Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hudy007

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hudy007

  1. Pany mam pytanko. Mam A4 1.9tdi AVANT 90ps 97rok jaki jest w takim czymś wielki zbiornik paliwa <ile litrów> I jeszcze 1 pytanko mam radyjko audi Chorus standardowo mam w nim problem z głosem ale z tym sie uporam podgrzewając procka podobno pomaga ma ktoś POŻYCZYĆ ''wyłamaki'' by wyciągnąć radio!!?? !!PROSZE!!
  2. Ale właśnie o to chodzi że dmucha robi pstryk pstryk ..... zakańcza sie klimatronik dmucha ale po tym jak sobie popstryka chwile to przestaje pstrykać i klimatronik sie wykańcza czyli lipa !!POMOCY!!
  3. Siemka wielkie dzięki z pomoc w obsłudze. Ale mam pytanko. Jak przycisnę płomyk to zakańcza sie klimatronik a webasto zaczyna pstrykać. Pstryka tak sobie z 90 sek przestaje i nic więcej sie nie dzieje co to może być?? co mam robić?? dzięki pozdrawiam
  4. A czy jest ktoś we Wrocławiu albo w Gliwicach co może mi pomóc a konkretnie to brakuje mi "wyłamaków" by radyjko wyciągnąć kto pomoże?? Wrocław?? Gliwice?? proszę bo szału dostaje z tym sterowaniem głosem
  5. przy 40cm juz jest biiiipppppppp biiiippppp moim zdaniem powinno robić przy 10cm. według mnie lipa ale może sie mylę
  6. nie wiem gdzie i za ile ale warto. Ja mam i jestem zadowolony. Idę rano na parking a autko ma zagrzany silnik i cieplutko w środku zero skrobania szyb zimą.
  7. :hi: i mam prośbę czy jak już coś postanowicie co do soboty albo niedzieli to może mi ktoś na priv napisać konkrety bo od teraz mam ograniczony dostęp do neta a co za tym idzie śledzenia wątku. Wielkie dzięki i udanego spotu dziś wam życzę pozdrawiam NOWY
  8. to cos to ""BRA"" ja takie coś woziłem jak miałem VW POLO na trasach. Bardzo fajna sprawa.Zero odprysków na masce. A co do wyglądu to kwestia gustu na polo nawet to wyglądało na A4 nie widziałem wiec nie ocenie. Jak ktoś chce to mam namiary do kolesia który szyje ""BRA"" ale to piszcie na priv.[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 14:11_________________________________________________http://www.allegro.pl/item745045754_bra_oslona_na_maske_fotki_zajrzyj.html
  9. Witam. Jestem posiadaczem audika od 4 dni. Posiadam w nim webasto i mam problem taki ze niewiem jak sie tego używa???? Posiada ktoś jakąś instrukcje bądź jest mi w stanie opisać to??!! Webasto to Thermo Top T sterowane czymś takim http://obrazki.elektroda.net/55_1228130108.jpg Z góry dziękuje za pomoc pozdrawiam
  10. skoro pogoda ma być lepsza w niedziele to może piątkowy spot przełożycie na niedziele wtedy bede mógł Was poznać!!!!
  11. tylko te blaszki to nie za mocno bo zapalniczkę nie wyskoczy dalej będzie grzała i wtedy będziesz miał problem. powodzenia[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 16:18_________________________________________________daj znać jak Ci poszło.
  12. ja w moim poprzednim aucie całkiem wywaliłem katalizator a na jego miejsce wstawiona została zwykła rura
  13. to odpadam tym razem w Gliwicach będę dopiero w sobotę wieczorem:( W takim razie widzimy sie dopiero 2 października narazie PS.ile kasy trzeba mieć na ten kurs skakania??
  14. Ja jestem nowy i chętnie Was poznam. Z tym że w Niedziele wieczorem wracam do Wrocławia. Jeżeli ustalicie że spotykacie sie w niedziele koło południa i gdzieś w okolicach Gliwic albo w Gliwicach to na pewno podjade:) :hi:pozdrawiam :hi:
  15. halo halo wita wszystkich mam pytanko co z tymi spotami w niedzieke o 18 pod mostem AKTUALNE?? POZDRAWIAM
  16. Witam serdecznie wszystkich użytkowników. :hi: :hi:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.