety musze poprzec Kunia. Po kiego H ksenony w przeciwmglowych? :eek: I tak sie ich nie uzywa a bajer watpliwy... troche a'la Biemdabylju :twisted:
-
[B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE
koniecznie umiesc zdjecia jak zrobisz. Ja tez myslalem o takim czyms u siebie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chcialbym zauwazyc ze koszula ma ten sam kolor co ucho